Wystawa "energia" szkoły architektury

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
laulau
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 27/03/09, 12:33

Wystawa "energia" szkoły architektury




przez laulau » 27/03/09, 12:48

Witam,
Jestem studentem wydziału architektury i członkiem stowarzyszenia ekologicznego. Już drugi rok organizujemy na początku maja festiwal, podczas którego prezentowane będą m.in. materiały, instalacje,... na temat energii. W każdym razie tak było w teorii, ponieważ nie możemy pozyskać producentów, którzy pożyczyliby nam sprzęt na wystawę. Krótko mówiąc, zamierzamy zatem przejść do planu B, czyli sami zbudować pewne instalacje! Zajmuję się energetyką wiatrową, więc szukam sposobu na zrobienie turbiny wiatrowej. chodziłem forum, i inne strony, ale trochę się pogubiłem... Rzeczywiście, kilka problemów: budżet (bardzo ograniczony), konfiguracja szkoły (gdzie moglibyśmy umieścić turbinę wiatrową będzie w zamkniętym miejscu (małe stajnie król w wersalu dla tych, którzy wiedzą!) Na koniec chcielibyśmy, aby działanie wiatraka było widoczne (coś, co się świeci, co się rusza, wreszcie nic wielkiego, ale żeby było fajnie!), a ja nie mogę na wszyscy wiedzą jaką moc musi mieć silnik,...
W skrócie => Pomée! :|

czy możesz mi pomóc?
dziękuję!
0 x

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 202