Renewables udziela informacji na temat regionu PACA

Budowa siedliska przyrodniczego lub ekologicznego: plany, projekt, porady, ekspertyzy, materiały, geobiologia ... Dom, budowa, ogrzewanie, izolacja: właśnie otrzymałeś jedną lub więcej ofert. Nie możesz wybrać? Podaj tutaj swój problem, a my doradzimy przy właściwym wyborze! Pomoc w czytaniu DPE lub diagnostyki energetycznej środowiska. Pomoc przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości.
słoneczne trio
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 08/10/08, 12:47

Renewables udziela informacji na temat regionu PACA




przez słoneczne trio » 08/10/08, 14:30

Trio Solaire, SARL z kapitałem w wysokości 140.300,00 XNUMX EUR przeznaczonym na badania, finansowanie, instalację i konserwację systemów solarnych i fotowoltaicznych.
Nasza siedziba główna znajduje się w Saint Cyr sur Mer, projektujemy, instalujemy, finansujemy i gwarantujemy działanie czystych i zrównoważonych systemów produkcji energii.
Odkryj wszystkie nasze rozwiązania fotowoltaiczne, niezależnie od tego, czy jesteś osobą fizyczną w domu jednorodzinnym, czy w mieszkaniu zależnym od wspólnoty, firmy lub społeczności lokalnej,
możemy spełnić wszystkie Twoje wymagania, niezależnie od Twoich potrzeb i wielkości Twojego projektu.
Nasze zespoły sprzedażowe i techniczne będą towarzyszyć Ci od pierwszego kontaktu aż do zakończenia projektu.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088




przez Christophe » 08/10/08, 14:35

Brak podwójnego słupka reklamowego STP! : Evil:

Co sądzisz, jako profesjonalista w dziedzinie PV, o tym, co mam na myśli, gdy mówię:

Fotowoltaika jest bardziej zwolniona z podatku niż zielona energia


:?
0 x
słoneczne trio
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 08/10/08, 12:47

Renewables udziela informacji na temat regionu PACA




przez słoneczne trio » 08/10/08, 14:41

Witam,
Myślę, że fotowoltaika może być zarówno sposobem na zwolnienie z podatku, jak i sposobem na ochronę naszego środowiska : Mrgreen:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088




przez Christophe » 08/10/08, 15:04

Dobrze przeczytaj to w takim razie: https://www.econologie.com/comparatif-en ... -3858.html

Sprzeczność ta wynika z faktu, że nieproporcjonalna pomoc publiczna udzielana jest działaniom, które są jednak najmniej efektywne. Zastanawiający jest fakt, że środek najskuteczniejszy (ekologicznie) jest ostatecznie najmniej atrakcyjny finansowo.


Ochrona środowiska, mówisz?
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do "Nieruchomości i budownictwo ekologiczne: diagnostyka, HQE, HPE, bioklimatyzm, środowisko naturalne i architektura klimatyczna"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 68