Demo "Silnik wodny" Bruno Roberta = śmieci?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6992
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2914

Demo "Silnik wodny" Bruno Roberta = śmieci?




przez gegyx » 03/06/09, 11:51

Halo

przyjaciel kwarc prosi mnie o przekazanie informacji, od których właśnie otrzymał Bruno Roberta.

Drodzy wszyscy

Z wielką radością zapraszam Cię, abyś przyszedł i odkrył jutro,
podczas światowej premiery pierwszy działający silnik hybrydowy zasilany w 85% wodą (i na razie w 15% benzyną!).
W dodatku cnotliwy silnik, bo przez wydech emituje tylko tlen!
Pokazy, pytania i odpowiedzi z zespołem, broszury, napoje przyjaźni na miejscu.

O godzinie 15:00 w czwartek 4 czerwca 2009 r

Adres:

Przejście Zegara
5, rue Bernard de Clairvaux
75003 Paris
M° Chatelet / les Halles lub Rambuteau
Parking: Beaubourg lub Quartier de l’Horloge.

Znajdź: http://maps.google.fr/maps?f=q&source=s ... =UTF8&z=16

Mam nadzieję, że spotkam się tam z wieloma z Was.

Dla bardziej zielonej ziemi


Bruno Robertakontrowersyjny wynalazca wiru magnetycznego, interesuje się teraz silnikiem wodnym? :zaszokować:
Na razie po prostu nadaję szybko.
Nie mam innych informacji, jestem bardzo podejrzliwy co do natury tego cudownego produktu…
(Być może będzie plik pdf)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 03/06/09, 11:55

To niemożliwe, czy to powrót błazeństwa wokół Pantone? : Evil: : Evil:

Maloche (lub nono?) Jeśli nie jesteś zajęty, nie chcesz iść i trochę na nich pokrzyczeć? : Chichot: O cholera, jest czwartek o 15:XNUMX...

Nigdy nie będziemy tego wystarczająco powtarzać, oto fakty i ograniczenia (i jedyne) dotyczące dopingu w wodzie: https://www.econologie.com/les-principau ... -1314.html

ps: Zmieniłem tytuł tak, aby pojawiało się w nim imię i nazwisko zainteresowanej osoby, gdyby stanowiło to dla niej problem, aby przyszła i nam tutaj powiedziała! Mam dość klaunowania! :płakać:
Ostatnio edytowane przez Christophe 24 / 03 / 11, 11: 36, 2 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6992
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2914




przez gegyx » 03/06/09, 11:59

Tak, taki jest cel wysyłania ekspertów, aby posprzątali dom.
Dobra, wychodzę stąd, powinienem być w pracy...
:|
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 03/06/09, 12:12

Zmieniłam tytuł tematu, nie wiem czy klaun będzie się śmiał podczas czytania!
: Mrgreen:
0 x
Tagor
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 534
Rejestracja: 06/04/07, 12:31




przez Tagor » 03/06/09, 12:59

Christophe napisał:Zmieniłam tytuł tematu, nie wiem czy klaun będzie się śmiał podczas czytania!
: Mrgreen:



Zawsze jestem bardzo zaskoczony bardzo wyraźnymi komentarzami na ten temat forum !!

chociaż co do istoty się zgodzę, czy nie byłoby mądrzej
żeby zobaczyć co oferuje ten Bruno Robert?


(Ja przynajmniej go spotkałem!!)


Bruno Robert, kontrowersyjny wynalazca wiru magnetycznego, interesuje się teraz silnikiem wodnym?
Na razie po prostu nadaję szybko.


Jestem w kontakcie z wynalazcą tego wiru!!


w każdym razie nie jest to wynalazca Bruno Robert
(a tym bardziej „naddźwiękowy” Superman, którego wszędzie pełno)
co więcej, za kilka dni oderwę się od rzeczywistości
tego tak zwanego wiru
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 03/06/09, 13:15

Tagor napisał:(Ja przynajmniej go spotkałem!!)


