Elektryfikacja przez przepływ w domieszkowaniu wody

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.

Czy podczas dopingu wodnego przy pracującym silniku zbliżasz się do kompasu rury, która prowadzi parę wodną do kolektora, czy zauważysz odchylenie tego?

Możesz wybrać 1 opcja

 
 
Sprawdź wyniki
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79460
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097

Elektryfikacja przez przepływ w domieszkowaniu wody




przez Christophe » 30/01/06, 17:57

Badanie, aby potwierdzić lub obalić hipotezę elektryfikacji reaktora za pomocą właściwości termoelektrycznych i tarcia płynu.

Dziękujemy eksperymentatorom za wypełnienie ankiety.
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 30/01/06, 20:23

Witam,
Po prostu poszedłem kupić kompas, drugim był Fucker, przetarła się zbyt blisko magnesów neodymowych,
Gdy silnik jest na biegu jałowym, brak odchylenia igły lub tak nieznaczny, że może to być masa silnika.
Wylot reaktora wykonany jest z nieizolowanej miedzi.
Test na benzynie Chevroleta, na biegu jałowym daje maksymalne przejście do reaktora, ponieważ wynosi -7, przepuszcza wodę, która wystarczająco dużo dymi na wylocie. Wszystkie moje wydechy są wykonane ze stali nierdzewnej w oryginalnym rozmiarze w tym pojeździe.
Aby wykonać ten pomiar, będzie to skomplikowane w samochodzie! i wiem, że mój reaktor działa od kiedy
dokonaj zmian na zimę Mam 450 km i wciąż jest kilka. Do jazdy w mieście na półmiejsku jest dobrze ...

André
Ostatnio edytowane przez Andre 31 / 01 / 06, 17: 53, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
bob_isat
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 290
Rejestracja: 26/08/05, 18:07




przez bob_isat » 31/01/06, 15:29

dobrze byłoby to zrobić przy pełnym obciążeniu (musi to być 2). ponieważ na biegu jałowym mała próżnia, a zatem mały przepływ w reaktorze, a zatem niewielkie przesunięcie obciążeń, jeśli przemieszczenie ma ... :x
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 31/01/06, 17:51

bob_isat napisał:dobrze byłoby to zrobić przy pełnym obciążeniu (musi to być 2). ponieważ na biegu jałowym mała próżnia, a zatem mały przepływ w reaktorze, a zatem niewielkie przesunięcie obciążeń, jeśli przemieszczenie ma ... :x


Fałsz, gdy na biegu jałowym w silniku benzynowym wylot reaktora dociera do kolektora, próżnia osiąga maksimum, a kiedy wykonałem test, wróciłem z dość szybkim obrotem silnika, a reaktor wciąż gorący ... Nie należy wyciągać wniosków tylko za pomocą testu. musimy wytrwać

To prawda dla oleju napędowego, niska próżnia na biegu jałowym ...

André
0 x
Avatar de l'utilisateur
PITMIX
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 2028
Rejestracja: 17/09/05, 10:29
x 17




przez PITMIX » 03/02/06, 13:24

Dziękuję za tę ankietę, muszę ją wypróbować.
Czy uważasz, że lepiej jest izolować moc reaktora od reszty samochodu, czy nie?
0 x
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse




przez lau » 03/02/06, 23:30

dla mnie test kompasu nie działa! :zmarszczyć brwi:
Pit, jeśli powiesz, że temperatura na wylocie z reaktora musi wynosić od 120 do 180 °, nie warto wtedy izolować; czy twój reaktor jest naprawdę daleko od zwężki Venturiego?
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Avatar de l'utilisateur
PITMIX
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 2028
Rejestracja: 17/09/05, 10:29
x 17




przez PITMIX » 07/02/06, 23:25

Cześć lau
Dla izolacji mówię tutaj na poziomie elektrycznym.
0 x
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse




przez lau » 07/02/06, 23:47

ok, nie śledziłem cię!
ostatniej nocy zrobiłem ponownie test kompasu i reaguje on do 30 cm przy uruchomionym silniku. Igła zmienia się wyraźnie o 40 °, ale będę musiał powtórzyć test z reaktorem zorientowanym w inny sposób niż północ południe
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 08/02/06, 01:19

Witam,
Właśnie wykonałem montaż na silniku o pojemności 125% 100% pantonu
z benzyną reaktor wypuszcza pętlę w miedzianej rurze, aby zweryfikować test kompasu ... nic nie zmienia na kompasie.
W moich pierwszych testach użyłem kompasu do określenia długości pręta, po uruchomieniu silnika przez 30 minut wyjmujemy pręt, pozwól mu ostygnąć, zbliżamy się do kompasu po ciepłej stronie (wyjście z pręta) i cicho przechodząc obok pręta w pewnym momencie kompas zaczyna się przewracać, jest to środek pręta, kontynuujemy postęp, cała reszta to drugi biegun, co prawie zawsze daje wartość między 160 mm a 200 mm.
drugą metodą eliminuję zimną część łodygi, za każdym razem jest to drobny papier ścierny łodygi, niebieski kolor zmienia miejsce.
Metoda koloru daje nieco krótsze pędy.
Wszystkie te testy przeprowadzane są na 100% pantonie z benzyną lub olejem opałowym. Z wodą to inna historia.

André
0 x
Avatar de l'utilisateur
bob_isat
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 290
Rejestracja: 26/08/05, 18:07




przez bob_isat » 08/02/06, 11:15

Ciekawe ...

Andre napisał:Wszystkie te testy przeprowadzane są na 100% pantonie z benzyną lub olejem opałowym. Z wodą to inna historia.
André


Bo czy już zauważyłeś fenomen dopingu do wody?

Twój chevrolet, to doping wodny, prawda?
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 60