Festivalternatif Południowa Francja 21-23 września 2007

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
ET
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 30/08/07, 17:28

Festivalternatif Południowa Francja 21-23 września 2007




przez ET » 30/08/07, 17:40

festiwal kultur alternatywnych otwarty dla wszystkich ludzi lub stowarzyszeń pragnących informować społeczeństwo o alternatywnych i odnawialnych źródłach energii, a także o wszelkich działaniach kulturalnych i artystycznych. wejście po darowiznie.

dzięki za uruchomienie informacji

Obraz
0 x
Avatar de l'utilisateur
louphil
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 278
Rejestracja: 22/07/05, 01:20
Lokalizacja: Gironde (Ste Foy-la-Grande)
x 4




przez louphil » 30/08/07, 18:01

I .... to się zdarza lub, jeśli nie przeczytałem zbyt źle ???
0 x
http://wunic.fr

To dlatego, że prędkość światła jest większa niż w przypadku dźwięku
Niektóre z nich genialny powietrze przed klimatyzację ....:D :D :D
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79386
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11072




przez Christophe » 30/08/07, 23:45

Jestem trochę paranoikiem, ale nie byłaby to reklama makijażu dla numeru z 0892 .... ???

Na ulotce brakuje wielu informacji ... poza numerem 0892 ... dziwne nie jak na festiwal "Alter"?
0 x
Avatar de l'utilisateur
louphil
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 278
Rejestracja: 22/07/05, 01:20
Lokalizacja: Gironde (Ste Foy-la-Grande)
x 4




przez louphil » 31/08/07, 00:33

Tak, nie uchwyciłem numeru ... Rzeczywiście ... Muszę powiedzieć, że ulotce brakuje trochę czytelności ...
0 x
http://wunic.fr



To dlatego, że prędkość światła jest większa niż w przypadku dźwięku

Niektóre z nich genialny powietrze przed klimatyzację ....:D :D :D
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 01/09/07, 23:05

louphil napisał:Tak, nie uchwyciłem numeru ... Rzeczywiście ... Muszę powiedzieć, że ulotce brakuje trochę czytelności ...


Trochę mnie też paranoikiem, myślę, że analiza Christophe'a jest właściwa ... Brak informacji jest więc dobrowolny, aby uwięzić mnóstwo

Ekonolodzy nie są idealnymi klientami dla tego rodzaju praktyki ...
Statystycznie muszą być mniej konsumentów o dopłatach niż reszta populacji ... : Lol:
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 01/09/07, 23:29

: Arrow: Oczywiście zasiał swoją ulotkę gdzie indziej ...
tutaj
Podobała mi się ta uwaga:
„Och! wielki troll !!
na darmowej imprezie (na przykład) było duże piwo punkowe, teak, sandacz, rocker w pocie, ale także naleśnik z dzikimi roślinami, bar w bezpłatnej cenie, szaszłyki miasto, troglotiens ....... itd. Wszyscy się kochamy i idziemy razem bardzo dobrze.
Twierdzimy, że żyjemy w tym gatunku, bez gatunku proletariackiego, Teknoides, anarchistów i innych.
Spotkanie otwarte na wszystkie systemy dźwiękowe pozostaje wielkim tekno, a ponadto legalne !!!!!: bball:

Nie widzę, jak przyprowadzam moje suche szczenięta w tekos ludzi, którzy sikają i rozbiją drewno, aby upiec swoje połączenie.

to otwarty system dźwiękowy mnie blokuje ”.


A tak przy okazji, ma stronę: http://cassoulet.discut.free.fr/
0 x
ET
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 30/08/07, 17:28




przez ET » 03/09/07, 12:14

Witaj!

Zapewniam cię, że nie ma w tym pułapki. numer telefonu to poczta głosowa typu 3672 z francuskiego operatora telekomunikacyjnego, zaletą tego jest to, że połączenie kosztuje tę samą cenę (0,34 c / min) i pozwala na pozostawienie komunikatu trwającego 3 minuty, w ciągu 30 sekund w telecom France, co daje środki do prawidłowego informowania uczestników festiwalu o ważnych kwestiach (takich jak zapewnienie wody, jedzenia, wyjaśnienie, czym jest samozarządzanie, a więc wyjaśnienie ścieżki dostępu ...). próbowałem zobaczysz, że nie ma pułapki.

Jeśli chodzi o miejsce, nie możemy go jeszcze ujawnić, ponieważ nie ma jeszcze wszystkich zezwoleń. zostanie podany jak najszybciej na infolinii.

To nie jest „otwarty system dźwiękowy”, to jest zaznaczane w locie to „OTWARTE NA WSZYSTKIE”, czyli fanfary grupy rockowej regggea metal punk hiphop, stowarzyszenie tancerzy, żonglerów, energie odnawialne, zespoły cyrk, artsite, malarz, rzeźbiarz, ........ dla wszystkich.

Niezależnie od ich działań (artystycznych, kulturalnych, technicznych ...) alternatywne stowarzyszenia zmierzają w tym samym kierunku. ten festiwal chce być dla nich miejscem spotkań, dzielenia się i komunikacji.

Nie bądź paranoikiem, jest to coś bardzo poważnego, a wszystkie alternatywne skojarzenia są mile widziane, chętnie informujemy opinię publiczną o tym wszystkim i, myślę, otwieramy umysły niektórych, którzy nie dbają nie ma za co.

Liczę więc na ciebie, niezależnie od tego, czy jesteś zmotywowany czy jesteś turystą, przyjdź i zobacz.

Dziękuję wszystkim

Cześć
0 x
Cc K APAR
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 19/09/07, 16:05
Lokalizacja: Toulouse Hardcore




przez Cc K APAR » 19/09/07, 16:13

Do zobaczenia w piątek !!!

^^

:P :P :P :P
0 x
Cc
K APAR

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 134