Oferta Hit Air Air Hitachi w obszarze H1c

Budowa siedliska przyrodniczego lub ekologicznego: plany, projekt, porady, ekspertyzy, materiały, geobiologia ... Dom, budowa, ogrzewanie, izolacja: właśnie otrzymałeś jedną lub więcej ofert. Nie możesz wybrać? Podaj tutaj swój problem, a my doradzimy przy właściwym wyborze! Pomoc w czytaniu DPE lub diagnostyki energetycznej środowiska. Pomoc przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości.
shifter
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 28/10/09, 22:37
Lokalizacja: 42 Loary

Oferta Hit Air Air Hitachi w obszarze H1c




przez shifter » 30/08/11, 21:41

Witam wszystkich

Poddaję się zacytowaniu, zgodnie z Twoją wiedzą. Muszę ogrzać dom 136 m2 RT 2000. Znajduje się w Lorze, na wysokości 850m.

Posiadam na dzień dzisiejszy całkowicie elektryczny panel promieniujący.

Rozwiązanie, które oferuje mi Pac Air Air Hitachi.

Cytat dotyczy podziału 2, który jest zasilany z 91,98m2 DRC
Kolejny podział na poddaszu, który zasila podłogę 44,8M2
+ Termo-dynamiczny podgrzewacz wody. Do ciepłej wody

Moje główne pytanie dotyczy jakości materiału i jego zdolności do ogrzewania domu.

Chciałbym również poznać Twoją opinię na temat ceny.

Dziękuję za odpowiedź. Nicolas

Obraz

Obraz
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 31/08/11, 00:58

Szacunek ten, dość niejasny, nie gwarantuje nic z wydajności PACS rzeczywistego z twoim klimatem na wysokości 850m w Lorze, wcale nie gorącym zimą !!
Nic konkretnego w szczegółach instalacji, lokalizacjach, rurach, długościach, wyglądzie, rozkładzie kanałów, co zaskoczy Cię podczas instalacji !!

Po tym, jak architekt z WPR stał się prawie nieodwracalny 3 lat po jego instalacji (bez cudu ostatniego, który nie został sprzedany, aby go naprawić), w jednym z moich domów możesz mieć pewność, że te PAC będą wymienić za dziesięć lat, jeśli nie 3 lat, jak dla mnie, z wielu powodów, postęp technologiczny, nie znaleziono części, więcej wyprodukowano, zaprogramowano przestarzałość itp.
Więc idziesz płacić 18500 € co dziesięć do piętnastu lat !!!
Marzenie dla instalatorów skóry wołowej klienta !!!

Dla mnie na szczęście miałem kominek z wkładką i dystrybucją gorącego powietrza w pokojach, układając i ogrzewając znacznie taniej niż Pacs i życie wieczne.
Również przy całym drewnie i wolnych roślinach, które widzę, rzucone wokół mojego domu, mam znacznie więcej niż konieczne do podgrzania drewna poprzez odzyskanie go.
Rozgrzej się więc w wolnym lesie, takim jak ja, i najpierw lepiej izoluj swój dom, zwłaszcza strych, i nie sprzyjaj nuklearnemu z PAC, których wydajność spada, jeśli powietrze na zewnątrz jest zimne, nawet z ryzykiem, że PAC zużyją więcej niż proste elektryczne ogrzewanie frontu przez bardzo duże zimno !!!
(niektórym zdarzało się nieszczęście i można tego uniknąć dzięki kanadyjskiej studni podziemnej, która zapewnia powietrze o temperaturze 10 ° C).
Ten typ PAC działa znacznie lepiej w regionie PACA, a zimy w 8 ° C są generalnie pozytywne, tak jak w moim domu w 83, a jego mleczna krowa zmienia 9 lata później!
Poproś tego samego instalatora o sprawdzenie i sprawdzenie porady użytkowników tych PAC w Twojej okolicy na wysokości 850m, a zwłaszcza sprawdzenie wydajności mierzonej przez użytkowników.

Dla przyjaciół z mojej rodziny był limit 30000 €, który nigdy nie zadziałał po zapłaceniu !!! z firmą, która zbankrutowała i nie jest w stanie odzyskać swoich pieniędzy, ani nie ma działającego PAC. 30000 € wyparował !!!

Osobiście mam większą pewność siebie (ryzyko bankructwa, płacąc za nic), a na twoim miejscu wybrałbym najpierw izolację najlepszego, a następnie bezpłatne lub płatne ogrzewanie drewna (w górnej części Loary w 850m musi być pełna z drewna łatwo ???)

Na pewno będziesz w stanie się rozgrzać, nawet jeśli dojdzie do awarii zasilania, jak burza (jak Boże Narodzenie 1999) lub we Francji elektrownia jądrowa, która topi twoje serce, jak w Fukushimie w Japonii, co nastąpi wcześniej czy później we Francji, ponieważ mężczyźni nie mogą być nieomylni na zawsze!

