Ekologiczny hosting stron internetowych (i blogów)

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Bruno G
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 07/08/06, 10:26
Lokalizacja: Południowy Pacyfik

Ekologiczny hosting stron internetowych (i blogów)




przez Bruno G » 09/12/07, 01:20

Bonjour à tous,

Natknąłem się etyka

Etyc to pierwszy portal i usługa blogowa poświęcona wyłącznie kwestiom zrównoważonego rozwoju i etycznym. Umieszczony na platformie, której wykorzystywana energia jest równoważona emisją dwutlenku węgla, oferuje czyste i zrównoważone rozwiązanie.


Pomysł wydaje mi się bardzo interesujący. Umieściłbym tam swojego bloga!

Ale jest zupełnie nowy, nie ma zbyt wielu informacji na temat materiału ...

Może masz powiew innych projektów w tej dziedzinie, którymi mógłbyś się podzielić ...

Dzięki,

Bruno
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia




przez Gregconstruct » 10/12/07, 21:28

Nie znałem takiego gospodarza, zanim o tym wspomniałeś!
Dzięki za wskazówkę
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!
Bruno G
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 07/08/06, 10:26
Lokalizacja: Południowy Pacyfik




przez Bruno G » 11/12/07, 04:36

Dalsza część rozmowy na ten temat: http://www.webrankinfo.com/forums/viewt ... 330#817330
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 11/12/07, 11:43

To trochę makijażu reklamującego ten temat ... czy się mylę?
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 11/12/07, 14:05

brunoG napisał:Dalsza część rozmowy na ten temat: http://www.webrankinfo.com/forums/viewt ... 330#817330


"Południowy Pacyfik" ...... pogoda jest ładna tam pod palmami kokosowymi? morze nie podnosi się zbyt szybko (globalne ocieplenie)?
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Bruno G
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 07/08/06, 10:26
Lokalizacja: Południowy Pacyfik




przez Bruno G » 12/12/07, 09:13

Witam,

Christophe napisał:To trochę makijażu reklamującego ten temat ... czy się mylę?


O nie.
Wreszcie nie mam nic do sprzedania. :zaszokować:

Jeśli szukasz ekologicznych gospodarzy, jeśli chcesz je porównać, jeśli poinformujesz, to zareklamuj. Więc ok.

Ale możesz moderować ... najważniejsze jest to, że znalazłem przestrzeń wolności.
I pomyślałem, że najmniejszą rzeczą, skoro prosiłem was, społeczność ekonologiczna, jest podzielenie się z wami wynikami moich badań. Na końcu jest tak wiele postów, w których nie wiemy, czy rozwiązanie działa, czy nie, ponieważ nie ma powrotu, uważam to za bez szacunku ...

Jestem zdumiony, że nie znalazłem żadnych informacji na ten temat, skoro jest wiele stron poświęconych ekologii ...

Więc mamy samochód z pantonizacją, ale komputer przetaktowany na śmierć, aby zużywać energię jądrową 24/24?

Małe krople tworzą duże rzeki.

A ja wolę hostować moją witrynę u gospodarza, który zużywa o 50% mniej energii elektrycznej, ponieważ zoptymalizował przepływ powietrza w swoim pokoju ...

@ jean63, możemy powiedzieć, że jest tu ładna pogoda: błękitne niebo, lekki wiatr ... Ale trochę wełny znosiliśmy wieczorem ;-)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 12/12/07, 09:24

To było po prostu pytanie „podobne do tego” :) Z zadowoleniem przyjmuję inicjatywę wszystkich „zielonych” projektów, ale będzie ich coraz więcej (łatwa do surfowania „moda”) i dlatego coraz więcej osób określa się jako „zielone” w Jedynym celem jest SPRZEDAŻ, ale w końcu nie ma nic zielonego, jeśli kopniemy.

To escrologia wisi nam na twarzy ... wreszcie jest tam, gdzie „duża grupa” mówi o zrównoważonym rozwoju w swoim pubie, podczas gdy w terenie jest zupełnie odwrotnie (edf, gdz, suez, veolia ... itd.).

W przeciwnym razie problem zanieczyszczenia komputera jest oczywisty, o czym już wielokrotnie wspominaliśmy forums. Trochę badań i znalazłbyś trochę informacji.

Prowadzenie strony w którymkolwiek z nich jest bzdurą ... przynajmniej po przekroczeniu określonej liczby odwiedzin ... Na osobistej stronie, która pokazuje zdjęcia twojej rodziny pkoi nie. Ale generalnie rachunek za prąd jest droższy (nawet ze starym 486) niż wspólny hosting o tej samej średniej :(
0 x
Bruno G
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 07/08/06, 10:26
Lokalizacja: Południowy Pacyfik




przez Bruno G » 12/12/07, 22:40

Christophe napisał:To escrologia wisi nam na twarzy ...
Prowadzenie strony w którymkolwiek z nich jest bzdurą ... przynajmniej po przekroczeniu określonej liczby odwiedzin ... Na osobistej stronie, która pokazuje zdjęcia twojej rodziny pkoi nie. Ale generalnie rachunek za prąd jest droższy (nawet ze starym 486) niż wspólny hosting o tej samej średniej :(


Escrology :D to jest ładne i takie prawdziwe ...

Dlatego zastanawiam się nad hostingiem witryn ...

Nie badałem ogólnie zanieczyszczenia komputera ...
Ale to prawda, że ​​po tej stronie jest praca ...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 113