Najczęściej bio Couiza, 4-5 sierpnia Woda we wszystkich jego stanach

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Nat-piaskowiec
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 11/07/06, 13:50
Lokalizacja: Tuluza

Najczęściej bio Couiza, 4-5 sierpnia Woda we wszystkich jego stanach




przez Nat-piaskowiec » 28/06/07, 19:14

9. edycja targów ekologicznych Couiza w Aude...

Obraz

BioAude zmienia nazwę: Aude ma Bio wydawało nam się, że lepiej oddaje atmosferę i wyzwania imprezy.
Te targi produktów ekologicznych, z udziałem około stu wystawców, świętują swoją 9. edycję, w tym 3 lata w ciągu dwóch dni z koncert Sobotni wieczór (program dostępny wkrótce, w celu uzyskania informacji skontaktuj się ze stowarzyszeniem Nature et Progrès Aude), specyficzny temat, prezentowany w centrum obok targów i konferencji przez cały weekend.

W ubiegłych latach tematyka „Eko-budownictwo” i „Biopaliwa” cieszyła się dużym powodzeniem; w tym roku wybraliśmy”Woda we wszystkich postaciach”, temat aktualny, ale przede wszystkim otwierający wiele horyzontów wciąż nieznanych opinii publicznej.
Od zarządzania drogami wodnymi i zasobami naturalnymi, wpływu pestycydów i innych zanieczyszczeń, po ich stosowanie przez jednostki, oszczędności, które należy poczynić, proste gesty mające na celu zachowanie dziedzictwa, które jest już zbyt zużyte itp. postaramy się podejść do tego szerokiego zagadnienia z jak największej liczby punktów widzenia.
Planujemy demonstrację projektu BRF (pozwalającego na znaczne ograniczenie nawadniania upraw), wyjaśnienie obiegu wody w danym siedlisku, zarządzanie wodą w gminie przez jej gminę itp.

Targi te organizowane są przez Natura i postęp Aude, stowarzyszenie producentów i konsumentów promujące rolnictwo ekologiczne.
Eksponowani są tam: producenci i niektórzy przetwórcy produktów spożywczych (wina, mięsa, warzyw) i tekstyliów (wszystko ekologiczne), rzemieślnicy pracujący metodami ekologicznymi oraz stowarzyszenia na rzecz ochrony środowiska.

Możliwość picia i jedzenia (ekologiczne) na miejscu oraz dobrej zabawy, spacerów po zacienionym parku witającym wystawców, po konferencjach, rozrywka muzyczna i teatralna zaprogramowane przez cały dzień lub ucząc się poprzez zajęcia oferowane dla dzieci (i dorosłych) na temat „Gry kooperacyjne”, tańce w kółko...


nadal szukamy bénévoles do udziału w organizacji targów, muzycy na rozrywkę (biorąc pod uwagę niewielki budżet, którym dysponujemy, priorytetowo traktujemy małe grupy lokalne) oraz wystawcy do tyczki na wodzie ; jeśli jesteś zainteresowany lub w celu uzyskania jakichkolwiek innych informacji, możesz skontaktować się z nami pod adresem bonneole@caramail.com lub na dane kontaktowe na plakacie (który możesz rozpowszechniać) https://www.econologie.info/share/partag ... 3_2007.jpg

Program wydarzenia dostępny jest tutaj:
https://www.econologie.info/share/partag ... la_bio.pdf

Czekamy na przyjęcie,
serdecznie i naturalnie....
Komitet organizacyjny Aude a la bio

(do szerokiej dystrybucji)
Ostatnio edytowane przez Nat-piaskowiec 18 / 07 / 07, 13: 52, 4 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
delnoram
moderator
moderator
Wiadomości: 1322
Rejestracja: 27/08/05, 22:14
Lokalizacja: Mâcon-Tournus
x 2




przez delnoram » 28/06/07, 19:39

Ogłoszenie wydaje mi się wystarczające, to zostawiam, a drugie usuwam.

Proszę unikać duplikatów 8) .
0 x
"Myślenie nie powinny być przedmiotem nauczania w szkole, zamiast do uczenia się na pamięć faktów, które nie są sprawdzone?"
"To nie dlatego, że mogą być źle mają rację!" (Coluche)
Nat-piaskowiec
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 11/07/06, 13:50
Lokalizacja: Tuluza




przez Nat-piaskowiec » 28/06/07, 21:22

No tak, ale wtedy moje wezwanie do uczestników na temat wody?
:płakać:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google [Bot] i goście 127