Ziemia SoS

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Noxor
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 06/11/07, 19:51

Ziemia SoS




przez Noxor » 06/11/07, 20:11

Witam,

Jestem twórcą strony Ziemia SoS

To if, jak sama nazwa wskazuje, ma opowiadać o naturze, aby ludzie mogli powiedzieć, co o niej myślą. Ale bardzo ważne jest również, abyśmy mówili im, co mają robić w życiu codziennym, aby pomóc Ziemi, ale toczy się również debata na temat tego, co rząd powinien zrobić, aby to poprawić.
Ale naszym głównym celem jest uświadomienie ludziom natury i wszystkiego, co jej dotyka, głównie zanieczyszczeń, ale także torturowania zwierząt!

Zamiast tego przekonaj się sam.

Nasza strona internetowa
Nasz Forum
0 x
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 161