Will Rock wiązać econologic?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
louphil
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 278
Rejestracja: 22/07/05, 01:20
Lokalizacja: Gironde (Ste Foy-la-Grande)
x 4

Will Rock wiązać econologic?




przez louphil » 19/07/07, 16:41

Przepraszam bardzo za ten nieco niejasny tytuł, ale nie wiedziałem jak to ująć...
Dlatego właśnie umieściłem w internecie stronę internetową grupy Rockowej, której jestem jednym z gitarzystów. Jeśli zadaję pytanie o tytuł, to dlatego, że szkolenie przyjęło ostatnio nazwę „Z-Machine”… oczywiście ze względów ekonomicznych 8) Można go zwiedzać pod adresem: http://www.z-machine.fr
Z drugiej strony, skoro cel wpisu jest jasno określony, chciałbym poznać różne opinie na temat jego prezentacji (i ewentualnie treści). Trochę się obawiam, że ładowanie będzie trochę ciężkie, a nie testowałem go z najpopularniejszym przeglądarką „Internet Explorer”. Nie wiem więc, czy grafika, którą długo dopracowywałem, będzie wyświetlała się poprawnie...
A jeśli ktoś byłby zainteresowany wymianą linków....
0 x
http://wunic.fr

To dlatego, że prędkość światła jest większa niż w przypadku dźwięku
Niektóre z nich genialny powietrze przed klimatyzację ....:D :D :D
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 19/07/07, 16:55

Ile zużywają gitary elektryczne?
: Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:
DSL, silniejszy ode mnie : Lol:
0 x
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 19/07/07, 16:57

Potwierdzam, ładuje się cholernie wolno.
Może spróbuj zmniejszyć rozdzielczość obrazu?
0 x
Avatar de l'utilisateur
louphil
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 278
Rejestracja: 22/07/05, 01:20
Lokalizacja: Gironde (Ste Foy-la-Grande)
x 4




przez louphil » 19/07/07, 19:35

Ile zużywają gitary elektryczne?
Pan Zielony Pan Zielony Pan Zielony
DSL, silniejszy ode mnie

Nie ma w tym nic złego, jest to uzasadnione forum ... : Chichot: Tak naprawdę w 99% przypadków zużywa głównie tłuszcz z łokci i palców, bo poza rzadkimi próbami czy koncertami gram „na sucho”, bez wzmacniacza… 8)
W przeciwnym razie, w zależności od użytego wzmacniacza i wolumenu pracy, na 50 W mocy wyjściowej trzeba liczyć nieco ponad dwukrotnie większe zużycie... A przy 50 W na lampach masz więcej niż wystarczająco, aby narobić sobie wrogów na całe życie sąsiedztwo...
Za powolne wczytywanie myślę, że jest to głównie wina samego kodu HTML (daleko mi do profesjonalizmu, to mój pierwszy...), bo zdjęcia zostały maksymalnie zredukowane, aż do czerni i bieli. .cała witryna (bez muzyki do pobrania...) waży mniej niż 1 MB na około dziesięć stron. Myślę, że musi to wynikać z faktu, że można je rozszerzyć na szerokość i dużej liczby obszarów edycyjnych do prawidłowego umieszczenia. Jeśli ktoś ma pomysł na optymalizację tego kodu, jestem zainteresowany.
W przeciwnym razie nie ma żadnych wad wyświetlania grafiki prezentacyjnej? w czym oglądałeś, Internet Explorerze?
0 x
http://wunic.fr



To dlatego, że prędkość światła jest większa niż w przypadku dźwięku

Niektóre z nich genialny powietrze przed klimatyzację ....:D :D :D
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79386
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11072




przez Christophe » 20/07/07, 13:18

Która piosenka jest Twoją „sztandarową”?

