Prime: strona rządowa wyjaśniająca ERZ

Budowa siedliska przyrodniczego lub ekologicznego: plany, projekt, porady, ekspertyzy, materiały, geobiologia ... Dom, budowa, ogrzewanie, izolacja: właśnie otrzymałeś jedną lub więcej ofert. Nie możesz wybrać? Podaj tutaj swój problem, a my doradzimy przy właściwym wyborze! Pomoc w czytaniu DPE lub diagnostyki energetycznej środowiska. Pomoc przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości.
Miou
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 12
Rejestracja: 16/04/10, 19:46
Lokalizacja: Merville

Prime: strona rządowa wyjaśniająca ERZ




przez Miou » 04/03/13, 18:37

Witam,

W załączeniu link do strony rządowej (Ministerstwo Ekologii, Zrównoważonego Rozwoju i Energii)

właściwie wyjaśnić system Bonusy za oszczędność energii (Certyfikat EEC: Energy Economy), który umożliwia korzystanie z premii na sfinansowanie części pracy.

Dla każdego, kto ma wątpliwości:

http://www.developpement-durable.gouv.f ... ,188-.html

szczerze
http://www.les-energies-renouvelables.eu/energies-renouvelables/certificat-economie-energie-cee-0.html
0 x
bidouille23
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1155
Rejestracja: 21/06/09, 01:02
Lokalizacja: Brytania BZH powaaa
x 2




przez bidouille23 » 05/03/13, 00:30

Dobry wieczór ,


to ja :)

źródło:

http://www.developpement-durable.gouv.f ... EF_WEB.pdf

cytat:

Zobowiązani są dostawcy energii (prąd, gaz, LPG, olej opałowy
domowe, ciepło i zimno przez sieci).... Swobodnie wybierają zachęty, jakie chcą
podjąć (bonus za zakup sprzętu, bezpłatną diagnostykę,
itp.) i otrzymują certyfikaty, gdy działania te odgrywają rolę napędową
w wykonywaniu przez konsumenta prac energooszczędnych



Bilans to samo pytanie kto stoi za "odnawialnymi źródłami energii", skąd te premie?

Odpowiedź brzmi prawdopodobnie, że prawdopodobnie pochodzą one od profesjonalistów, którzy płacą nam za ich reklamowanie i pozyskiwanie klientów poprzez wysyłanie ofert ... na stronie znajduje się lista rzemieślników z pewnością, ale zarejestrowanych na własną rękę, w celu zwiększenia ich rynek...

Czyli w zasadzie to chujowa reklama...

inaczej to Mikołaj daje premie, bo to nie państwo... ;)

Kiedy więc reklamują swoją witrynę, minimum to przejrzystość...

To tutaj jest strona, która pomoże między innymi w wykonaniu pracy, wyborze kosztorysu lub wyborze technik do samodzielnej realizacji, aby zminimalizować wydatki, a nie zwiększać je, szukając premii, które zasadniczo za to, że poprosił ich o poniesienie większych wydatków, zwrócił ostateczną kwotę wyższą niż mogłaby być. . .

W skrócie blablablablablabla... z knajpy z knajpy z knajpy...

serdecznie Pan lub Pani Miou

Do ciebie należy pokazanie mi, że jest inaczej, za pomocą jasnych wyjaśnień. :)


Fred
0 x
Miou
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 12
Rejestracja: 16/04/10, 19:46
Lokalizacja: Merville




przez Miou » 05/03/13, 23:49

Witam,

W skrócie i podsumowując system premii za oszczędność energii (certyfikat oszczędności energii):

Państwo francuskie wymaga, aby zanieczyszczający płacili znaczny podatek, ci zanieczyszczający nazywani są „wymuszony"jak np. elf, gdf suez, edf, auchan, leclerc...
Państwo daje im możliwość niepłacenia tej kary (podatku), jeśli odzyskają tzw. CEE (Certyfikaty Oszczędności Energii), które w rzeczywistości są fakturami za prace związane z energią odnawialną.
Aby odzyskać certyfikaty oszczędności energii, ci „zobowiązani” (total, auchan, leclerc) oferują bonusy =>

=> co pozwala zobowiązanym nie płacić dużego podatku na rzecz państwa (bardziej dla nich opłacalne)
=> co pozwala osobom pracującym otrzymać czek w euro (lub bony, takie jak leclerc lub auchan..).
=> wszystko to pod kontrolą państwa, które zatwierdza faktury za pracę (według pewnych obowiązkowych kryteriów)

więc odpowiadając Bidouille = ten system CEE jest finansowany przez wszystkich „zobowiązanych” Francji pod kontrolą państwa, które nie jest Świętym Mikołajem..