Zamiast tego zapłać sobie mieszany kocioł na pellet drzewny lub jednocześnie drewnianą wkładkę z rozprowadzaniem gorącego powietrza i ciągłym piecem na pelety, za mniej niż 18000 €
0 x
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 31/08/11, 06:34

Nic do dodania do odpowiedzi DD.
Bardzo kompletny jako odpowiedź.
0 x
Człowiek jest z natury zwierzęciem politycznym (Arystoteles)
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 31/08/11, 11:08

Jeśli nie ma informacji o objętości balonu termodynamicznego i jego mocy elektrycznej oraz COP i faktycznej mocy grzewczej !!
To samo dotyczy klimatu w każdym 5KW, czy to energia elektryczna czy ogrzewanie ???????
Tylko oszacowanie jest umowne, aw przypadku problemu instalator musi przestrzegać jego oszacowania, dlatego też instalator pisze tak mało, jak to możliwe, aby nie był zobowiązany do przestrzegania niepisanych zobowiązań (ustnie, należy napisać w cytacie z świetne szczegóły !!)
a klient jest zainteresowany pisemnym oświadczeniem ustnym. Musimy nawet przewidzieć wszystkie możliwe pułapki i oszustwa, szczególnie w przypadku skomplikowanych technologii PAC z płynami, standardami i mikroprocesorami, które zmieniają się jak wiatraczki

Jest to nawet próba uczciwości instalatora, niezależnie od tego, czy akceptuje on, czy odmawia zapisania swoich obietnic w cytacie!

Poproś o zaangażowanie w dostawę wszystkich sztuk PĘC w okresie od 15 do 20 !!!!

A priori 5KW jest w ogrzewaniu i ile elektryczności, i COP, przez co T na zewnątrz, i jego odmiany z T ext, w szczególności -18 ° C, aby zapytać gwarantowane ?, a następnie 5x2 = 10KW silnie zredukowany do 2KW o -18 ° C, aby ogrzać dom od 136 m2 do 850m, wysokość może być niewystarczająca, szczególnie jeśli na poddaszu występuje problem z izolacją (10cm izolacji jest niski, 20cm jest lepszy, jeśli to możliwe).
Ile ten dom wydał na KWh ostatniej zimy ????
Wymagane mniej niż 100KWh / m2an dla 10KW w moim pliku PIF.
Sprawdź ściany i nieszczelności.

Masz zainteresowanie, nawet z PAC, aby położyć komin i mieć piec na drewno opałowe, jeśli problem (awaria elektryczna, zimna pogoda, łatwa i czasochłonna awaria klimatyzacji, która wymaga czasu lub kto odkrywa, że ​​część zamienna dociera z Japonii, lub nie jest już dostępna wyprodukowano (moja osobista obudowa, 3 lata po instalacji !!!)) ..

Drewno w kłodzie ma wysoką chwilową moc, która pozwala ogrzewać i ogrzewać cokolwiek się stanie !!
To właśnie mam w każdym z moich domów i Odmawiam domów bez kominka !!
Aby zainstalować najpierw !!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Forhorse
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2491
Rejestracja: 27/10/09, 08:19
Lokalizacja: Perche Ornais
x 364




przez Forhorse » 31/08/11, 12:08

Nic nie wiem o PAC, ale naprawdę podoba mi się drobiazgowość płacenia za usunięcie starego podgrzewacza wody! : Chichot:
Kiedy sprzedajesz za więcej niż 15.000 € (100.000 franków ...) sprzętu, możesz mieć przynajmniej przyzwoitość, aby nie pobierać opłat za usunięcie starego.
Wydaje mi się, że porada innych interesariuszy była wskazana (szczególnie fakt, że precyzujesz oszacowanie wydajności instalacji, rodzaj prognozy zużycia, wydajności itp.)

EDYCJA: z drugiej strony balony termodynamiczne wydają mi się wielkim oszustwem.
Już kosztują 10 razy drożej niż balon elektryczny. Żywotność może być jeszcze krótsza.
Czy są naprawdę opłacalne? Radzę zrobić mały wykres, aby porównać oba.
Zatem wykorzystanie ciepła z pokoju w domu, aby go ochłodzić, podgrzać wodę, nie wydaje mi się pomysłem stulecia.
- Albo pomieszczenie jest ogrzewane, a następnie to, co nie zostanie zużyte przez podgrzewacz wody, zostanie podgrzane w celu skompensowania.
- Albo pomieszczenie nie jest ogrzewane, COP jest gorszy, temperatura pomieszczenia spada i tracimy korzyść z bufora termicznego między zewnętrzem a domem.

Nigdy nie próbowałem ani nie doświadczyłem żadnej instalacji tego typu, to tylko apriori oparte na moim własnym pomyśle. Niemniej jednak uważam, że cena jest nadużywana w związku z obietnicami skuteczności.
Prosty słoneczny panel termiczny będzie również skuteczny, aby zobaczyć więcej (dostawa prawie darmowej ciepłej wody od maja do września) i bardziej zrównoważony przy podobnych inwestycjach (a nawet mniej samodzielnej budowie)
0 x
shifter
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 28/10/09, 22:37
Lokalizacja: 42 Loary




przez shifter » 31/08/11, 22:03

Dziękujemy za mądre i konstruktywne komentarze.

W każdym razie poprosiłbym instalatora o uwzględnienie wydajności ich produktu w ofercie.

Zwróciłem uwagę na wszystkie wskazówki dotyczące dodatkowej izolacji, które przyniosą do domu. Wady nie mogę iść.

Koniecznie potrzebuję rozwiązania, aby wymienić grzejnik elektryczny.
Jakie są marki pac air lub air i ich cechy, aby być cicho. I jaką cenę musi liczyć.
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 01/09/11, 00:13

Wady nie mogę mieć kominka.

Z jakiego powodu, ponieważ mnie to zastanawia, jeśli chcesz, możesz zawsze, instalując komin na dachu przez murarza, a następnie dekarza, który jest klasyczny i można go wykonać we wszystkich domach z dachem !!!
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do "Nieruchomości i budownictwo ekologiczne: diagnostyka, HQE, HPE, bioklimatyzm, środowisko naturalne i architektura klimatyczna"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 91