Łodyga Pantone

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Lusitano
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 23
Rejestracja: 11/01/06, 18:54
Lokalizacja: herault

Łodyga Pantone




przez Lusitano » 25/01/06, 19:23

Witam wszystkich
trzeba wiedzieć, jeśli chodzi o pręt reaktora, kiedy mówi się, co musi być stalą! zwykłe czy stalowe? ,
Z drugiej strony (zaczynam) czytam, ale w żadnym momencie nikt nie mówił o stanie powierzchni tego. Mam stal pozornie zwyczajną, ale chromowaną, czy nie

. dziękuję !!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Asgard Tyr kości
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Wiadomości: 160
Rejestracja: 06/02/05, 18:21
Lokalizacja: partout
x 1




przez Asgard Tyr kości » 25/01/06, 19:36

Nie jest złe, że rozciągnięta stal (bez szwu) ma gładki wygląd, a jednym z ważnych punktów reaktora jest przód pary na pręcie i rurze! Więc rozciągnij stal, także dla rury !!!
Chrome najprawdopodobniej wystartuje z gorącem ucieczki lub ze spawami (okaże się!)
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 25/01/06, 23:18

Halo
Do montażu żelazny pręt lub twardej stali, która nie zmienia się znacznie wydajność pełnego Panton, ważne jest to, że gry 1mm pomiędzy prętem i reaktora rurowego, że niewiele różnią się w zależności od materiałów dostępnych w 0,7 1,5 max
Do silników benzynowych 1 i minus 1 do silników wysokoprężnych 1,5mm do XNUMX mm.
Za doping wody lepiej jest wziąć pręt ze stali, start stany ciekłe krople często wysyła i ostatecznie korozję pręt do ciała racteur jest mniej delikatna trudniej rdzy i odpoczynku własny (prosta obserwacja), jeśli posible zrobić dobre rur stalowych rodzaj naciągnięte bardziej zaokrąglone i bardziej dokładne.
Ale suszenie zespołu zależy głównie od bełkotki i dostarczania (pary) ilości i jakości kropelek reaktora i oczywiście od temperatury reaktora.

André
0 x
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse




przez lau » 26/01/06, 11:39

Dokładne 1mm pierścieniowe.
Rdzeń w STUB daje dobre rezultaty, nakłada lakier po użyciu i w rezultacie nie rdzewieje.
Jak powiedziałem w postu, który został ocenzurowany, ostatniej nocy skończyłem połączenia zasilania wodą / silnikiem z moim bełkotem; Jestem teraz operacyjny i rozpocznę testy conso. Zeszłej nocy, demontując reaktor, zobaczyliśmy wtyczkę (po stronie bełkotu) ... była popcorn! .. nie, nie! Nie śmieję się! :zaszokować:
Prawdopodobnie był elastyczny w lewo Nie wiem gdzie? Jeśli chodzi o mój silnik, mam nadzieję, że nie cierpiał ..
Lepsze nasiona popcornu niż opiłki!
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
MichelM
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 411
Rejestracja: 14/02/05, 13:13
Lokalizacja: 94 Dolina Marny




przez MichelM » 26/01/06, 13:04

Cześć Lau
Na początku myślę, że lepiej jest umieścić cienką siatkę między wyjściem reaktora a wejściem silnika, na wypadek gdyby pozostały jakieś pozostałości spawania lub inne ...
Powodzenia w testach
Michel
0 x
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse




przez lau » 26/01/06, 15:09

Dziękuję Michel, ale wszystko jest teraz spawane i zainstalowane, powinienem był oddać strzał w wężach wodnych, ponieważ zawsze jest brud. Za kilka dni otworzę postit na stronie forum ze zdjęciami.
Wkrótce zaatakuję konstrukcję spadu zgodnie z planami dostarczonymi przez APTE http://easy.spad.free.fr/commun/notice_ ... ancais.pdf
dla drugiego ciągnika, który mam. Ale potrzebuję twoich świateł!
Na planie, który daje APTE, bełkotkę i rurkę ssącą są stalowe blachy ... jak to się robi? nie rdzewieje? czy powinienem to zrobić jak w moim samochodzie, ze stali nierdzewnej?
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Lusitano
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 23
Rejestracja: 11/01/06, 18:54
Lokalizacja: herault




przez Lusitano » 26/01/06, 17:28

Witam wszystkich
dzięki asgar i andre.
stp lau stub? to właśnie dziękuję!
0 x
Avatar de l'utilisateur
wirbelwind262
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 238
Rejestracja: 29/06/05, 11:58
Lokalizacja: Fouras
x 29




przez wirbelwind262 » 26/01/06, 18:03

Cześć!
Stek jest bardzo dobrej jakości stalą zawierającą chrom, inaczej nazywaną „100 C6”, używaną do wytwarzania pierścienia z łożyskiem kulkowym: jest mięsisty!
@ +!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Asgard Tyr kości
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Wiadomości: 160
Rejestracja: 06/02/05, 18:21
Lokalizacja: partout
x 1




przez Asgard Tyr kości » 26/01/06, 22:09

Jest to stal formowana „na gorąco” i jasne jest, że nie porusza się!
nie rdzewieje, montaż jest dobrze wykonany!
Myślę, że Lau, że spad ma zbyt mały reaktor, ptetre oszukuję
ale aby odpowiednio zareagować na parę z trzpieniem 10cm, nie jest to oczywiste!
Chciałem przetestować jedno z nich, to proto ławka mocy, której nie śledził :płakać:
0 x
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse




przez lau » 26/01/06, 22:46

nadal nie mówi mi, dlaczego plany wskazują na blachy stalowe, czy trzeba je traktować z antykorozją ??? ...

oto film pana Davida: http://attac.avallon.free.fr/spip/artic ... article=26
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 69