CDrom - Dom ekologiczny, dom ekonomiczny

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
święty mikołaj
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 02/01/08, 12:21
Lokalizacja: Le Havre

CDrom - Dom ekologiczny, dom ekonomiczny




przez święty mikołaj » 15/03/08, 13:44

CD-ROM - Dom ekologiczny, dom ekonomiczny -

Właśnie ukończyłem projekt dotyczący domów ekologicznych. Nie zawsze łatwo jest przeprowadzić badania na ten temat, gdyż informacje są często rozproszone. Zatem ta płyta CD-ROM jest interaktywnym narzędziem, które gromadzi wszystkie koncepcje ekologiczne i ekonomiczne dotyczące materiałów i instalacji dla przyszłych domów ekologicznych.

Ten CD-ROM został już przetestowany przez kilka osób i wydaje się, że spełnia ich oczekiwania. Chciałbym wiedzieć, czy to oprogramowanie mogłoby zainteresować inne osoby, aby wiedzieć, czy spełnia oczekiwania użytkowników.

zobacz prezentację płyty CD-ROM w kliknij tutaj >>

Aby zamówić płytę CD-ROM, odwiedź witrynę - Dom ekologiczny, dom ekonomiczny -
0 x
„Nie odziedziczyliśmy Ziemi po naszych przodkach, pożyczyliśmy ją od naszych dzieci” Saint Exupéry
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79396
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078




przez Christophe » 15/03/08, 13:58

W jaki sposób?
0 x
święty mikołaj
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 02/01/08, 12:21
Lokalizacja: Le Havre

Cena




przez święty mikołaj » 15/03/08, 17:00

Byłem pewien, że to pytanie i tak, cena mojego CD-ROM-u pojawia się cały czas, no cóż, tak, wszyscy wyobrażamy sobie, że nie zamierzam go zdradzać, ale apeluję o datki od użytkowników. Cena wywoławcza to 5 € (co jest stosunkowo niedrogie w przeciwieństwie do innych legalnych CD-ROMów), ale CD-ROM z okładką kosztuje mnie 1,5 €, trochę więcej niż 3 € za płytę i wysyłkę, w takim razie myślę, że pytanie ceny już nie występuje. Przede wszystkim poszukuję przyszłych użytkowników, którzy będą mogli ocenić wykonaną pracę i pomóc mi ulepszyć CD-ROM.
0 x
„Nie odziedziczyliśmy Ziemi po naszych przodkach, pożyczyliśmy ją od naszych dzieci” Saint Exupéry

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 149