Mając nadzieję, że odpowiedziałem i mając nadzieję, że Bidouille23 zdoła zrozumieć, życzę mu mimo wszystko zapoznania się z certyfikatami oszczędności energii, zanim wyjdzie śmiesznie przed wszystkimi ludźmi, którzy znają ten system...

szczerze

http://www.les-energies-renouvelables.e ... cee-0.html
0 x
bidouille23
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1155
Rejestracja: 21/06/09, 01:02
Lokalizacja: Brytania BZH powaaa
x 2




przez bidouille23 » 06/03/13, 09:45

:) :) :)

jeśli zastanawiasz się, skąd biorą się premie, które im dają, i dlaczego jest to śmieszne, to jestem nim codziennie i nie jestem przez to gorszy....

To powiedziawszy, codziennie pracuję rękami i głową i nie potrzebuję witryny typu „energia odnawialna”, która nie wie a priori, o czym mówi, gdy jako przykład przedstawia turbinę wiatrową z zębnikiem. strona internetowa...

To tak, w skrócie, nazywa się to zezwoleniem na zanieczyszczanie dla dużych trucicieli, aw końcu, jeśli robiąc rzeczy, będzie nawet bez przechodzenia przez „zawodowca”, widziałem profesjonalistów, mój mały miou;) i bzdury nadal widzieć codziennie :) , jestem profesjonalistą w dziedzinie izolacji i doradzam tutaj i w terenie każdemu, kto do mnie przychodzi, aby pozwolił im zrobić to sam, aby zaoszczędzić pieniądze w teraźniejszości iw przyszłości, wykonując dobrze wykonaną pracę z dobrych materiałów i pełne zrozumienie tego, co robią. . . .

Pierwsza ekonomia zaczyna się od niemarnowania i robienia wszystkiego, co konieczne, aby...
śmieszy mnie, gdy ludzie mówią tylko o izolacji :) , nie mówiąc już o materiałach i systemie instalacji;

czy masz proste pojęcie o tym, czym jest termiczne przesunięcie fazowe?

Następnie wezmę sprawę instalacji pieca, ponieważ muszę przyznać, że za zakup pieca jest dopłata, 140 euro...

Zdarza się, że modyfikuję stare piece opalane drewnem, aby nadać im rzeczywiste osiągi i realną wydajność (mały szczegół, wystarczy wejść i zobaczyć mój temat , bądź szczery i uczciwy bez konieczności wtykania nosa we własne ekskrementy, aby zachować grzeczność), mówi się, że piec kosztuje około 1200 euro, aby móc otrzymać premię (witryna na Twojej stronie :) ), ale 1200 euro za jaką moc?? a 1200 za pojedynczy piec, no nie, trzeba liczyć montaż obudowy, a sprzedaż tej ostatniej z zyskiem jaki monter robi na sprzęcie, więc Twój piec za 1200 idzie co najmniej do (4*1 m legalnej osłonki minimalnej żeby mieć mini losowanie) 600 euro i jest mi miło bo z tubami typu poujoula to idzie w górę o jakieś 800 euro lub w końcu co najmniej 2000 euro, potem chwilowo zielone płomienie, które robią śmieję się, gdy widzę w laboratorium piece invicta z wydajnością 70% z suchym i idealnie czystym drewnem konkurencji przy rozpalaniu i bukiem (tak jakby każdy miał 15-18% suchego buka na co dzień do spalenia :) .... ), jeśli weźmie się amerykański standard, rentowności spadają .... Więc osobiście twoje 140 euro do wyboru trzymam je w kieszeni i radzę wszystkim zrobić symulację, jeśli chcą na twojej stronie, ale radzę przede wszystkim chodzili do rzemieślników i porównywali ceny po zapoznaniu się ze stanem rzeczy, aby 1/ poznać i zrozumieć i 2/ nie dać się nabrać na argumenty sprzedaży...


Krótko mówiąc, jeśli podsumować, Twoja witryna jest nadal tylko formą pośrednika, który bierze albo profesjonalistów, którzy reklamują się na Twojej stronie, albo zobowiązuje się do zwrotu pieniędzy, pieniądze te zostaną zwrócone na koszt podatnika poprzez wzrost cen ...

Bilans nadal nie zanieczyszczający płaci, ale zawsze użytkownik...

To się nazywa leczenie skutków, a nie przyczyn.... Znowu piękna francuska logika....

