Ushuaia to strona, która chce cię dobrze

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
avygel
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 13
Rejestracja: 02/09/08, 09:58

Ushuaia to strona, która chce cię dobrze

przez avygel » 05/09/08, 13:24

Witam wszystkich, więc oto jest, dla tych, którzy nie są tego świadomi, ushuaia jest również dostępna w wersji internetowej wraz z utworzeniem strony poświęconej zrównoważonemu rozwojowi, gromadzącej wszystkie najnowsze wiadomości w sprawach środowiskowych, ale także pliki dotyczące zrównoważonego rozwoju, fuane i flory, a także dużą liczbę wspaniałych pokazów slajdów i filmów.

Ponadto strona oferuje internautom możliwość zadawania pytań dotyczących zrównoważonego rozwoju, a odpowiedzi na te pytania są omawiane w filmach raz w tygodniu przez osobiście Evelyne Déliat.

Voila, strona jest dość dobrze zrobiona, więc radzę rzucić okiem.
: Chichot:
http://ushuaia-terre.tf1.fr/
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

przez Christophe » 05/09/08, 13:25

Super subdomena TF1...

Czy twój temat jest ironiczny? :zaszokować:
0 x
avygel
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 13
Rejestracja: 02/09/08, 09:58

buczenie

przez avygel » 05/09/08, 13:50

tak i nie

Adres jest naprawdę dziwny, nie jestem pewien, dlaczego nie poprawili, ale nic nie zmienia w treści. Bardzo podoba mi się grupowanie wiadomości i różne dostępne informacje (myślę, że sekcja dla dzieci jest całkiem dobrze zrobiona)
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 117