GagnerPartager.fr: pogodzenie sieci solidarnościowej i płatnej

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Enkidu02
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 25/10/09, 17:01

GagnerPartager.fr: pogodzenie sieci solidarnościowej i płatnej




przez Enkidu02 » 25/10/09, 17:03

Bonjour à toutes et à tous!

Ryzykuję narażenie się na salwę zielonego drewna... Przychodzę przedstawić Państwu uruchomioną prawie 2 miesiące temu stronę internetową, opartą na idei pogodzenia sieci płatnej i sieci solidarnościowej.

Niektórzy z Was mogą już znać tak zwaną „płatną sieć”, witryny umożliwiające zarabianie pieniędzy w Internecie. Więc już słyszę: „Tak, wiemy, to są duże oszustwa itp.”.
Odpowiedziałbym, że mylicie to z całkowicie urojeniowymi stronami obiecującymi 500 euro dziennie lub innymi jawnymi oszustwami.
Tam możliwości zarobienia trochę pieniędzy są realne, ale złudna jest wiara, że ​​zarobisz fortunę. Kilkadziesiąt euro miesięcznie to maksimum.
Krótko mówiąc, zarabiasz pieniądze dzięki reklamom: widzisz reklamę, my Ci płacimy. To się tam zatrzymuje. Rzeczywiście, niektóre witryny mogą być oszustwami, ale inne są uczciwe i poważne oraz mają realny model ekonomiczny.

Nie powiedziałem więcej o płatnej sieci, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, znajdziesz linki na mojej stronie. Przejdźmy do najważniejszej rzeczy.
Moja strona GagnerPartager.fr pozwala każdemu zarabiać „klasycznie” dzięki płatnej sieci, ale także przekazywać datki „za darmo” dzięki swojej aktywności. Mówiąc najprościej, odwracam uwagę od systemu sponsorowania płatnych stron internetowych: zamiast zatrzymywać pieniądze, przekazuję je stowarzyszeniu.
Pierwsza darowizna została przekazana na uruchomienie strony z moich własnych wygranych, pokwitowanie będzie można zobaczyć na stronie.
Skarbonka rośnie bardzo powoli, ale już niedługo kolejna darowizna.

Podsumowując, GagnerPartager.fr pozwala zarobić trochę pieniędzy w Internecie, ale przede wszystkim (moim zdaniem) przekazać datki na rzecz stowarzyszeń o celach humanitarnych i ekologicznych.
Na tym poprzestanę, dziękuję odważnym ludziom, którzy do tej pory mnie śledzili ;) Zapraszam do zapoznania się ze wspomnianą stroną lub do zadawania mi tutaj wszystkich pytań, które chcą Państwo uzyskać w celu wyjaśnienia ogólnej koncepcji lub dany punkt.
Oto adres strony:

http://www.gagnerpartager.fr

Do zobaczenia niedługo, mam nadzieję ;)

Nicolas
0 x
Enkidu02
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 25/10/09, 17:01




przez Enkidu02 » 19/11/09, 22:16

Przynoszę wam kilka nowości:

- a forum pojawił się, znajdziesz wszystkie metody umożliwiające wsparcie GagnerShare;
- Właśnie dzisiaj została przekazana druga darowizna za pieniądze zebrane dzięki wspierającym poleceniom. Darowizna w kwocie 5 euro została przekazana na rzecz Akcji Przeciw Głodowi.

Nawet nie rejestrując się, możesz pomóc nam zebrać trochę pieniędzy, wykonując kilka kliknięć, wejdź na stronę, wszystko jest wskazane ;)

Do zobaczenia niedługo, mam nadzieję !
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 116