Wątek przedstawiający nowych członków !!!

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
leonotis224
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 11
Rejestracja: 15/02/10, 22:07
Lokalizacja: Strasburg
x 1

Wątek przedstawiający nowych członków !!!




przez leonotis224 » 15/02/10, 22:27

Bonjour à tous,

Jestem więc nowym członkiem. Ale ponieważ jestem też nieugięty... Od razu mam uwagę.

Naprawdę powinniśmy stworzyć specjalną sekcję, wyraźnie widoczną, aby umożliwić nowym członkom przedstawienie się, opowiedzenie historii swojego życia, gadanie bzdur, wyjaśnienie ich projektów, tego, co już zrobili, itp.

Byłoby naprawdę miło i trochę mniej bezosobowo.

Nie.

Przedstawię się więc.
Jeśli w międzyczasie powstanie sekcja, proszę o przeniesienie mojego postu z prezentacją.

Dziękuję wszystkim,
Bardzo dobry dzień pełen niebieskich chmur,
Daniel
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 15/02/10, 23:36

: Arrowu: Trafne spostrzeżenie...

Powiedziałbym, że mogłeś to umieścić w dziale:
- Media, wymiany i różne dyskusje
oraz w podrozdziale:
- Humor, tyrady i życzliwość:
Humor - Rants - Towarzystwo między członkami forum - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków
:D
Dzień był bardzo dobry i produktywny:
- 9 kWh energii elektrycznej z fotowoltaiki
- 15 kWh ciepła słonecznego zgromadzonego w CESI.
: Mrgreen:
0 x
Rudy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 62
Rejestracja: 23/08/10, 11:41
x 1

Re: Wątek do przedstawiania nowych członków!!!




przez Rudy » 01/03/16, 14:31

Witam wszystkich, nie wiem czy popełniłem błąd pisząc tutaj? w końcu tutaj jest zachwycony, że jestem wśród was moim mottem! „mądrość jest niezbędna”
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79422
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11084

Re: Wątek do przedstawiania nowych członków!!!




przez Christophe » 01/03/16, 14:39

Witaj tutaj Rudy! :)
2 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42

Re: Wątek do przedstawiania nowych członków!!!




przez Capt_Maloche » 02/03/16, 00:46

Cześć :P

Przedstawiam się, były nowy członek, wracam do pracy w wersji Econo 2.0 :D
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Rudy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 62
Rejestracja: 23/08/10, 11:41
x 1

Re: Wątek do przedstawiania nowych członków!!!




przez Rudy » 02/03/16, 01:17

Dobry wieczór MOUAI chodzi o to cześć maloche to już nie jest mój duch poniżej forums to ja tym razem
0 x
Rudy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 62
Rejestracja: 23/08/10, 11:41
x 1

Re: Wątek do przedstawiania nowych członków!!!




przez Rudy » 02/03/16, 01:22

pozwólcie, że się przedstawię, nazywam się Rudy, były nowy członek ducha, wróciłem do służby jako badacz w Econo
0 x
Rudy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 62
Rejestracja: 23/08/10, 11:41
x 1

Re: Wątek do przedstawiania nowych członków!!!




przez Rudy » 02/03/16, 01:31

Rudy napisał:pozwólcie, że się przedstawię, nazywam się Rudy, były nowy członek ducha, wróciłem do służby jako badacz w Econo



Przedstawiam się więc.
Jeśli dział już istnieje, możesz przenieść mój post z prezentacją lub go wyrzucić.
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264

Re: Wątek do przedstawiania nowych członków!!!




przez chatelot16 » 02/03/16, 14:03

sekcja prezentacji jest przydatna

na wielu forum , każdy nowy subskrybent może zrobić tam prezentację, ale ma to dodatkowe znaczenie: każdy członek może dodać to, co chce powiedzieć, bez odchodzenia od tematu... może to być nawet łatwe narzędzie do moderacji! kiedy członek zaśmieca dyskusję, nie przenosimy jego kłopotliwej wiadomości do jego osobistego tematu prezentacji… jest to mniej brutalne niż moderowanie przez usunięcie: treść nie jest tracona, jej autor może ewentualnie

kolejna uwaga: tego brakuje forum odcinek życia pt forum bardzo łatwe do znalezienia! albo na początku, albo na końcu, ale nie gubi się w środku

jest to zwykle w tej części życia forum że znajdujemy sekcję prezentacyjną członków, w której każdy tworzy dla siebie temat

Używam sekcji słów, ponieważ dla mnie to słowo forum to słowo o podwójnym znaczeniu, które oznacza zarówno forum całości lub części forum którą nazywam sekcją... problem tłumaczenia angielski francuski: po angielsku całość forum jest to tablica lub tablica ogłoszeniowa, oraz forum oznacza sekcję forum ... po francusku całość to a forum ... a przekrój to a forum także, co sprawia, że ​​język smerfa, w którym to samo słowo mówi różne rzeczy

subtelność użyta tutaj polega na powiedzeniu „the forums" przez cały forum , i jeden forum” dla sekcji, ale jest to subtelność, którą widzę tylko tutaj, nieznaną gdzie indziej
0 x
Rudy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 62
Rejestracja: 23/08/10, 11:41
x 1

Re: Wątek do przedstawiania nowych członków!!!




przez Rudy » 02/03/16, 22:10

Dobry wieczór chatelot 16, jeśli Christophe chce, usuwa go, gdy tylko przeczyta
Czy chcesz powiedzieć sekcję, czy inne, nie widzę problemu, jeśli nie zaprezentowałem się dobrze, proszę mi wybaczyć, ale oto byłem, nie byłem nawet pewien, czy jestem w odpowiednim miejscu podczas mojej prezentacji, co więcej, uśmiechnąłem się, pomyślałem sobie, dopiero przyjechałem i może już popełniam błąd, więc myślę, że nie jest idealnie, ale nie jestem doskonały.

Szczerze mówiąc, nie jest bardzo jasne, kiedy tu dotrzesz, (drugi stopień proszę) Trudno mi nawigować w tym kierunku forum a może powiem sekcja szczerze mówiąc to nie żart, trzeba wszystko wiedzieć zanim zacznie się inaczej to mojżesz, przepraszam że tak to powiem ale to prawda, łatwo powiedzieć < jest tylko > ja nie mam nic przeciwko tylko że jak się w tym długo siedzi to łatwo powiedzieć, skoro bardzo dobrze się rozumiemy bądź sobą, teraz możemy powiedzieć że to ja jestem szalony to więcej niż możliwe w IT, ale w mojej dziedzinie jestem nie do pokonania stół mogę rzucić wyzwanie ktokolwiek! przegra, więc przepraszam, jeśli popełniłem błąd. (Nadal muszę rozumieć wszystkie języki tej sekcji.) na wypadek, gdybyś chciał wiedzieć, przyszedłem tutaj, aby zaprezentować nieznaną maszynę, nowość, coś, czego nikt tam nigdy nie widział ani nie studiował, ale poczekam, aż pomyślę (Hic) wróci, to bałagan w sekcji, którą otworzyłem, nie byłoby to poważne, brakuje jej mądrości, dobry wieczór
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 88