Produkcja zestawów HHO

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
Amojito
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 06/08/21, 00:42
x 2

Produkcja zestawów HHO




przez Amojito » 06/08/21, 01:12

Pozdrów wszystkich!

Voila, właśnie to odkryłem forum, a nie znalazłem podobnego tematu, nagle jadę ^^

Od jakiegoś czasu dowiaduję się o produkcji zestawu HHO. Oczywiście wypróbowałem zestawy sprzedawane na rynku, które są generalnie tylko wiatrem, bo są technicznie kiepsko zaprojektowane.

Mam swoje 7 płyt 240x240x1.5mm, + NNNNN-, które muszę jeszcze wywiercić, przeszlifować, moje 1mm uszczelki EPDM przyciąć na odpowiednie wymiary, żeby mieć około 2V na ogniwo generatora.
Moja sucha cela jest na dobrej drodze.
Moja bełkotka też jest prawie gotowa do strzału, jak czołg.

Moje pytanie dotyczy bardziej strony „elektronicznego zarządzania energią elektryczną” wysyłanej do generatora.
Przeczytałem PWM i CCPWM.
Jeśli chodzi o PWM, to najwyraźniej są to małe ręczne skrzynki elektroniczne, które za pomocą potencjometru regulują natężenie prądu wysyłane do generatora, aby wyprodukować to, co jest potrzebne w HHO dla silnika. Ani za mało (system bezużyteczny), ani za dużo (system niebezpieczny)
Ale jaka moc?
Kiedy szukam w witrynach sprzedaży, widzę PWM 5A, takie jak 40A ...
Nagle nie wiem co wziąć...

Jeśli chodzi o CCPWM to jestem kompletnie po omacku... Podobno CCPWM sam poradzi sobie z produkcją HHO w zależności od obrotów silnika i odetnie zasilanie generatora przy wyłączaniu silnika .

Całość miałaby być zamontowana na małym dwubelkowym silniku gaźnikowym 1.4L z 1982 roku (a więc bez elektroniki).
Oczywiście podstawowym celem jest zmniejszenie zużycia, a tym samym emisji niespalonych gazów.

Czy masz porady i wyjaśnienia dotyczące preferowanego materiału? PWM lub CCPWM ...

Dziękuję za twoje światła.
1 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Produkcja zestawu HHO




przez Janic » 06/08/21, 09:25

zacznij od zainstalowania VSLA, jest to już znacznie prostsze i wydajniejsze za kilka centów!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Amojito
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 06/08/21, 00:42
x 2

Re: Produkcja zestawu HHO




przez Amojito » 06/08/21, 09:44

Janic, jak nazywasz VSLA?
Zyeuter na fofo, zobacz... ale czy jest kompatybilny z generatorem?
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Produkcja zestawu HHO




przez Janic » 06/08/21, 09:58

autor: Amojito »06/08/21, 09:44
Janic, jak nazywasz VSLA?
Będę zyeuter na fofo, zobacz ... ale czy jest kompatybilny z generatorem
WITH oznacza Air Vortex Economy Fuel. Wir sprzyja lepszej mieszance paliwowo-powietrznej i lepszej penetracji do komory spalania, a tym samym mniejszemu niespalonemu, a tym samym mniejszemu zużyciu, które wpisujesz na tej stronie.
Dla kompatybilności, ponieważ jest to DIY, można go uzupełnić ... lub nie!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Amojito
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 06/08/21, 00:42
x 2

Re: Produkcja zestawu HHO




przez Amojito » 06/08/21, 10:10

Ha tak słynny wir, który znajduje się pod podeszwą gaźnika ...
Zrobiłem wycenę na moje przyjęcie, a jedyny, który znalazłem we właściwych wymiarach, to 180 euro :zaszokować:
The, dla mojego zestawu hho, budżet 0 ...
O ile nie masz planu produkcyjnego, to nie stać mnie na mój portfel :|
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Produkcja zestawu HHO




przez Janic » 06/08/21, 13:33

autor: Amojito »06/08/21, 10:10
Ha tak słynny wir, który znajduje się pod podeszwą gaźnika ...
nie, gdziekolwiek w kanale wlotowym, osobiście umieszczam je tuż przy wlocie powietrza, łatwe do zakładania i zdejmowania. Masz mnóstwo modeli na tej stronie, a nawet za dużo gdzie indziej, możesz również zajrzeć na stronę Quant'homme-avec
Zrobiłem wycenę na moje przyjęcie, a jedyny, który znalazłem we właściwych wymiarach, to 180 euro :zaszokować:
zrób to sam z blachą 0.5 na przykład i nożycami do blachy za kilka euro a więc kilka groszy przez Z
The, dla mojego zestawu hho, budżet 0 ...
O ile nie masz planu produkcyjnego, to nie stać mnie na mój portfel
:| : Arrowu:

https://www.google.com/url?client=inter ... JNnNKc_AYL
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Amojito
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 06/08/21, 00:42
x 2

