Pręt reaktora pantonowego

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
mic42
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 14
Rejestracja: 17/12/07, 13:23
Lokalizacja: St Etienne

Pręt reaktora pantonowego




przez mic42 » 10/02/08, 12:48

cześć wszystkim voila właśnie skończyłem montaż kosiarki, obracałem go przez około godzinę, a następnie próbowałem usunąć stalowy pręt z reaktora, aby zobaczyć wynik. Byłem dość zaskoczony, że kosiarka działa równie dobrze ac lub bez pręta. Następnie zadaję sobie pytanie, czy pręt nie tylko ogranicza zanieczyszczenie i nie wpływa na działanie silnika. co myślisz
0 x
Jestem zmęczony płaceniem zbyt drogiej benzyny i zawsze marzę o jeździe z wodą, więc proszę bardzo
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 10/02/08, 15:31

Halo

Silnik benzynowy będzie pracował bez pręta
tak samo, jak wtedy, gdy jest zimno, popchnij nieco próby zużycia, zobaczysz różnicę

Te same zespoły reaktora pantonowego, z małym modelem gaźnika zamiast bełkotki, możesz sprawić, że będzie działał z olejem napędowym lub olejem opałowym, tam, jeśli usuniesz pręt, nie będzie działać, lub przynajmniej trochę na początku bardzo gorący, ale silnik pali i klika.

Kiedy możesz go uruchomić przez godzinę w oleju, żeby nie pachniał mniej spalinami niż nowoczesny olej napędowy, że świeca pozostaje biała, twoje ustawienia są dobre.

André
0 x
mic42
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 14
Rejestracja: 17/12/07, 13:23
Lokalizacja: St Etienne




przez mic42 » 10/02/08, 21:10

tak, rzeczywiście pracuję na benzynie, sprawię, że mój zespół będzie bardziej niezawodny i postaram się dodać gaźnik o zmniejszonym modelu, interesujące może być zachowanie silnika z paliwem, które nie jest do niego przeznaczone. tej odpowiedzi
0 x
Jestem zmęczony płaceniem zbyt drogiej benzyny i zawsze marzę o jeździe z wodą, więc proszę bardzo

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 87