Ekologiczne gry edukacyjne na www.jeprogresse.com

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Flo92
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 15/06/07, 13:27

Ekologiczne gry edukacyjne na www.jeprogresse.com




przez Flo92 » 15/06/07, 13:31

Gry edukacyjne podnoszące świadomość ekologii

www.jeprogresse.com nie czeka, aż „Grenelle de l'environnement” zaoferuje dzieciom, ich rodzicom i nauczycielom gry edukacyjne i zabawne, mające na celu podniesienie świadomości ekologicznej.

Zaprezentowano kilka typów gier wybranych od kilku producentów; są to głównie gry planszowe, zabawne gry wiedzy dla kilku graczy.

Na przykład znajdujemy większość gier z serii zaprojektowanej przez Bioviva: Nature Sauvage, Thalassa Bioviva Deluxe Ushuaïa…

Ale także mniej znane gry, takie jak

Kyogami, gra oparta na protokole z Kioto, w której jesteś aktorem i musisz zmniejszyć emisję CO2

Pollustop, gra edukacyjna i globalna wiedza o ekologii: pytania dotyczą zanieczyszczenia gleb, rzek… ale także hałasu.

Zestaw dwóch gier Enviro Battery and Dynamo Torch z serii Kids Labs pozwala dzieciom nauczyć się pierwszych koncepcji ekologicznej energii elektrycznej. Pozwalają na wytwarzanie energii elektrycznej bez użycia sieci i pochodzą z serii Green Science.

Elo Moussaillon, złoty medal na zawodach Lépine 2006, gra na morzu, prądy, wędkarstwo

Bataille Nature to bardzo prosta gra karciana pozwalająca dzieciom poznać zwierzęta, ich jedzenie ...

Specjalizując się w grach edukacyjnych, chcemy podążać tą drogą, nadal przyczyniać się do upowszechniania wiedzy i podnoszenia świadomości ekologicznej poprzez skuteczny wektor, jakim są gry.

Edit by Christophe: usunięcie zbyt wielu linków reklamowych.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 15/06/07, 13:36

To trochę komercyjny link do pierwszej wiadomości, prawda?
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 16/06/07, 00:41

Christophe napisał:To trochę komercyjny link do pierwszej wiadomości, prawda?


Zwłaszcza, gdy 2 z 404 linków są źle wykonane i prowadzą do błędu XNUMX : Lol: : Lol:
Ponadto słowo kluczowe „Ekologia” nie zwraca żadnych wyników w wyszukiwarce danego serwisu i nie pojawia się nawet na stronie głównej ...
Myślę, że ktoś pomylił twoje forums z billboardem, Christophe ...

Niemniej jednak należy przyznać, że niektóre z oferowanych gier są interesujące, szkoda, że ​​nie możemy uzyskać do nich dostępu za pomocą wyszukiwania tematycznego i że wyszukiwarka działa tylko na zwykłym tekście (słowo „ekologiczna” ze swej strony przywraca 5 z gry podane na tej stronie), a nie w tematach ...
Cóż, teraz faktem jest, że ta internetowa witryna sprzedaży nie jest - daleko od niej - wyspecjalizowana w grach ekologicznych i dlatego nie jestem pewien, czy jej reklama ma duże rzecz do zrobienia w ekonologii ...

„To ty widzisz”, Christophe. : Mrgreen:
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 16/06/07, 09:46

Poprawiłem 2 nieprawidłowe linki (nie widziałem błędów podczas pierwszej edycji). Więc został tylko jeden (który działa).

W przypadku sklepu ogólnie uważam, że pomysł nie jest zły, ale faktycznie metoda „spamowania” jego właściciela jest wątpliwa ...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 152