Strona kryzysu energetycznego

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
tom29
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 23/06/06, 00:02

Strona kryzysu energetycznego




przez tom29 » 29/06/09, 16:21

Halo

Przychodzę, aby przedstawić moją stronę internetową poświęconą kryzysowi energetycznemu.

Jest to rodzaj mediateki, w której znalazły się wywiady, konferencje, artykuły, opracowania itp. na temat kryzysu energetycznego.

Jest w trzech językach: francuskim, angielskim i hiszpańskim.


http://wiksa.free.fr


Voila, czekam na twoje komentarze.
0 x
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 30/06/09, 23:46

To bardzo ciekawy proces.
Bardzo podoba mi się prezentacja strony.

Jednak kilka uwag:

- zasoby w języku angielskim lub hiszpańskim nie są dostępne przy wyborze interfejsu w języku francuskim. To samo zjawisko, jeśli wybierzesz angielski lub hiszpański ... Szkoda. Interesują mnie również zasoby w języku angielskim i wracam do ponownego wyszukiwania w wersji angielskiej. W ogóle niepraktyczne.

- wątek rss z aktualnościami, pomysł do zbadania?

- jak przesłać nową referencję? Wiem o wielu rzeczach, których nie ma jeszcze w Twojej witrynie. Dlaczego nie skorzystać z informacji innych osób.

- Brak linków do stron gromadzących ważne statystyki: OOŚ, OPEC, ministerstwa, AIE, organizacje ONZ. Zwykle nie mówią szczerze o kryzysie energetycznym, ale ich liczba jest niezbędna dla każdego, kto chce się w nim zagłębić.

W przeciwnym razie jest to bardzo dobry pomysł, który może dać bardzo kompletną stronę, nawet niezbędną, o ile sprawisz, że trochę ewoluuje, a zwłaszcza, że ​​karmisz ją pełną referencjami, których jeszcze nie ma!
0 x
tom29
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 23/06/06, 00:02




przez tom29 » 01/07/09, 02:31

Witam,


Dziękuję za te komentarze, oczywiście wezmę pod uwagę krytykę, aby posunąć stronę naprzód:



- Aby zmienić język: musisz wrócić do strony „głównej”, gdy jesteś we francuskiej części witryny, „inicio”, gdy jesteś w części hiszpańskiej itp.

Ideałem byłoby zatem umieszczenie małych flag na każdej stronie, prawda?



- Mam już kanał RSS! Można go znaleźć na stronie powitalnej, w linkach, a wkrótce w pasku adresu przeglądarki.



- Aby przesłać nowe referencje, wyślij mi e-mail, jestem otwarty na każdą propozycję! Może przeliteruję to na stronie głównej.



- Powiązania organizacji, wahałem się przed ich umieszczeniem, potem pomyślałem, że to będzie za dużo powiązań, że stanie się zbyt ciężkie. Ale myślę, że i tak to zrobię. Może będę musiał zmienić układ strony, może ...


Rzeczywiście, mam nadzieję, że nadal będę wzbogacać witrynę i uczynić z niej niezbędny „zestaw narzędzi” dla tych, którzy są zainteresowani tymi pytaniami. Dodam też stronę „blog” lub opublikuję krótkie artykuły, gdy będę inspirowany. Pomyślałem również o zaoferowaniu czegoś w rodzaju podróży inicjacyjnej dla tych, którzy są nowicjuszami w tym temacie. Na przykład zaproponowanie jednego lub dwóch dokumentów, wywiadu, konferencji i strony internetowej. Wreszcie ... wciąż myślę o przyszłych ulepszeniach.



Dziękuję za pomoc, czekam na uwagi i propozycje.
0 x
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 01/07/09, 14:10

Rzeczywiście, nie widziałem wątku rss. Idę kupić sobie okulary : Mrgreen:

Rozwiązaniem może być umieszczenie małych flag w każdej sekcji. Kategorie gatunków „książki”, a następnie francuski, angielski lub hiszpański.

Rozumiem twoją niechęć do umieszczania zbyt wielu rzeczy na swojej stronie, co doprowadzi do czegoś niestrawnego, szczególnie dla nowicjusza. Idea podróży inicjacyjnej nie jest zła. Interesująca może być klasyfikacja według poziomu i tematu. Ja, który jest raczej na zaawansowanym poziomie, lubię statystyki, kursy, oficjalne oświadczenia ... To są niezbędne zasoby. Ale jest pewne, że utopienie nowicjusza w tych szczegółach przyniosłoby efekt przeciwny do zamierzonego, gdyby go naprawdę uwrażliwić.

Nie ma prawdziwej „bibliotecznej” strony poświęconej kryzysowi energetycznemu, a szkoda, biorąc pod uwagę zakres tematu i bogatą twórczość intelektualną na ten temat. Może to być prawdziwa wartość dodana Twojej witryny w porównaniu z tym, co już istnieje (oleocen, wolfatthedoor, aspo ...)

Warto to przemyśleć. Postaram się odpowiedzieć z dodatkowymi zasobami, linkami i być może jaśniejszymi pomysłami, jeśli takie mam.
0 x
wiksa
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 08/11/09, 18:46

Aktualizacja




przez wiksa » 08/11/09, 18:51

Strona http://wiksa.free.fr miał ostatnio dużą aktualizację: wiele nowych rzeczy do odkrycia!

Obraz
0 x
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13




przez nonoLeRobot » 08/11/09, 23:01

Tak, to fajna strona. Podoba mi się.

Rzeczywiście, należałoby znaleźć inne źródło niż Jancovici, nawet jeśli mi się to podoba.
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 09/11/09, 10:19

: Arrow: Podejście jest miłe.
Byłbym wrażliwy na trochę więcej kolorów w prezentacji.

Podoba mi się, ale ciemność wygląda trochę strasznie. Unikaj odstraszania gości.
:?
0 x
wiksa
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 08/11/09, 18:46




przez wiksa » 29/11/10, 18:28

Dobry wieczór,

Chcę tylko zgłosić, że istnieje nowa witryna:

http://www.simius.fr

Treść została zaktualizowana, a witryna ma teraz blog.

Jest też więcej kolorów!

Miłego wieczoru
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Majestic-12 [Bot] i goście 154