Recenzje oszacować fotowoltaicznych słonecznej powietrza oraz PAC ECS?

Budowa siedliska przyrodniczego lub ekologicznego: plany, projekt, porady, ekspertyzy, materiały, geobiologia ... Dom, budowa, ogrzewanie, izolacja: właśnie otrzymałeś jedną lub więcej ofert. Nie możesz wybrać? Podaj tutaj swój problem, a my doradzimy przy właściwym wyborze! Pomoc w czytaniu DPE lub diagnostyki energetycznej środowiska. Pomoc przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości.
Linda
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 01/02/10, 15:41

Recenzje oszacować fotowoltaicznych słonecznej powietrza oraz PAC ECS?




przez Linda » 01/02/10, 16:12

cześć, podpisaliśmy umowę na instalację:
- panele monokrystaliczne (tolerancja 0 + 3%) o mocy 2116 Wp z gwarancją integracji dachu 10 lat falownik PV +: 19 000 €
- pneumatyczna pompa powietrza Hitachi (2 sprężarki do uzyskania 15 kW) i 4 podziały + słoneczny podgrzewacz wody 200 l = 20 000 €
ten pakiet pozwoliłby nam uzyskać zerową pożyczkę na premię w wysokości 20 000 EUR + 1 000 EUR.
jak myślisz
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 01/02/10, 16:33

cóż ... już na swoich panelach toczyłeś się jak róg drewna!

kiedy WPR ... zostawiam ciasto Christophe'owi: czuję, że nie będzie szczęśliwy.

Witamy mimo wszystko!
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 01/02/10, 16:35

tak przy okazji: stawka VAT? zrozumiałeś czy nie?
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Linda
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 01/02/10, 15:41




przez Linda » 01/02/10, 18:06

VAT wliczony
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 01/02/10, 18:32

5,5 czy 19?
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79461
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 01/02/10, 19:11

5.5 Myślę, że ...

1) 9 euro za każdy Wc to „tylko” dwa razy więcej niż w Belgii w połowie 2009 roku: https://www.econologie.com/forums/rentabilit ... t8234.html a ceny spadły nieco bardziej

To boli dla ciebie w związku z teledyskiem !!

2) W przypadku WPR, bez komentarza, odczuwam jeszcze większy ból ... :płakać: :płakać:
Warto 5000 € za instalację tego typu powietrza ...

3) Jaki jest szczegół Słońca? Surface?

Powinieneś wiedzieć, że firma, która sprzedaje SOLAR i CAP, niekoniecznie musi być DOBRA, ponieważ 2 są oddzielne od siebie!

Te ceny są znaczące dla małych sprytnych ludzi, którzy są dla mnie po prostu złodziejami dotacji ... wózek „rzeczywista cena” całej instalacji powinna wynosić około 20 000 EUR ... aby potwierdzić zgodnie ze szczegółami termicznej energii słonecznej ... jeśli masz na przykład 8 lub 10 m² ... aby zobaczyć, to ...

Ale jeśli chodzi o PV i WPR, jeśli możesz: dochodzić swojego prawa do odstąpienia od umowy fissa !!

ps: co to za gówno "prime edf" ???? : Evil:
0 x
Avatar de l'utilisateur
bham
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1666
Rejestracja: 20/12/04, 17:36
x 6




przez bham » 01/02/10, 19:46

Ale jak to się dzieje, że ludzie nie są bardziej czujni?
Przepraszam, Linda i cześć, nie jesteś jedyną osobą, która ogłasza wysokie ceny, ale wszyscy macie tam zbyt dużo pieniędzy czy co?
Otwórz oczy, do cholery.
Instalacja fotowoltaiczna o mocy 3000 W kosztuje dziś we Francji w granicach 18/20000 2116 EUR. Zatem 13 W powinno kosztować około 14000/3000 XNUMX €, nie więcej. i dlaczego nie zainstalują XNUMX w, to jest maksymalna maksymalna liczba, do której jesteśmy uprawnieni?
Brak miejsca na dachu?
A może po prostu biorą tę samą cenę co konkurenci, ale zmniejszają liczbę paneli? : Lol: Sprytne robale, zwłaszcza bandyci.
Nie mogę sobie nawet wyobrazić jakości produkcji!

Co to jest integracja dachu? stal, aluminium, wkładka?
Mówili ci, że jeśli strona nie zostanie ukończona do końca roku, Twoja taryfa gwarantowana spadłaby do 0,42 € / Kwh zamiast 0,57 €?

Podąża za radą Christophe'a! Anuluj to wszystko!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79461
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 01/02/10, 19:52

bham napisał:Mówili ci, że jeśli strona nie zostanie ukończona do końca roku, Twoja taryfa gwarantowana spadłaby do 0,42 € / Kwh zamiast 0,57 €?


? Źródło? Ponieważ myślę, że czytam, że nic się nie zmieni, dopóki 2012 ...
0 x
Linda
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 01/02/10, 15:41




przez Linda » 01/02/10, 20:33

Właśnie przeczytałem wasze komentarze, solidna integracja z dachem znajduje się w zbiorniku aluminiowym z uszczelnieniem gwarancyjnym cstb, kwalifikowanym do instalacji fotowoltaicznych. Jeśli chodzi o termiczny podgrzewacz wody, to 4mcarré, a mój dach to 5m 4m, gdzie nie mogą nam zaoferować 3kwc. dziękuję za twoją radę. Nadal czekam na twoje komentarze
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79461
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 01/02/10, 21:01

Linda napisała:z gwarancją wodoszczelności cstb, kwalifikacja do fotowoltaiki.


A) uszczelnienie = automatyczne i systematyczne = wartość dodana 0
B) QualiPV = PipoPV, to nic nie warte, to komercyjna marka moich 2

Linda napisała:Pod względem termicznym podgrzewacza wody ma on kwadrat 4m


4m² to niewiele. Jaka to marka?

4m² warto zamontować i podłączyć bez dotacji, od 2 do 5000 € w zależności od marki.

Co oznacza, że ​​płacisz co najmniej za swój PAC 15 000 € ... to zdecydowanie za drogie jak na 4 podziały powietrza!

15 kW na 2 sprężarkach powietrza. Wydaje się, że to też dużo ... Czy znasz szczegóły dotyczące wyposażenia?

W jakim regionie jesteś na jakiej wysokości?

ps: spójrz na to https://www.econologie.com/forums/complement ... t8857.html
oto jeden z raportów https://www.econologie.com/dpe-en-france ... -4163.html
(pod koniec znajduje się czapka powietrzna ...)
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do "Nieruchomości i budownictwo ekologiczne: diagnostyka, HQE, HPE, bioklimatyzm, środowisko naturalne i architektura klimatyczna"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 95