A gdybyśmy całkowicie i po prostu zakazali wszelkiej produkcji zanieczyszczających środowisko i niezgodnych z zasadami zrównoważonego rozwoju materiałów i sprzętu, czy nie sądzisz, że ekonomia i ochrona środowiska nie byłyby bardziej efektywne?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, będziesz potrzebować dobrej wiary, a nie małych ptasich imion, które mogę również zastosować do ciebie, ale których nie zniżyłbym się do zrobienia .... Nie jestem z tej rasy, ja, sir miouuu ani madame miouuu... .

powiedział, że atak jest sposobem na odebranie komuś całej wiarygodności, ale źle upadłeś. Nie gram już w tę bezużyteczną i małą grę :) ....

Niezwykłe jest to, że przybywasz ze swoimi dużymi chodakami i w mniej niż 5 wiadomościach reklamujesz się jak nic, płacisz witrynie ekonologicznej za reklamowanie się lub nie, wydaje mi się logiczne, że płacisz , fakt reklamy tutaj, ponieważ sprawiasz, że profesjonaliści płacą, aby mogli mieć wyceny, a tym samym kontrakty ..... I nie mów mi, że twoja baza danych referencyjnych jest bezpłatna ...

Gdyby tak było na przykład w Twojej bazie wiatrowej, byłaby to firma Krug wind SARL, która jest, że tak powiem, referentami w tej dziedzinie, a także firma Eoltec, która jest producentem turbiny wiatrowej uznanym na całym świecie nawet przez amerykanów jako niezawodna bardzo zaawansowana technologicznie turbina wiatrowa (zamontowana np. na woodstocku 2 ;)) ..

Krótko mówiąc, robisz blabalabalbalbaa z wielką buzią z kwiatkiem w pistolecie, oto co robisz...

Daj spokój, przestanę marnować czas na ciebie i myślę, że czytelnicy tej strony są po prostu wystarczająco inteligentni, by nie być brani za idiotów, jak ty próbujesz zrobić w podstępnie naiwny sposób...

Na zawsze i żeby zanieczyszczający nie zwracali kosztów swojego zanieczyszczenia kosztem użytkowników, a naprawdę płacili migdałami, które, mam nadzieję, będą kosztować ich tyle mięsa, że ​​nie będą w stanie zwrócić ich kosztem podatników (bo gdyby zwiększyli po ich cenie w równoważny sposób klienci ryzykowaliby, że więcej nie przyjdą;) .. to inna logika, ale zobowiązywałoby to do sprzedawania produktów niezanieczyszczających lub przynajmniej zanieczyszczających przynajmniej minima) ....

Z poważaniem Miou, a mimo wszystko ostatnia uwaga, atak jest ostatnią z linii obrony, kiedy nie wiesz już, co powiedzieć... Trzeba ci skraść we włosach, żebyś dał informację do smaku, który to znajdziesz normalny, nie ja...

Wszystko mi powiedziane na zawsze a nie pomyślne wiatry... więc między nami jest jasno (jakby wcześniej nie było :p)...
0 x
Miou
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 12
Rejestracja: 16/04/10, 19:46
Lokalizacja: Merville




przez Miou » 06/03/13, 10:01

Tematem jest Certyfikaty oszczędności energii ze wszystkimi informacjami do rozpowszechnienia, a nie off-topic hack 23, który nikogo nie interesuje => szkoda internautów

Byłoby lepiej, gdyby moderator zablokował te wiadomości, ponieważ nie jest możliwe rozwinięcie i wyjaśnienie certyfikatów oszczędności energii bez ... wchodzenia na żywo w inne fakty nie na temat ...

Cordialement

http://www.les-energies-renouvelables.e ... cee-0.html
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79386
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11072




przez Christophe » 06/03/13, 10:08

Nie wydaje mi się, żeby to było nie na temat... a on powiedział, że to koniec.

Przepraszamy, ale generalnie nie lubimy premii i pomocy, które blokują rynek...

A ja, wszystkie knajpy, które kłócą się o premie w pierwszym podejściu, to kierunek śmieci. Każdy powinien zrobić to samo! Ponieważ premia jest często przedmiotem przeładowania!
0 x
bidouille23
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1155
Rejestracja: 21/06/09, 01:02
Lokalizacja: Brytania BZH powaaa
x 2




przez bidouille23 » 06/03/13, 10:26

Czystsze ja i moje zdania mają rozszerzenie, gdy proste:

premia jest często przedmiotem przeładowania!


dość .... Dziękuję Christophe za tę znakomitą popularyzację ...

cóż, to mnie uspokaja, że ​​nie jestem masą (nie do końca: p: p: p)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79386
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11072




przez Christophe » 06/03/13, 10:46

lol :) to już 10 lat forum ça :D

Jednak nie generalizuj, did67 przeprowadził kilka dni temu interesującą analizę dotyczącą pomocników: umożliwiłyby one stworzenie rynku przemysłowego, bez którego nigdy nie byłoby możliwe i doprowadzić go do rentowności bez pomocy (możemy to zrobić w pewnych bardzo szczególnych przypadkach z obecnie PV): https://www.econologie.com/forums/tout-ce-qu ... 2-120.html

1) W odniesieniu do subsydiów: co by było, gdyby permanentnie opadająca krzywa cen była efektem subsydiów?

