Uwaga firma wiatrowa Solowatt

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
sylvain560
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 13
Rejestracja: 15/02/12, 15:52

Uwaga firma wiatrowa Solowatt




przez sylvain560 » 16/02/12, 07:07

Halo

Dziękujemy administratorom za pozostawienie tej wiadomości
Ta firma jest niebezpieczna
Są to tylko firmy, które dzwonią do innej firmy, aby kupić i poprosić (która nie pyta o zapis)
Bardzo dostępny na początku, a po podpisaniu jest skończony
Osobiście podpisałem się w domu w listopadzie 2011, nadal czekam na mój rachunek, aby skorzystać z podatku od kredytu i zainstalowałem więcej instalacji, ale nic nie produkuję

Uważaj, jest na boncoinie z bardzo atrakcyjnymi zaletami sprzedaży
0 x
Avatar de l'utilisateur
antoinet111
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 874
Rejestracja: 19/02/06, 18:17
Lokalizacja: 29 - Landivisiau
x 1




przez antoinet111 » 16/02/12, 08:14

Dziękuję za informację.

Wady zwracam uwagę zespołu forum dotyczące oczerniania i zniesławienia, inne forum płacimy cenę ...
0 x
Zagłosuję na piśmie o betonowym słupkiem i praktyczność.
Dół talkers i wentylator pod sufitem!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79398
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078




przez Christophe » 16/02/12, 09:39

Aby zostać popartym dowodami i zacząć od wpisania pełnego imienia i nazwiska w wiadomości, zbyt łatwo go zniesławić anonimowo! : Evil:

Jeśli nic nie produkuje, dzieje się tak, ponieważ wstępne badanie było złe lub nie istniało.

Zwróć się do stowarzyszenia ochrony konsumentów ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
antoinet111
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 874
Rejestracja: 19/02/06, 18:17
Lokalizacja: 29 - Landivisiau
x 1




przez antoinet111 » 16/02/12, 09:41

Nie wiem, czy bardziej efektywne byłoby publikowanie korespondencji z dokładnie takimi nazwiskami ...
0 x
Zagłosuję na piśmie o betonowym słupkiem i praktyczność.

Dół talkers i wentylator pod sufitem!
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 16/02/12, 14:03

Szczególnie pilne rozpocząć postępowanie prawne w przypadku każdej awarii:
list polecony z prośbą o naprawę całego wykonania w ramach gwarancja perfekcyjnego wykonania w niecały rok, z formalnym powiadomieniem z terminem przed złożeniem wniosku, zwróconym do innej firmy na ich koszt po skierowaniu do sądu.
Raport komornika wszystko, co jest nie tak niezwłocznie.
Skontaktuj się z innymi firmami w sprawie napraw wyceny i poznaj wszystkie wady za pomocą ich wiedzy specjalistycznej, która przyda się procesowi w celu udowodnienia prawdziwości wad, a zwłaszcza ich ceny w celu żądania zajęcia na rachunkach tej firmy w celu naprawy na ich koszt ,
Płacisz za wszystko, czy tylko 95% lub 30% ???
Żądać w sądzie podsumowującym w celu uzyskania naprawy awaryjnej przez inną spółkę (w sądzie rejonowym, jeśli mniej niż € 10000 €) bez adwokata lub w sądzie rejonowym, jeśli więcej, z adwokatem.
Sąd prawdopodobnie wyznaczy biegłego sądowego na twój koszt, aby wydał raport, a następnie podejmie decyzję.

Bądź stanowczy, ponieważ wtedy firma potraktuje cię poważnie, ponieważ jego ubezpieczenie nie zapewnia błędów niezgodności.

Osobiście podpisałem się w domu w listopadzie 2011, nadal czekam na mój rachunek, aby skorzystać z podatku od kredytu i zainstalowałem więcej instalacji, ale nic nie produkuję

normalnie bez faktury nic nie zapłaciłeś, że maksymalna rata 30% ????
W przeciwnym razie nie przeczytałeś minimum porady prawnej dla wszystkich prac!

