Wreszcie! SPAM !!

Budowa siedliska przyrodniczego lub ekologicznego: plany, projekt, porady, ekspertyzy, materiały, geobiologia ... Dom, budowa, ogrzewanie, izolacja: właśnie otrzymałeś jedną lub więcej ofert. Nie możesz wybrać? Podaj tutaj swój problem, a my doradzimy przy właściwym wyborze! Pomoc w czytaniu DPE lub diagnostyki energetycznej środowiska. Pomoc przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości.
Niicebay
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 28/04/09, 21:18

Wreszcie! SPAM !!

przez Niicebay » 04/05/09, 21:19

Dla amatorów odkryłem tę stronę miesiąc temu... tylko sprzęt, który ma zrobić gest na rzecz planety, oszczędność energii i krótko mówiąc oszczędność, ponieważ jest sprzedawany bezpośrednio osobom w kolejce! Od ogrodu po strych, w końcu lokal komercyjny która nie broni produktu czy technologii, ale zestawu wyborów i porad w zależności od sytuacji, krótko mówiąc, jakości życia!
Dodatkowo, mając bezpośredni dostęp do cen produktów, łatwiej jest porównać oferty!
Super fajna strona, niedroga... i przetestowałem dla Ciebie dostawę... bez zarzutu, oczywiście z bezpieczną płatnością.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097

przez Christophe » 04/05/09, 22:46

Obraz
0 x

Wróć do "Nieruchomości i budownictwo ekologiczne: diagnostyka, HQE, HPE, bioklimatyzm, środowisko naturalne i architektura klimatyczna"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 73