Subsydia = rynek wschodzący, który nie jest jeszcze rentowny, rośnie, to tworzy popyt (na tym etapie „sztuczny”), co sprawia, że ​​„interesujące” jest poszukiwanie przez producentów (którzy dostrzegają ten rodzący się rynek) swoich inwestycji, co obniża ceny, a tym samym kto kończy do zniszczenia dotacji...

W debacie, 3 czy 4 lata temu, wyjaśniłem tę zasadę „degresywnej subsydiów ruchomych”, nie będąc oczywiście zrozumianym, ponieważ kontynuujemy refren „precz z dotacjami”!

Jest to nawet jedna z nielicznych „rozsądnych” dźwigni (poza prawem i dyktaturą bohaterów), która pozwala na działania publiczne.

Co byśmy powiedzieli, gdyby rządy „nic nie zrobiły”!


Wada: pomoc ta może sprawić, że rynek stanie się rentowny, ale karanie innych wydatków może być bardziej przydatne. Dokładnie tak jest w przypadku fotowoltaiki (z nadmiernym wspomaganiem) i izolacji (z niedostatecznym wspomaganiem)… ale to się tam zmienia…
0 x
bidouille23
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1155
Rejestracja: 21/06/09, 01:02
Lokalizacja: Brytania BZH powaaa
x 2




przez bidouille23 » 06/03/13, 19:17

Dobry wieczór,

Nie pluję na pomoc, uważaj, tego nie powiedziałem, pomoc rządowa jest po to, żeby ożywić rynek, korzystam z niej jak profesjonalista, miałem dzięki temu place budowy, więc nie pluję nie na nim daleko od niego...
A klienci, którzy sami nie mogli tego zrobić, nadal mogli mieć dobrą izolację dzięki PTZ (pożyczka o zerowej stopie procentowej), co jest dobrą rzeczą (nawet jeśli banki mimochodem włożyły je do kieszeni;)), więc bądź ostrożny, kiedy to zrobił a ptz, wypromuj konkurencję...

Potem są pomocnicy i „pomocnicy”…

Tak jak powiedziałem, nie będę dalej rozwijał tematu omawianych tutaj „pomocy”, które są bliższe zaletom firm (wymuszających je) produkujących CO2…

Pomoc, gdy jest udzielana, musi być wyjaśniona, czyli potrzebna jest przejrzystość, aby wiedzieć kto, co, jak, dlaczego, aby móc wybrać z całym sumieniem iz pełną znajomością faktów....

I w końcu nie zasilać systemu, którego niekoniecznie chcesz ...
0 x
Miou
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 12
Rejestracja: 16/04/10, 19:46
Lokalizacja: Merville




przez Miou » 04/04/13, 23:14

Witam,

Zauważając, że debata się nie skończyła, więc kontynuujemy...

Premia oferowana przezwymuszony„ nie jest przedmiotem zawyżenia faktury, ponieważ ta premia nie jest wypłacana na podstawie ceny faktury, ale według kilku kryteriów.
przykład dla pompy ciepła:
- dział mieszkaniowy
- COP pompy ciepła
- Kwalifikacje: Qualipac instalatora...

przykład izolacji podłogi
- dział mieszkaniowy
- ilość metrów kwadratowych do ocieplenia
- jakość izolacji N° ACERMI...

bez względu na cenę faktury (bardzo droga lub niezbyt droga) => premia za energię będzie taka sama => brak obiektu zawyżenia faktury.

Wniosek: To system Świadectw Energetycznych, który istnieje od 2005 roku i który niestety nie jest wszystkim znany
to pomoc finansowa, której nie należy lekceważyć w tych trudnych czasach.

Cordialement

http://www.les-energies-renouvelables.e ... cee-0.html :D
0 x

Wróć do "Nieruchomości i budownictwo ekologiczne: diagnostyka, HQE, HPE, bioklimatyzm, środowisko naturalne i architektura klimatyczna"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google Adsense [Bot] i goście 107