Składane rowery elektryczne

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.

Rowery elektryczne, przekonasz się, że...

Możesz wybrać 1 opcja

 
 
Sprawdź wyniki
mychka59
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 17/04/08, 14:00

Składane rowery elektryczne




przez mychka59 » 02/07/08, 20:59

Cześć!

Piszę, aby przedstawić Ci stronę internetową dotyczącą składanych rowerów elektrycznych. Znajdziesz tam informacje i karty danych technicznych dla wszystkich składanych urządzeń elektrycznych dostępnych we Francji.

(zwróć uwagę na przepisy, możesz znaleźć inne składane rowery elektryczne, ale uważaj, aby były one zgodne z nową dyrektywą europejską z 26)

Wreszcie na tej stronie są TYLKO ci, którzy przestrzegają standardów europejskich i francuskich, przynajmniej możemy zobaczyć wyraźniej.

W przeciwnym razie jest to witryna komercyjna, ponieważ dystrybuują niektóre modele obecne we Francji (jeszcze nie wszystkie), ale mogą być dobre informacje.

Tutaj, mam nadzieję, że wiadomości są interesujące,

Dobry wieczór i jedź czysto! (przynajmniej tak dużo, jak to możliwe) 8-)

Swoją drogą nie wiem czy mogę podać adres strony (czytam w statucie, że strony komercyjne też możemy umieszczać), więc jest www.lepliant.com
0 x
alew
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 25
Rejestracja: 04/06/08, 08:50




przez alew » 02/07/08, 21:54

Osobiście uważam, że nie jest źle! co prawda na razie mam czółenka które on topi żeby dojeżdżać na czas i na czas do liceum ale gdybym któregoś dnia nie miał już tego dobrego dopasowania to wolałbym być w gównie...

A rower elektryczny jest na pewno wolniejszy od hulajnogi, ale bardziej ekologiczny!!! więc głosuję na hehe :)(znów mały problem z cenami, ale za jakiś czas będzie to zrobione)
0 x
mychka59
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 17/04/08, 14:00




przez mychka59 » 03/07/08, 01:55

To prawda, że ​​ceny nie są jeszcze dostępne dla żadnej torebki (i nie jest to gra słów, proszę : Lol: ).

Ale zdajesz sobie sprawę z ograniczenia podróży samochodem, jeśli tylko 50% pełnosprawnych ludzi w obszarach miejskich używało ich do regularnych małych podróży!

Za każdym razem, gdy o tym pomyślę, kręci mi się w głowie, lol.

Nie chcę się reklamować, bo nie o to chodzi. Nie ma znaczenia, czy ludzie odwiedzają wyżej wymienioną witrynę, czy nie. Uczestniczyłem w projekcie i mamy cel o wiele bardziej ekologiczny niż cokolwiek innego w bazie. Niech kupują rowery, hulajnogi, rowery elektryczne, deskorolki (pamiętajcie, nie widzę mojej mamy na deskorolce) lub składane rowery elektryczne, jeśli chcą!

Ale po prostu, jeśli illllll vvvouuusss plaaaiittt, PRZESTAŃ jechać samochodem po bagietkę (tak, tak, wiem, też to robiłem w przeszłości). Ale to tylko bardzo mała świadomość. A jeśli nie stać cię na rower, idź tam pieszo i pooddychaj świeżym powietrzem! (przynajmniej taka, jaka będzie za kilka lat, kiedy będziemy mieć prezydenta ekonologicznego : Chichot: ) zaoszczędzisz gaz i wzmocnisz swoje małe łydki :P

Z drugiej strony Alew, masz wielkie szczęście, mieć dobrą sieć transportu publicznego, aby dostać się do biura, na uczelnię lub do szkoły, to jest bezcenne!Obraz
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79386
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11067




przez Christophe » 03/07/08, 02:07

mychka59 napisała:kiedy będziemy mieli prezydenta ekonologicznego : Chichot:


Wow, po co to jest? : Mrgreen: : Mrgreen:
0 x
mychka59
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 17/04/08, 14:00




przez mychka59 » 03/07/08, 02:12

Wow, po co to jest? Pan Zielony Pan Zielony


ma na celu oszczędzanie planety!!

hm...z drugiej strony to jest pomysł na takie hasło huh, ale jak się kiedyś jąkasz to nie wyjdzie :D

Jeden za wszystkich... Wszyscy dla Ciebie! Śmiało, wspieramy cię Christophe Obraz
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 129