Możesz również zapytać jeśli nic nie działa, natychmiast dokonaj pełnego depozytu i remontu oraz pełnego zwrotu zaliczek, biorąc pod uwagę całkowitą niezdolność tej firmy, za pośrednictwem wymiaru sprawiedliwości w skrócie.

Ale twoje działanie trwa forum nie przerażaj tego typu oszustów, ponieważ oszukują osoby, które są zbyt pewne siebie, niezbyt dobrze zaznajomione z przepisami prawnymi i technicznymi (które nie czytają forums bo boją się tylko czynności prawnych, szybkich, które powodują zajęcie na ich koncie, tak szybko, co jest trudne, bo masz wielu interwenientów, że podpisałeś skomplikowaną umowę, nie rozumiejąc warunków i możliwe dokładne konsekwencje, takie jak armada interwenientów do pozwu, idealna do spowolnienia wymiaru sprawiedliwości, przed bankructwem społeczeństwa !!

Zobacz jeśli ubezpieczenie od wielu ryzyk dla domu i firmy nie pokrywajcie cię z powodu złej jakości wykonania w twoim domu, ponieważ obejmowało to mnie, płacąc ekspertyzę sądową w celu skazania architekta !!!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79398
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078




przez Christophe » 16/02/12, 14:08

Ah dedeleco i jego dobra rada prawna :) :)

Przeczytaj dobrze: materiał, który otrzymał, nie jest pytaniem. Tam chce tylko rachunku za ulgę podatkową ... ale to rozumiem ...

Z pewnością istnieje prawny termin na otrzymanie faktury po instalacji / dostawie ... należy zapytać (stowarzyszenie konsumentów), jeśli okaże się, że firma nadal „ma swoje prawa”.

Zdarzyło mi się czekać na 4 lub 5 miesiące na rachunek od mojego hydraulika ... nie przeszkadzało mi to, ponieważ nie zrobiłem żadnego postępu : Chichot:
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 16/02/12, 14:23

nie przeszkadzało mi to, ponieważ nie zrobiłem żadnego postępu
: Mrgreen:

Mam nadzieję, że tak jest w tym przypadku, że jest co najmniej 60% do zapłaty ????
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79398
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078




przez Christophe » 16/02/12, 14:27

???? Keskidiledede ????

Mam na myśli, że miałem te rzeczy w domu i zapłaciłem tylko 4 lub 5 miesiące później (były to tylko małe zapasy, ale kilkaset euro wciąż się kumuluje ...)
Ostatnio edytowane przez Christophe 16 / 02 / 12, 14: 28, 1 edytowany raz.
0 x
sylvain560
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 13
Rejestracja: 15/02/12, 15:52




przez sylvain560 » 16/02/12, 14:27

Halo

Moim priorytetem jest otrzymanie rachunku za ulgę podatkową

Drugim jest poinformowanie konsumentów, którzy chcą zrobić
gest ekologii, ale dzięki firmom, które chcą wzbogacić .....

Dla instalacji badanie zostało przeprowadzone "w locie", obserwacja wymaga dużego wiatru, aby działał 30/40 KM / h

W przeciwnym razie za finansowanie wszystko zostało zapłacone za pośrednictwem organizacji, która nie zaczyna mnie zabierać w lipcu 2012, jest to zaletą, jeśli zapłacisz, instalacja dotrze szybciej ..etc.etc .... i mają pełną walizka (argumenty), dom pilota ma cenę .... itp. krótkie
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79398
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078




przez Christophe » 16/02/12, 14:30

sylvain560 napisał:dzięki firmom, które chcą wzbogacić .....


Cóż ... nie wiem, który z nich nie jest celem ... po tym, jak niektórzy robią to bardziej uczciwie niż inni ...


sylvain560 napisał:Dla instalacji badanie zostało przeprowadzone "w locie", obserwacja wymaga dużego wiatru, aby działał 30/40 KM / h


Z kampanią pomiarową czy za pomocą mniej lub bardziej „fałszywej” karty podanej przez sprzedawców?

Zwykle instalacja turbiny wiatrowej wymaga, jeśli chce się to zrobić, roku pomiarów 1!
0 x

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 219