Do sprzedania młyn tytułowy Perigord

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
neo
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 05/04/07, 14:28

Do sprzedania młyn tytułowy Perigord




przez neo » 05/04/07, 14:36

Witam wszystkich, po zwolnieniu, musimy podjąć decyzję o rozstaniu się z naszym młynem.
Jest to tytułowy młyn, prawdopodobnie zbudowany w 1630 r., o powierzchni 3000 m2 i turbinie wytwarzającej energię elektryczną o mocy 37 kW, która ma zostać oddana do ponownego użytku.
Niestety nie mam już środków na wykonanie badania technicznego i przesłanie ich do ADEME, udostępnię wówczas przyszłemu kupującemu niezbędne kontakty w celu kontynuacji procedury.
Jestem do Państwa dyspozycji w przypadku wszelkich próśb o zdjęcia lub informacje.
0 x
BUAT
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 18/02/09, 14:26

Re: Sprzedam tytuł Młyn w Perigord




przez BUAT » 18/02/09, 14:32

neo napisała:Witam wszystkich, po zwolnieniu, musimy podjąć decyzję o rozstaniu się z naszym młynem.
Jest to tytułowy młyn, prawdopodobnie zbudowany w 1630 r., o powierzchni 3000 m2 i turbinie wytwarzającej energię elektryczną o mocy 37 kW, która ma zostać oddana do ponownego użytku.
Niestety nie mam już środków na wykonanie badania technicznego i przesłanie ich do ADEME, udostępnię wówczas przyszłemu kupującemu niezbędne kontakty w celu kontynuacji procedury.
Jestem do Państwa dyspozycji w przypadku wszelkich próśb o zdjęcia lub informacje.


Witam,
czy Twoje ogłoszenie jest nadal aktualne?
więcej informacji i ceny.
dziękuję
0 x
badawczy teren produkcji hydroelektrowni w celu przejęcia, reaktywacji lub renowacji
Raymon
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 901
Rejestracja: 03/12/07, 19:21
Lokalizacja: Vaucluse
x 9




przez Raymon » 18/02/09, 17:48

Strona, na której znajdziesz tego typu oferty:

http://www.moulinaeau.org/
0 x
BUAT
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 18/02/09, 14:26




przez BUAT » 18/02/09, 18:15

Raymon napisał:Strona, na której znajdziesz tego typu oferty:

http://www.moulinaeau.org/


dziękuję

wszelkie inne informacje mnie interesują, w celach inwestycyjnych,
obiektywne narzędzie lub miejsce produkcji przemysłowej,
bez szczególnego zainteresowania przylegającą do nieruchomości częścią operacji
0 x
badawczy teren produkcji hydroelektrowni w celu przejęcia, reaktywacji lub renowacji

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 96