Pilne: wyszukaj oferty online na ogrzewanie słoneczne

Budowa siedliska przyrodniczego lub ekologicznego: plany, projekt, porady, ekspertyzy, materiały, geobiologia ... Dom, budowa, ogrzewanie, izolacja: właśnie otrzymałeś jedną lub więcej ofert. Nie możesz wybrać? Podaj tutaj swój problem, a my doradzimy przy właściwym wyborze! Pomoc w czytaniu DPE lub diagnostyki energetycznej środowiska. Pomoc przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości.
Avatar de l'utilisateur
bham
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1666
Rejestracja: 20/12/04, 17:36
x 6

Pilne: wyszukaj oferty online na ogrzewanie słoneczne




przez bham » 07/12/07, 16:09

Muszę złożyć wniosek o dotację ANAH przed końcem roku i potrzebuję impérativement dołącz wycenę ogrzewania słonecznego, której prawdopodobnie nie przedstawi mi mój przyszły inżynier ds. ogrzewania.
Dlatego szukam strony internetowej, na której mogę dość szybko uzyskać wycenę.
Wykluczam witryny, które zgromadzą wszystkich sprzedawców we Francji, a także witryny, które odnoszą się do jednego z ich lokalnych przedstawicieli, ponieważ generalnie nosy wspomnianych przedstawicieli widzimy dopiero kilka tygodni później, a nawet jeśli przyjdą.
Jeśli więc znasz poważną, szybką witrynę, z którą możesz poeksperymentować, jestem zainteresowany.
Z góry dziękuję.
0 x
Cedouimsss
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 07/12/07, 16:41
Lokalizacja: herault




przez Cedouimsss » 07/12/07, 16:57

Jestem jednym z tych cholernych sprzedawców z Francji i jeśli wyślesz mi swój projekt e-mailem, mogę szybko dać ci cholerną wycenę.

Aby to zrobić, potrzebuję wielu informacji. NIE POTRZEBUJESZ TWOICH INFORMACJI KONTAKTOWYCH. Nie jestem tu po to, żeby sprzedawać, ale żeby ci pomóc.

Nachylenie nachylenia, stopień w stosunku do południa, możliwe pokrycie (jeśli masz zdjęcie dachu i zdjęcie masek to jeszcze lepiej) Istniejąca instalacja (cumulus elektryczny lub bojler. Jeśli kocioł, typ. Marka i ref. .) Liczba metrów, jaką bliźniacze rury mogą przejść z modułów do balonu. Aktualny typ ogrzewania. (Jeśli nie masz ogrzewania podłogowego, nie instaluj ogrzewania słonecznego -> SSC, tylko ciepła woda -> CESI, liczba pięter, rodzaj domu (dom lub dom wiejski).

To wystarczy za cytat.

Może się okazać, że będzie trochę taniej ode mnie, wystarczy zwrócić uwagę na świadczone usługi, jakość materiału i montażu, a przede wszystkim na trwałość firmy. Dla Twojej informacji moja firma zajmuje się wszelkimi procedurami administracyjnymi, a więc wnioskami o dotacje, a ja osobiście zajmuję się staraniami o uzyskanie dotacji z gminy i wydziału, gdy ich nie ma.

Przygotuję Ci wycenę w Excelu, wystarczy, że wpiszesz w niej swoje dane, nie proszę Cię o nie, bo jestem "uczciwym, cholernym sprzedawcą z Francji".

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze mną na PW. Nie wiem dla kogo pracowałam, żeby się nie reklamować, bo to chyba nie to miejsce.

Bonne kontynuacją.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 07/12/07, 18:43

Witaj Cedouimsss

Cieszę się, że są cholernie uczciwi sprzedawcy, nawet nie złośliwi i z poczuciem humoru. Nigdy nie wątpiłem w twoje cholerne istnienie, ale muszę przyznać, że musisz być cholernie rzadki! : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:

A+
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
bpval
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 561
Rejestracja: 06/10/06, 17:27




przez bpval » 07/12/07, 18:57

dla mnie to samo

Moim zdaniem jesteś najlepszy z najlepszych

Commercial²... Nie odbierz tego źle

Wykonujesz swoją pracę... inaczej
I jest całkiem fajnie
W każdym razie reaktywny

Żart w trybie
Masz zestaw asów
poza

Ciao
0 x
PIF PAF POUM
Avatar de l'utilisateur
bham
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1666
Rejestracja: 20/12/04, 17:36
x 6




przez bham » 07/12/07, 19:53

Cedouimsss napisał:Jestem jednym z tych cholernych sprzedawców z Francji i jeśli wyślesz mi swój projekt e-mailem, mogę szybko dać ci cholerną wycenę.

No cóż, tego się nie spodziewałem, ale dziękuję za takie podejście.
Wszystkie informacje wyślę Ci na PW, ale muszę zaznaczyć, że potrzebuję koniecznie wycena z montażem w przeciwnym razie brak dotacji.
Czy to nadal jest dla ciebie dobre?
0 x
Cedouimsss
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 07/12/07, 16:41
Lokalizacja: herault




przez Cedouimsss » 07/12/07, 20:55

Firma w której pracuję zajmuje się wszystkim od A do Z bez pośredników więc oczywiście w wycenie będzie uwzględniony montaż.

