Moja witryna twórca-recykling

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
ecologicreation
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 59
Rejestracja: 10/03/10, 23:36
Lokalizacja: Ardeny

Moja witryna twórca-recykling




przez ecologicreation » 11/03/10, 00:21

Dobry wieczór wszystkim

Nie widziałem pozycji do zaprezentowania się na forum , Korzystam z tej sekcji, aby przedstawić siebie i swoje pasje:

Nazywam się Caro, zakochana w naturze, pasjonatka ogrodów krajobrazowych, stawów i dekoracji, dzielę się doświadczeniami na blogu
http://caro0807.skyrock.com/ już od kilku lat.
Ostatnio zrobiłem krok, chcąc pójść dalej w moim podejściu i podzielić się moimi zielonymi przekonaniami, tworząc witrynę Ecologicreation http://www.ecologicreation.com/ kto zbiera moje dzieła z recyklingu, jestem typem, który sortuje i zatrzymuje wszystko, co może być ponownie użyte, i zaczynam od gromadzenia wielu rzeczy, lol. Chciałem też zamieścić darmowe samouczki online, jak robić patyny, powłoki lub naturalne freski na bazie wody, pigmentów i spoiw.
Miałem duży problem z pojawieniem się w wyszukiwarkach i bardzo się zdziwiłem, że w czasach, gdy mówimy o zrównoważonym rozwoju i ekologii, nie możemy „dopasować” twórców korzystających z recyklingu. jako surowce. To samo dotyczy wszystkiego, co tworzy strukturę na poziomie regionalnym, nic dotyczącego recyklingu! to szalone, więc tylko garstka z nas może posunąć się naprzód najlepiej jak potrafimy i zmienić mentalność.

Mam nadzieję, że będę mógł przynieść Ci moje umiejętności w zakresie ogrodnictwa, stawu i naturalnej dekoracji i wnieść do tego trochę więcej forum super interesujące : Wink:

dobry wieczór

caro
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 11/03/10, 16:03

Fi, więc! paskudny spamer, który próbuje skorzystać z rozgłosu naszego forums :D Wreszcie, jest to całkiem ładny, choć raz nie râlera też.
Próbując stworzyć sklep na e-bay: m ^ mnie, jeśli nie sprzedają bezpośrednio, można podnieść swoje słowa kluczowe w pierwszej linii, bo e-bay jest codziennie czytać przez wyszukiwarki.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
ecologicreation
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 59
Rejestracja: 10/03/10, 23:36
Lokalizacja: Ardeny




przez ecologicreation » 11/03/10, 16:20

Witaj słoniu

Przepraszam, jeśli uważasz, że mój post jest spamem, możesz go usunąć, ale potem zmienić tytuł na „układ strony”? to wprowadza zamieszanie.
Nie potrzebuję twojego rozgłosu forum ponieważ nie mam sklepu internetowego, ale osobistą stronę internetową, ponadto mam pełną książkę adresową i uczestniczę w wielu forums które wszystkie mają związek z jedną lub drugą z moich pasji i zachęciły mnie do tworzenia mojej witryny.

Problem w tym, że jesteśmy garstką artystów amatorów lub profesjonalnych, którzy starają się wyeksponować produkty z recyklingu, ale nic się nie dzieje, ani na poziomie odniesienia, ta kategoria nie istnieje, ani na poziomie artystycznym, recykling nie jest jeszcze rozpoznany, myślałem, że przynajmniej tutaj moglibyśmy omówić ten aktualny temat, myliłem się, przepraszam.
Nawiasem mówiąc, kiedy rejestruję się na forum jest to, że uważam to za interesujące i przede wszystkim jest to dzielenie się i uczestnictwo, a nie tylko mam ten post na swoim koncie, ale hej, to nie ma znaczenia ....

Dzień dobry

caro
0 x
bernardd
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2278
Rejestracja: 12/12/09, 10:10
x 1




przez bernardd » 11/03/10, 16:42

ecologicreation napisał:Przepraszam, jeśli uważasz mój post za spam


Myślę, że było to powitanie przyjazne dla pachydermów: prawdziwy spam jest zwykle znacznie brutalniejszy : Mrgreen: a komputer skacze po wysłaniu wirusów z powrotem do źródła zasilania :x

Gdyby Twoja aktywność była już wszędzie przywoływana, nie byłbyś oryginalny, nie kreatywny: jest wielu twórców, do których nie można się odwoływać, a nawet nieistotne „f” erent ;-)
0 x
A bientôt!
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 11/03/10, 18:22

to wszystko, bernardd, widzę, że zaczynasz mnie poznawać :D
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1




przez Były Oceano » 11/03/10, 18:28

Zobaczmy słonia, mówią, że reagujesz na krawędzi, ale to wszystko, co jesteś pachy właściwą skórą : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:
0 x
[Tryb MODO = ON]
Zieuter ale nie sądzę, mniej ...
Peugeot Ion (VE), KIA Optime PHEV, VAE, jeszcze nie ma motocykla elektrycznego...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 11/03/10, 19:28

Słoń napisał: e-bay jest codziennie czytany przez silniki.


A nie twoje forum ulubieniec wierzysz? : Chichot:

Dowód 1 kliknięciem a nawet w 2 słowach 8) 8)
0 x
Avatar de l'utilisateur
ecologicreation
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 59
Rejestracja: 10/03/10, 23:36
Lokalizacja: Ardeny




przez ecologicreation » 11/03/10, 20:11

dobry wieczór

Dziękuję za to ciepłe przyjęcie : Chichot:
Ale z tym wszystkim nie powiedziałeś mi, co czujesz
kreatywny recykling, czy uważasz go za powierzchowny, czy może cię inspiruje?
Chyba że to cię wcale nie interesuje?

Miłego wieczoru

caro
0 x
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1




przez Były Oceano » 11/03/10, 20:25

Kreację można bardzo dobrze wykonać z przetworzonych przedmiotów.
Moja teściowa jest artystką i należy do stowarzyszenia artystów z Hiszpanii. Recykling jest często używany przy tworzeniu dzieł.
Podobnie pozwala odwrócić obiekt od jego pierwotnego przeznaczenia.
0 x
[Tryb MODO = ON]
Zieuter ale nie sądzę, mniej ...
Peugeot Ion (VE), KIA Optime PHEV, VAE, jeszcze nie ma motocykla elektrycznego...
bernardd
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2278
Rejestracja: 12/12/09, 10:10
x 1




przez bernardd » 11/03/10, 20:30

Powiedziałbym, że żyję.

To jest czynność, którą zawsze widziałem w mojej chłopskiej rodzinie: znajdowanie oryginalnych zastosowań dla wszystkiego i oczywiście do jedzenia (francuskie tosty, ...), aby nie było odpoczynek, z wyjątkiem zwierząt.

I zawsze była kupa złomu, śmieci dla niedoinformowanych, ale skarb, który zawsze pozwalał znaleźć to, co jest potrzebne do naprawy lub budowy ...
0 x
A bientôt!

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 131