Petycje: zrobić jak Belgów (samoloty pub, 4 4 * ...)

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Tristan
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 04/04/07, 13:14
Lokalizacja: Loary

Petycje: zrobić jak Belgów (samoloty pub, 4 4 * ...)




przez Tristan » 30/06/07, 02:28

powitanie
Zastanawiałem się, dlaczego my, Francuzi, te kule trochę w tyle z ekologią, nie będziemy kopiować Belgów i ich antyreklamowej petycji o podróże lotnicze i zanieczyszczające pojazdy...
problem polega na tym, że nie wiem jak to zrobić, a w wieku 15 lat jest gorąco być słyszanym, zwłaszcza samemu...
dziękuję
++
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 30/06/07, 17:36

Cześć, Tristanie, witaj.

1) masz rację: zawsze idź za przykładem Belgów, przynajmniej wtedy, gdy mają rację : Chichot:

2) masz rację, że chcesz poprowadzić walkę, ale w wieku 15 lat musisz to zrobić na swoją skalę:

- zebrać przyjaciół, zjednoczyć ich w razie potrzeby
- udokumentuj siebie, wybierz swoje działania, naucz się nie wierzyć pierwszemu ryczącemu osłowi w stajni.
- nic nie stoi na przeszkodzie, aby sukcesywnie budować bazę mailową, np. posłów do Zgromadzenia Narodowego, na jej stronie lub na stronach partii, sejmików itp. (której nie rozpowszechniasz na portalu, przekazujesz tylko zaufanym osobom)
- zawsze zachowuj się uprzejmie w swoich wiadomościach (pierwsza uprzejmość to pisownia, tak na poważnie) i bądź reprezentatywna, nawet jeśli twoje stowarzyszenie ma tylko 5 lub 6 osób
- jeśli umiesz bawić się frontpage, albo lepiej Dreamweaverem, zrób fajną stronę: 100 mega hosting i domena w
.net nie jest bardzo droga. Skorzystaj z wakacji, aby nauczyć się obsługiwać to narzędzie!

jedno piekło: kiedy jesteś w swoim wieku, nie wysyłaj manifestów, petycji itp. do tych wszystkich wybranych urzędników, ale poproś ich o radę, jak to zrobić: to koniec końca manipulacji!

Powodzenia i powiedz sobie, że jeśli doświadczenie niczego nie zastępuje, to nic nie zastąpi doświadczenia! Ludzkie doświadczenie, które z tego wyniesiesz, będzie niezastąpione, nawet jeśli ci się nie uda.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Tristan
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 04/04/07, 13:14
Lokalizacja: Loary




przez Tristan » 30/06/07, 17:43

powitanie
Dziękuję bardzo, poszukam trochę ^^
jeśli chodzi o stronę, tak, znam się na html (z notatnikiem ^^) i koleżanka mojej siostry zrobiła darmową stronę bez reklam czy czegokolwiek w .com, ale moja siostra nie może się do niej dostać...
jeszcze raz dziękuję
++
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 30/06/07, 18:01

w przypadku bezpłatnej witryny w domenie .com wiem, że jest to możliwe, ale istnieje wiele ograniczeń w korzystaniu, a host ma prawo wycofać Twoją witrynę, jeśli nie spełnia już ich kryteriów

Zachowaj niezależność: 1 rok startu 1giga na ovh.com i nazwa domeny w .org lub . netto to 12 euro.

(zwłaszcza, że ​​być może będziesz musiał pisać rzeczy, które nie wszystkim się spodobają)
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Flothekid
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 07/07/07, 00:40




przez Flothekid » 07/07/07, 18:41

Nie do końca rozumiałem system, który Belgowie stworzyli w pubach!

Możesz wyjaśnić?
0 x
Tristan
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 04/04/07, 13:14
Lokalizacja: Loary




przez Tristan » 07/07/07, 23:05

0 x
Avatar de l'utilisateur
Flothekid
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 07/07/07, 00:40




przez Flothekid » 08/07/07, 16:52

Dziękuję !! :D
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : gegyx, Remundo i goście 169