Pomoc TPE: ekologiczny dom jutra

Prace przy kanalizacji lub wodzie sanitarnej (gorącej, zimnej, czystej lub używanej). Zarządzanie, dostęp i wykorzystanie wody w domu: wiercenie, pompowanie, studnie, sieć dystrybucji, oczyszczanie, kanalizacja, odzyskiwanie wody deszczowej. Odzyskiwanie, filtracja, oczyszczanie, procesy magazynowania. Naprawa pomp wodnych. Zarządzaj, używaj i oszczędzaj wodę, odsalanie i odsalanie, zanieczyszczenie i wodę ...
sake
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 23/10/06, 11:03

Pomoc TPE: ekologiczny dom jutra




przez sake » 20/11/06, 11:28

Witam, jestem obecnie w Premiere S i zajmuję się naprawdę ciekawym tematem TPE, ale którego dokumentacja nie jest zbyt zwięzła! :: !
Szukam informacji o odzyskiwaniu i uzdatnianiu wody oraz podgrzewaniu wody ale szukam prototypów czyli technik nie lub jeszcze bardzo mało używanych lub/i które będą rozwijane w przyszłości... .
jeśli masz dla mnie jakąś pomoc! z góry dziękuję i mam nadzieję do zobaczenia wkrótce : Chichot:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 20/11/06, 11:50

Wszystkie te tematy zostały omówione na stronie... więc co więcej możemy powiedzieć niż: https://www.econologie.com/forums/search.php

8)
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Gospodarka wodna, wodno-kanalizacyjna i sanitarna. Pompowanie, wiercenie, filtracja, studnie, odzyskiwanie ... ”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 95