Nie musisz się z nim spotykać, czytając to:

działa na 85% wodzie (i na razie 15% benzynie!)


Wystarczy wiedzieć, że nie ma pojęcia o czym mówi!!!

Czekaj, myślę, że nie wyraziłem się wystarczająco jasno, będziesz zaskoczony jeszcze bardziej, ale szkoda:

Kiedy jesteś taki głupi i nie wiesz jak odróżnić faktyczne zużycie od objętości bulé, to i tak najlepiej będzie trzymać gębę na kłódkę...

Sprawię, że uruchomisz dowolny silnik na 10% benzyny zmieszanej z 90% wody! Tylko 1% wody nie zostanie zużyty!

Widać, że ten facet jest mądrym facetem i rekuperatorem, ponieważ twierdzi, że jest wynalazcą Z (lub odpowiednika)...

Kierunek: śmieci!

Smutno mi, że w świecie Pantone wciąż są tacy chorzy psychicznie ludzie… i to beze mnie!
0 x
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13




przez nonoLeRobot » 03/06/09, 16:30

Ugh, harmonogram zupełnie mi nie odpowiada, ale poza tym fajnie byłoby pójść na wielkie przedstawienie.

Tagor, idziesz tam o 15:17? Czy nie ma możliwości zmiany stylu 18:XNUMX - XNUMX:XNUMX? Zrobiłbym mały reportaż śledczy. Moglibyśmy stworzyć małe pliki, do których moglibyśmy się odnieść za każdym razem, gdy ktoś zadaje pytanie, trochę jak MPG Caps.

To jak z magikami, wiemy, że jest pewien trik, ale wciąż jest fascynujący :D


Jeśli to tylko demo, nie zobaczymy nic ciekawego. Tagor, myślisz, że możemy przeprowadzić prawdziwy test? Styl, który uzupełniamy (ekonomiczny styl komornika) robimy 100 terminali (dla pewności potrzebny byłby tracker lub może GPS), a następnie uzupełniamy i patrzymy na zużycie, najpierw zużytą wodę jesteśmy „szaleni”.

Dla stowarzyszenia może to być jego pierwszy test. W piątek będę do dyspozycji.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 03/06/09, 18:14

O nie, harmonogram jest naprawdę zły, a ja nie mam spotkania w Paryżu w czwartek.
ostatecznie w sobotę mogło być dobrze lub lepiej

ale to bełkot, prawda? puark! całość jest już nie do zmieszania... resztę znamy

Nono, naprawdę nie możesz?
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 03/06/09, 18:17

Ostatecznie to dobrze, że harmonogram jest kiepski...nie będzie wielu ludzi... : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Lietseu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2327
Rejestracja: 06/04/07, 06:33
Lokalizacja: Antwerpia Belgia, Skype lietseu1
x 3




przez Lietseu » 03/06/09, 20:31

Cóż, ja, który jestem czystym optymistą, chciałbym to zobaczyć i oczywiście przeprowadzić testy na pełną skalę, a przede wszystkim omówić grubą część z człowiekiem, który widział człowieka, który wynalazł Pantone (nadziemski?)

Jeśli ten pan będzie poważny, to z wielką przyjemnością wcielimy się w rolę śledczych i komorników, a ekonologia mogłaby wtedy wszystkim pokazać na czym polega... oszustwo czy przebłysk geniuszu?

Chyba zupełnie niepotrzebne jest mówienie, że nie potrzebuję karania, wierzę tylko w to, co widzę i mierzę i zachowuję otwarty umysł przyznając, że trzeba by być sławnym Faustem, żeby spalić wodę odrobiną benzyny!! ! : Evil:

Poczekaj i zobacz : Mrgreen:

Meow!
0 x
Usuwając ludzkiej natury to było daleko od jego natury! Lietseu
„Moc miłości musi być silniejsza niż miłość do władzy” Współczesny Lie Tseu?
Widać wyraźnie tylko z sercem, Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ...

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 178