Czy śpiewasz tylko po angielsku?
0 x
Avatar de l'utilisateur
louphil
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 278
Rejestracja: 22/07/05, 01:20
Lokalizacja: Gironde (Ste Foy-la-Grande)
x 4




przez louphil » 20/07/07, 14:35

Nie ma tu szczególnie utworów „sztandarowych”… Spośród proponowanych kompozycji wolimy utwór „Seventh Cavlry”, który „potępia” ludobójstwo w Ameryce w XIX wieku… Inna wersja jest w przygotowaniu i będzie zawierać Intro w języku francuskim, które mam nadzieję będzie dostępne online w ciągu 19 miesięcy... Poza tym myślę, że najtańszym do posłuchania (nawet jeśli dźwięk jest tak agresywny jak inne...) jest "Enought of this Shit", którego tematem przewodnim to (mały) hołd złożony panu Hendrixowi, ale solówka, która jest trochę długa, może spowodować, że wypchnie więcej niż jedną osobę…
Nie mówię tu o okładkach, bo są one obecne na stronie jedynie jako dema, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby je pobrać lub posłuchać online... Ale nie bardzo znam się na przepisach w przypadku odmienna interpretacja oryginału, który do nas nie należy... Jedno jest pewne, lepiej wypadłyby w przypadku niedoinformowanej publiczności....
Ale ogólnie rzecz biorąc, brzmienie tych 8 utworów to raczej przegląd przeznaczony na dema, niż do celów transmisyjnych. Wkrótce pojawią się inne, lepiej sfinalizowane nagrania...

Jeśli chodzi o teksty, pisze je John i znacznie lepiej radzi sobie z angielskim, ponieważ irlandzkim, niż z francuskim. Planowane jest jednak umieszczenie tekstów w Internecie oraz ich wersji francuskiej. Jednak w powszechnej opinii jako muzycy stwierdzamy, że angielski brzmi lepiej w stylu, który gramy. Aby móc nadać francuskie brzmienie w rocku, musielibyśmy być o wiele bardziej utalentowani w słowach…

W przeciwnym razie nie ma problemów z wyświetlaniem (poza długością ładowania)? Jeśli tak, powiedz mi, w której przeglądarce mogę spróbować rozwiązać problem...
0 x
http://wunic.fr



To dlatego, że prędkość światła jest większa niż w przypadku dźwięku

Niektóre z nich genialny powietrze przed klimatyzację ....:D :D :D
Avatar de l'utilisateur
Misterloxo
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 480
Rejestracja: 10/02/03, 15:28
x 1




przez Misterloxo » 20/07/07, 20:12

Cześć Louhil,

Potwierdzam, że ładuje się wolno, nawet bardzo wolno.

Sprawdziłem rozmiar obrazu „z-machine” u góry Twojej witryny: Bigre: samo 110 KB.

To za dużo. W przypadku ADSL jest to powolne, a modem nie nadaje się do surfowania...

Jeśli chodzi o wyświetlanie w Mozilli, niektóre nieestetyczne efekty:

- lewy baner pokazuje dziurę pod HOME (pisownia)
- w Twojej głównej warstwie / ułóż windę, aby wszystko było wyświetlane za jednym razem.

Inaczej nie jest źle i wiem, że to praca...

Powodzenia dla Ciebie i Z-Machine...
0 x
Nauka nieposłuszeństwo jest procesem długotrwałym. To trwa przez całe życie, aby osiągnąć doskonałość. "Maurice Rajsfus
I pomyśleć, to znaczy nie ma. "Alain, filozof
Avatar de l'utilisateur
louphil
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 278
Rejestracja: 22/07/05, 01:20
Lokalizacja: Gironde (Ste Foy-la-Grande)
x 4




przez louphil » 21/07/07, 00:14

dziękuję misterloxo za Twoje obserwacje. Nie widziałem literówki w słowie „witaj”... powtórzonej na wszystkich stronach (och, och, och...). Widząc go tak napisanego, w końcu przekonałam się, że to dobry facet. To poprawione...
Zmniejszyłem też obraz strony głównej, a raczej podzieliłem jego wagę przez trzy, a także baner, żeby dla nich było trochę lepiej...
Ale obawiam się, że będę musiał przejrzeć swoją kartę graficzną, która też musi ważyć pewną kwotę...
Jeśli chodzi o windę, to było to zamierzone, chciałem płynną zawartość w szerokości, ale nie w wysokości... Ale przyznam, że nawet w Firefoksie tło miga podczas przewijania. Więc myślę, że to wszystko naprawię... Będzie to miało tę zaletę, że również rozjaśnię kod...
0 x
http://wunic.fr



To dlatego, że prędkość światła jest większa niż w przypadku dźwięku

Niektóre z nich genialny powietrze przed klimatyzację ....:D :D :D

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : dav.jaffre, gegyx i goście 172