Moja strona: ecolelogique.com

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
Koszulki polo
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 86
Rejestracja: 17/08/06, 19:33
Lokalizacja: Nancy i Metz

Moja strona: ecolelogique.com




przez Koszulki polo » 21/06/07, 18:07

Bonjour à tous,
Przychodzę, aby opowiedzieć o stronie, którą niedawno stworzyłem z kilkoma przyjaciółmi. Ponieważ jesteśmy początkującymi, a zwłaszcza studentami, strona rozwija się bardzo powoli... Ale można zobaczyć kilka prezentacji (które zrobiłem w ramach studiów); sekcja „liczby”, tytuły zielonych piosenek, kilka linków do stron, porady i kilka przepisów.
Prosiłbym o opinie ekspertów ;)

W każdym razie dzięki Christophe za pomoc! ! Był wielką pomocą! Dzięki jeszcze raz!

ekonomicznie dobrze, Paul
0 x
„Niczego się nie boję, na nic nie liczę, jestem wolny” Nikos kazansakis
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 21/06/07, 18:13

Uh ... Myślę, że zapomniałeś linku do swojej strony, prawda? : Chichot:

A na twojej stronie profilowej wciąż jest napisane ifrance...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Koszulki polo
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 86
Rejestracja: 17/08/06, 19:33
Lokalizacja: Nancy i Metz




przez Koszulki polo » 21/06/07, 18:19

Oups :? Adres jest: www.ecolelogic.com
0 x
„Niczego się nie boję, na nic nie liczę, jestem wolny” Nikos kazansakis

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 106