Forum w sprawie gospodarki nadającej się do recyklingu Europa Chiny

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
YANG
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 11/09/07, 17:26

Forum w sprawie gospodarki nadającej się do recyklingu Europa Chiny




przez YANG » 11/09/07, 17:40

W imieniu Pana Jacques’a SANTERA, byłego Przewodniczącego Komisji Unii Europejskiej, mamy zaszczyt przekazać Państwu niniejszym zaproszenie na Forum w sprawie gospodarki nadającej się do recyklingu w Europie i Chinach, w dniach 1–3 listopada 2007 r. we wspaniałym mieście Hangzhou w Chinach.

Pan Jacques SANTER jest Prezesem Unii Handlowej Europa-Chiny (ECCU), która jest współorganizatorem Forum z władzami chińskimi na najwyższym szczeblu (Chiński Kongres Ludowy, premier itp.)

Ce Forum ma na celu w szczególności
 debata na temat gospodarki odnawialnej na poziomie politycznym, legislacyjnym i technologicznym
 stanowią wyjątkową okazję do spotkań Chińczyków i Chińczyków
europejski

Jako specjalista ds. wymiany pomiędzy Francją, Europą i Chinami oraz uprzywilejowany partner ECCU we Francji, cały międzynarodowy zespół WINSTA jest do Państwa dyspozycji w celu uzyskania wszelkich dodatkowych informacji na temat Forum, a poza tym wszelkie projekty współpracy z Chinami.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji lub więcej dokumentów, skontaktuj się ze mną

Dziękuję.

Kaifeng YANG
Menedżer komunikacji
Międzynarodowe WINSTA

EMAIL:

Kod: wybierać

kf84.yang@gmail.com


TEL: 01 45 38 49 58
+06 (28) 41 23 70

FAKS: 01 45 38 49 59
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79473
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11098




przez Christophe » 11/09/07, 17:45

Uh, co to jest gospodarka nadająca się do recyklingu?
0 x
YANG
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 11/09/07, 17:26




przez YANG » 11/09/07, 18:01

Christophe napisał:Uh, co to jest gospodarka nadająca się do recyklingu?


tak, zdecydowanie, w dziedzinie środowiska
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79473
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11098




przez Christophe » 11/09/07, 18:04

Hmm, czy nie masz raczej na myśli: ekonomii recyklingu (a co za tym idzie przetwarzania odpadów)?
0 x
YANG
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 11/09/07, 17:26




przez YANG » 12/09/07, 10:43

Christophe napisał:Hmm, czy nie masz raczej na myśli: ekonomii recyklingu (a co za tym idzie przetwarzania odpadów)?


tak, jak pan powiedział, utylizacja odpadów jest również naszym tematem
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Macro i goście 112