Konferencja „Rolnictwo, krajobraz i bioróżnorodność”

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
Lamyenvironnement
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 03/04/07, 17:54

Konferencja „Rolnictwo, krajobraz i bioróżnorodność”




przez Lamyenvironnement » 13/06/07, 09:13

Rhôdanienne House of the Environment (32 rue Saint Helène, Lyon 2) organizuje dziś wieczorem (13/06/07) konferencję.

Tematem jest „Rolnictwo, krajobraz i różnorodność biologiczna”

Godzina: 19:XNUMX, wstęp wolny.
0 x
Lamy Environnement to firma konsultingowa zajmująca się zrównoważonym rozwojem, która pomaga władzom lokalnym, przemysłowi i MŚP podejmować decyzje, przeprowadzając badania wpływu, ICPE, certyfikację ISO, badania gleby itp. http://www.lamy-environnement.com
Avatar de l'utilisateur
JAF
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 38
Rejestracja: 24/02/07, 13:32
Lokalizacja: Owernia




przez JAF » 14/06/07, 16:00

Po wyburzeniu żywopłotów i żywopłotów przez dziesięciolecia odkrywamy (świat rolnictwa), czego nie powinniśmy.
Nie jest za późno, aby zdać sobie z tego sprawę i zasadzić ponownie to, co zniknęło, a które dawało schronienie całej tej drobnej przyrodzie gryzoni i ptaków.

Zawsze zastanawiałem się, kiedy słyszałem o zrównoważonym rozwoju, jak długo działamy. W tym społeczeństwie, w którym wszystko dzieje się tak szybko, gdzie z dnia na dzień wszystko może zostać zakwestionowane, co pozostało z twoich działań (masz ponad 15 lat doświadczenia, prawda?)

Czy twoje działania mogą zmienić ustawodawstwo lub spowodować jego ewolucję; najpierw powstrzymać rzeź piłą łańcuchową, a następnie ponownie wprowadzić dziką przyrodę w „zrównoważony” sposób.
0 x
Bagnoles palą się na przedmieściach, to mimo wszystko tylko samozniszczenia:

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Remundo i goście 137