Masz prawo do ulgi podatkowej tylko wtedy, gdy firma, która sprzedaje Ci produkt, jest tą samą, która go instaluje, dlatego lepiej, aby wycena była z montażem...

Wyślę ci to jutro rano, jeśli ci to nie przeszkadza, bo tak czy inaczej myślę, że ANAH jest w tej chwili zamknięte... Jeśli potrzebujesz pustego pliku Anah, mogę ci dostarczyć go w formacie PDF, ale Myślę, że znajdziesz to w internecie.
0 x
„Jeśli rozumiesz wszystko, co powiedział ci sprzedawca, to musiał gdzieś popełnić błąd”.
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 07/12/07, 21:31

Cedouimsss napisał:
Nachylenie nachylenia, stopień w stosunku do południa, możliwe pokrycie (jeśli masz zdjęcie dachu i zdjęcie masek to jeszcze lepiej) Istniejąca instalacja (cumulus elektryczny lub bojler. Jeśli kocioł, typ. Marka i ref. .) Liczba metrów, jaką bliźniacze rury mogą przejść z modułów do balonu. Aktualny typ ogrzewania. (Jeśli nie masz ogrzewania podłogowego, nie instaluj ogrzewania słonecznego -> SSC, tylko ciepła woda -> CESI, liczba pięter, rodzaj domu (dom lub dom wiejski).

Hej, niezła twoja propozycja.

Czy mogę Was prosić o radę, jeśli mieliście już taką sytuację wśród swoich klientów.

Posiadam niskotemperaturowe ogrzewanie podłogowe zasilane kotłem na gaz ziemny, który wytwarza ciepłą wodę użytkową w 60-litrowym zbiorniku.

Chciałbym ulepszyć swój system za pomocą energii słonecznej. Nachylenie mojego dachu nie jest odpowiednie (40/100); więc chciałbym mieć możliwość podłączenia próżniowych kolektorów słonecznych (czy możemy je ustawić pionowo przy ścianie? Chyba to przeczytałem) i to mi odpowiada po stronie południowej i zachodniej.

Czy masz jakieś informacje na temat tych czujników podciśnienia z rurką cieplną?
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Cedouimsss
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 07/12/07, 16:41
Lokalizacja: herault




przez Cedouimsss » 07/12/07, 21:44

Informacje jakie posiadam na temat czujników podciśnienia nie są zbyt dobre... Technicznie rzecz biorąc jest to o wiele bardziej opłacalne, znacznie mniejsza strata kalorii, ale tak naprawdę gminy często nie akceptują takich póz, ponieważ są uważane za brzydkie (zgadzam się, to jest mniej widoczne niż ogromne płaskie czujniki na dachach, ale konkretnie i z mojego doświadczenia wynika, że ​​w Herault rzadko się to zdarza...)

Pomiędzy rzeczywistością ekologiczną, komercyjną i etyczną istnieje spora droga...

Najpierw zapytaj ratusz i architektów Francji w sprawie pomników niedaleko Ciebie...

Chcieć coś zrobić jest dobrze, móc to zrobić jeszcze lepiej...

Niech żyje Francja, taka jest jego mentalność.

Edit: Jeżeli nie pasuje Ci tylko nachylenie dachu, ale Twoja orientacja względem słońca jest niezła i nie masz cienia, możesz zdecydować się na tzw. panele przeciwsłoneczne. Shucco robi bardzo dobre modele ze zintegrowaną rynną. Czy pod spodem powinien być taras czy okna, żeby nie wyglądało to śmiesznie...
0 x
„Jeśli rozumiesz wszystko, co powiedział ci sprzedawca, to musiał gdzieś popełnić błąd”.
Avatar de l'utilisateur
Lietseu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2327
Rejestracja: 06/04/07, 06:33
Lokalizacja: Antwerpia Belgia, Skype lietseu1
x 3




przez Lietseu » 31/07/09, 12:50

Cóż, jestem zdumiony, że są jeszcze tacy ludzie!

Witaj w domu Cedouimsss (nawet jeśli Twój nick jest trochę zawiły) i życzę Ci długiego życia w ekologi :D

miauczeć :P
0 x
Usuwając ludzkiej natury to było daleko od jego natury! Lietseu
„Moc miłości musi być silniejsza niż miłość do władzy” Współczesny Lie Tseu?
Widać wyraźnie tylko z sercem, Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ...
Avatar de l'utilisateur
Lietseu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2327
Rejestracja: 06/04/07, 06:33
Lokalizacja: Antwerpia Belgia, Skype lietseu1
x 3




przez Lietseu » 31/10/09, 15:30

Pozdrawiam przyjaciela Glouma i witam w ekologii :D

W przypadku łączy internetowych skopiuj, wklej i wstaw je w całości, tak aby były wyświetlane w kolorze niebieskim, co umożliwi natychmiastowe kliknięcie, tutaj: http://devis.contactartisan.com/devis-i ... devis.html


Dziękuję i... Miau :P
0 x
Usuwając ludzkiej natury to było daleko od jego natury! Lietseu

„Moc miłości musi być silniejsza niż miłość do władzy” Współczesny Lie Tseu?

Widać wyraźnie tylko z sercem, Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ...

Wróć do "Nieruchomości i budownictwo ekologiczne: diagnostyka, HQE, HPE, bioklimatyzm, środowisko naturalne i architektura klimatyczna"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 80