Projekt badawczy (ankieta) zakłady produkcji energii odnawialnej

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
Paul44650
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 08/06/23, 12:27
x 1

Projekt badawczy (ankieta) zakłady produkcji energii odnawialnej




przez Paul44650 » 08/06/23, 12:33

Cześć!

Nazywam się Paul, obecnie studiuję projektowanie w Nantes i pracuję nad projektem we współpracy z firmą sprzedającą panele fotowoltaiczne. Naszym celem jest ponowne przemyślenie nowego ekosystemu produktów i usług dla tej firmy.

Obecnie wraz z moim zespołem wchodzimy w fazę projektowania i potrzebujemy informacji zwrotnych od użytkowników, którzy zainwestowali w urządzenia do produkcji energii odnawialnej (więc może to dotyczyć również źródeł innych niż słoneczne: na przykład geotermalnych), aby kierować naszymi wyborami projektowymi. Naszym celem jest zrozumienie Twoich motywacji i wartości, które wydają Ci się ważne w odniesieniu do energii odnawialnej.

Niniejsza ankieta jest zatem przeznaczona dla właścicieli instalacji do produkcji energii odnawialnej.

Ten quiz jest anonimowy, nie musisz podawać swojego adresu e-mail. On rozumie Pytania 10i wymaga ok 10/15 minut twojego czasu w zależności od prędkości;)

Z góry dziękuję, jeśli jesteś zainteresowany i jeśli masz czas, nie wahaj się podzielić tym linkiem z ludźmi wokół ciebie!

Link do quizu https://forms.gle/ttTALDxt5UJxqfhYA
1 x
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 153