Etikeco.com

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
etikeco
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 28/03/08, 01:13

Etikeco.com




przez etikeco » 28/03/08, 02:05

Bonjour à tous,

Jestem nowy na econologie.com, cóż, nie aż tak nowy, ponieważ przeglądam tę witrynę i forum przez jakiś czas, ale dopiero niedawno się zarejestrowałem.

Sam jestem redaktorem tej strony Etikeco, i wyszukuję opinie na tej stronie, co wymagało wielu godzin pracy.
Podsumowując, etikeco to serwis, który pozwala każdemu użytkownikowi Internetu oferować, komentować i oceniać wszystkie produkty „ecolo”, które można znaleźć w sieci i nie tylko... Główną ideą jest to, że istnieją produkty, które są jednocześnie ekologiczne i ekonomiczne i dobrze jest o tym poinformować.

Dla odważnych, którzy poświęcą czas na odwiedzenie strony, czekam na Wasze obserwacje i krytykę (choć niezbyt brutalną, mogę być wrażliwa : Chichot: )
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 28/03/08, 13:54

Witam,

Brakuje tylko jednego irytującego szczegółu nasz sklep na Twojej stronie : Chichot: Dobra, bez żartów, jaka jest procedura, aby nasze produkty się pojawiły?

W przeciwnym razie usunięcie linku phpbb-SEO z Twojego pliku również nie jest zbyt fajne forums...To ich łatka, której najwyraźniej używasz: http://www.phpbb-seo.com/
0 x
etikeco
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 28/03/08, 01:13




przez etikeco » 28/03/08, 15:56

Hi Christopher,

W celu zaprezentowania produktów z Państwa sklepu zapraszam do konsultacji strona cette : podsumowując, do 10 artykułów na sklep jest bezpłatne.

Jeśli chodzi o link phpbb-SEO, muszę przyznać, że jest on dla mnie trochę polski: poprosiłem programistę o zainstalowanie forum na mojej stronie, ponieważ nie wiem, jak to zrobić, skontaktuję się z nim, aby dowiedzieć się więcej. Niemniej jednak wydawało mi się, że stopka jest w porządku, ponieważ odnosi się do twórcy szablonu i wyraźnie zawiera „Powered by phpBB”.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 28/03/08, 16:00

1) OK, zobaczmy...

2) Cóż, twój programista to mądry facet, który nie przestrzega netykiety… inni powiedzieliby „złodziej”… krótko mówiąc… potrzeba wszystkiego, aby stworzyć świat… nawet jeśli możemy się tego spodziewać że twórcy „zielonych” witryn okazują więcej szacunku…

:|
0 x
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13




przez nonoLeRobot » 28/03/08, 16:18

Po co ? Czego więcej potrzeba? „Obsługiwane przez phpBB”.

Poza tym w każdym razie w formie jest bardzo piękny, w istocie trzeba zobaczyć.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 28/03/08, 16:22

Autor najwyraźniej korzysta z łatki przepisując opracowanej przez http://www.phpbb-seo.com/ co pozwala na lepsze odniesienie do forum.

Najmniej grzecznie jest nie przenosić praw autorskich... ale najwyraźniej szacunek dla pracy innych jest rzeczą bardzo względną wśród "programistów"...
0 x
etikeco
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 28/03/08, 01:13




przez etikeco » 28/03/08, 17:03

To wina dewelopera, który to zainstalował forum, czy też ze względu na szablon, którego użył? (szablon autorstwa Mike'a Lothara)

Tak czy inaczej, to dobrze, chciałem go poprosić o modyfikację nagłówka... Poprosiłbym go, aby zrobił to samo dla stopki.

... chyba, że ​​jakaś miłosierna dusza wyjaśni mi, jak to zrobić (w przypadku pozostałych stron witryny prawie wszystko mogę modyfikować samodzielnie za pomocą programu Dreamweaver, ale jeśli chodzi o forum, Zgubiłem się)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 28/03/08, 17:06

Ach, zapomnij o Dreamweaverze, musisz edytować pliki za pomocą edytora tekstu:

Przypuszczam, że jest to phpbb2, w tym przypadku wszystko jest w: /template/NOMDETONTEMPLATES/total_footer.tpl

Dziękuję za zespół phpbb Seo... i przybijam piątki od "programisty"...
0 x
etikeco
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 28/03/08, 01:13




przez etikeco » 28/03/08, 17:45

Wielkie dzięki...poprawione, a co więcej, zrozumiałem jak włożyć palce w kod forum : Mrgreen: ...a ponieważ usługi deweloperskie nie są bezpłatne, właśnie zaoszczędziłeś mi trochę pieniędzy.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 28/03/08, 17:59

Cóż, zawsze możesz dodać nasz kompletny katalog w ramach podziękowania :) : Chichot:

Ponadto, w przeciwieństwie do innych sklepów, które polecasz, zajmujemy się WYŁĄCZNIE produktami przyjaznymi dla środowiska... 8)
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 121