Re: Produkcja zestawu HHO




przez Amojito » 06/08/21, 20:42

Ale czy te wiry nie powinny być umieszczane jak najbliżej pomieszczeń za mieszanką powietrzno-benzynową, aby poprawić spalanie? Pcq przy wejściu do wjazdu jest filtr do przejścia, co go wkurza wszystkie turbulencje...Mam mały problem ze zrozumieniem...
Po zrobieniu jednego mogę zrobić pod podeszwą gaźnika, ale moje "światło" między gaźnikiem a rurą wlotową jest podłużne ... nagle trochę ociężale do zrobienia myślę ... ale możliwe.. .
Potem też słyszałem o gatunku pracujących turbin, które należy włożyć do dolotu, ale tak samo, jak włożony przed filtrem, to nie jest zbytnio używane, ponieważ filtr powietrza również wszystko wyprostuje.
Intryguje mnie ^^
Ale mimo wszystko, biorąc pod uwagę, gdzie jestem z zestawem hho, nadal zamierzam to zrobić ... W najgorszym razie może być tylko lepiej ^^
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 15118
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4426

Re: Produkcja zestawu HHO




przez GuyGadeboisTheBack » 06/08/21, 20:57

Zestawy HHO, działa (ewentualnie) dobrze tylko na dużych silnikach z dużymi alternatorami (ciężarówki, autobusy). W przypadku samochodów zysk jest niemierzalny, ciągnie alternator i zużywasz więcej (w każdym razie nie mniej), nie wspominając o zużyciu tego ostatniego, na które jest duże zapotrzebowanie.
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Produkcja zestawu HHO




przez Janic » 06/08/21, 21:04

Amojito »06/08/21, 20:42

Ale czy te wiry nie powinny być umieszczane jak najbliżej pomieszczeń za mieszanką powietrzno-benzynową, aby poprawić spalanie? Pcq przy wejściu do wjazdu jest filtr do przejścia, co go wkurza wszystkie turbulencje...Mam mały problem ze zrozumieniem...
bez względu na to, po zainicjowaniu wiru pozostaje on w komorze spalania. Specyfika wirów polega właśnie na unikaniu zjawiska typowych turbulencji płynów przy dużej prędkości. Rzeczywiście, wir usuwa tę turbulencję, która utrudnia płynność gazów.
Po zrobieniu jednego mogę zrobić pod podeszwą gaźnika, ale moje "światło" między gaźnikiem a rurą wlotową jest podłużne ... nagle trochę ociężale do zrobienia myślę ... ale możliwe.. .
nie zawracaj sobie tym głowy komplikując system, po prostu umieść go na wlocie powietrza, również przed filtrem powietrza, lub dalej za nim, jeśli chcesz, ponadto możesz kolejno wypróbować oba . Tylko duży szczegół, kierunek wiru, który nie może zakłócać kierunku, jaki naturalnie przyjmuje powietrze, gdy rury zostały zaprojektowane dla określonego kierunku. Stąd kolejne testy, ponieważ nie ma reguł absolutnych.
baw się dobrze!
1 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Amojito
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 06/08/21, 00:42
x 2

Re: Produkcja zestawu HHO




przez Amojito » 06/08/21, 22:46

@chłopak
Do generatora zresztą mam już dużo odbiorców, to małe 45ah, zamierzam go wymienić na 100, tylko po to żeby mieć elastyczność pod względem instalacji... Na innym fofo, które ostatnio zniknęło, kilku miało to na małych silnikach, a rzeczywiście różnica jest trochę mniejsza niż na dużych młynach (chociaż do autobusu 8 V5.7 jeszcze daleko, a spalanie mniejsze o 40 %), ale i tak sprawne, a przede wszystkim utrzymuje silnik w czystości , a jeszcze lepiej dopalacz hho poprawia współczynnik spalania benzyny, więc cokolwiek się stanie, nawet jeśli zużycie niekoniecznie zostanie zmniejszone bcp, będzie tylko lepiej...

@Janic
Dobra, dobrze przetestuję...
Z drugiej strony moje dopuszczenie do gaźnika jest w 100% domowej roboty ... oryginalna skrzynka powietrzna była pęknięta i miałem kłopoty ... Nagle, aby "respektować" znaczenie, można zrobić 2 wiry, jeden w w jedną stronę w drugą w drugą oczywiście nie montuje się jednocześnie lol, ale porównując jak 2 pełne z jednym, 2 pełne z drugim..?
Jak sprawdzić, czy jeden jest skuteczniejszy od drugiego?
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 84