Oferty pożyczek prywatnych

Budowa siedliska przyrodniczego lub ekologicznego: plany, projekt, porady, ekspertyzy, materiały, geobiologia ... Dom, budowa, ogrzewanie, izolacja: właśnie otrzymałeś jedną lub więcej ofert. Nie możesz wybrać? Podaj tutaj swój problem, a my doradzimy przy właściwym wyborze! Pomoc w czytaniu DPE lub diagnostyki energetycznej środowiska. Pomoc przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości.
douksteph
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 17/12/08, 13:06

Oferty pożyczek prywatnych

przez douksteph » 17/12/08, 13:39

Witam, chciałbym powiedzieć, że jestem gotów udzielić pożyczki w wysokości od 1000 do 120000 150 euro, ponieważ ma kapitał w wysokości 000 2,5 euro; zaciągnięcie pożyczki między osobami prywatnymi pozwoli mi się zmienić. Ale przy 10% oprocentowania rocznie, ponieważ będąc osobami prywatnymi nie chcę naruszać prawa dotyczącego lichwy. Możesz spłacić maksymalnie 1 lat. miesięczne płatności należy do Ciebie. wszystko, co będzie wymagane, to: wniosek / XNUMX ważna kopia dokumentu tożsamości / pełny adres / odręczne potwierdzenie zalegalizowanego długu określające kwotę pożyczki, okres spłaty, stopę procentową i możliwe miesięczne płatności (po zebraniu środków na twoje konto). Robię to tylko we Francji, nie z obcokrajowcami.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088

przez Christophe » 17/12/08, 13:43

Pachnie jak oszustwo, twoja sprawa tam ... i jaki związek z ekonologią?
0 x

Wróć do "Nieruchomości i budownictwo ekologiczne: diagnostyka, HQE, HPE, bioklimatyzm, środowisko naturalne i architektura klimatyczna"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 63