Nowy pomysł! Wreszcie nadzieję

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
belozen
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 28/03/07, 05:10

Nowy pomysł! Wreszcie nadzieję




przez belozen » 28/03/07, 05:29

Witam,

Właśnie umieściłem tę stronę w Internecie - http://www.sosterre.com

Celem jest zebranie środków na wyposażenie jak największej liczby gospodarstw domowych w produkty ekologiczne.

Ta strona działa na zasadzie darmowych datków, żadne pieniądze nie będą wymagane do przekazania darowizny.

Ta strona dopiero startuje i chciałbym mieć krytyczne opinie na temat całej witryny.

Bardziej kompletna wersja jest w toku, ale już chciałem przeprowadzić testy na tej.

Bardzo doceniam pracę wykonaną na Twojej stronie. WIWAT

Amicalement
0 x
SOSTERRE.COM razem stańmy się pokoleniem nadziei
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 28/03/07, 10:14

Ekologiczne produkty mówiłeś?

- Motoryzacja samochodowa
Strojenie DNA
Selfiki
Kaitham
Produkt firmy Kaitham
M6 Turbo
Części samochodowe do motocykli
Części do tuningu samochodów

- Finanse
ABC Twoich kredytów
Nastolatki
Najlepsze oferty
KATF
Complicio
Wzajemny cytat
Ubezpieczenie ECA
Finaref
Kredyty francuskie
Ubezpieczenie Francja
Nowa fabryka
Firma Kobiet
medialny
Najlepsza ocena
Nasz czas
PartnerzyFinanse
zarabiaj. com
unifinanse

EUROBARR lol

Wynik wyszukiwania - ekologia

Brak odpowiedzi

Wasza strona to przede wszystkim gniazdko dla pubów tak... a może przegapiłem ważne linki?
0 x
belozen
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 28/03/07, 05:10




przez belozen » 28/03/07, 22:34

Dziękujemy za opinię

Chciałbym, abyś przeczytał także zasady działania strony!

Ale uświadamia mi, że nie jest to wystarczająco jasne

Więc postaram się być tu trochę więcej

Dzisiaj niektórzy kupcy płacą stronom, które je reklamują

Albo procentowo, albo według wyświetlacza
W końcu nie dowiem się niczego od webmastera, który przeczyta ten post

Inne strony, które się reklamują, nie przekazują niczego na rzecz ekologii

Cały zysk przekażemy!

Celem jest wygenerowanie wystarczającej ilości pieniędzy dzięki tym reklamom, aby móc kupować i instalować produkty ekologiczne jak największej liczbie osób (panele słoneczne, zbiornik ciepłej wody słonecznej, żarówka o niskim zużyciu energii, wreszcie wszystkie dostępne nowe technologie ekologiczne)

Tak, to gniazdo pubowe (to nawet cel!!)

Choć raz może się to przydać?

Staram się mieć jak najwięcej witryn handlowych, aby zaoferować odwiedzającym maksymalny wybór!

Rzeczywiście, prezentowane produkty nie wszystkie są ekologiczne

Mam problem ze znalezieniem ekologicznych lub ekologicznych witryn, które zgadzają się przekazać procent swojej sprzedaży generowanej przez reklamy.

(jak na razie udało mi się znaleźć!!)

Jeśli znasz jakieś, z największą przyjemnością opublikuję je na mojej stronie!

Dodatkowo wystarczy wpisać w google "wyprzedaż produktów ekologicznych" aby znaleźć na tyle dużą ofertę abym nie tracił czasu na konkurowanie!

Tak bardzo bym chciała, żeby wszyscy robili zakupy w ekologicznych kupcach, ale niestety jeszcze nie znalazłam ani księgarni, ani ekologicznego komputera, ani agencji nieruchomości organicznych?

Myślałem, że znajdę słuchacza na twojej stronie...

Amicalement
0 x
SOSTERRE.COM razem stańmy się pokoleniem nadziei
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13




przez nonoLeRobot » 28/03/07, 23:25

:zaszokować: Wiadomo, że to nonsens! :zaszokować:

: Evil: : Evil:

Kupuj dużo zanieczyszczających rzeczy, aby mieć coś mniej zanieczyszczającego??? !!!! a co to za historia czystego auta??? Widzimy, że od dawna nie interesujesz się ekologią. Dla mnie byłoby to śmieciem, ale hej, pozwoliłem Christophe'owi to zrobić.

Przynajmniej ekonologia dostarcza prawdziwych informacji, a sklep sprzedaje ciekawe rzeczy z eko-punktu widzenia.

PS: Przyznaję, że wątpię w stronę non-profit (widzę to jako oszustwo), ale jeśli naprawdę chciałeś zrobić dobrze i się myliłeś, przepraszam, że jestem taki agresywny, ale wtedy powinniśmy pomyśleć o realnych rozwiązaniach. Ile komputerów, elektryczność zostanie włączonych, aby wyświetlać baner reklamowy przez 4 godziny?
0 x
belozen
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 28/03/07, 05:10




przez belozen » 29/03/07, 01:03

I choć otwarty

Lepiej rozumiem, że ekologia się nie rozwija!!

Gdy tylko zaoferuje się ci coś nowego, najpierw jesteś traktowany jako oszust, zanim spróbujesz zrozumieć, co to jest

(Dzięki za zniewagę przy okazji)

Ciężko pracuję obok tej witryny wyłącznie w celu przyczynienia się do poprawy naszej planety.

Szukam porady na temat wprowadzenia pomysłu, który nadal uważam za doskonały

Nie jestem jedyny ani pierwszy, który używa tego środka, aby spróbować ulepszyć naszą planetę
http://www.soliland.fr

Ale dobrze, że musiałby trochę interreser


Co to za biznes zmuszania ludzi do kupowania zanieczyszczających środowisko rzeczy?

Czy Twój komputer jest ekologiczny?
Czy Twój bank jest organiczny?
Czy Twój samochód jest ekologiczny?

Nie

Jednak jutro, gdy padnie ci komputer lub samochód, kupisz ekologiczny?

Nie

Przestaniesz żyć???

Nie zakrywaj twarzy, użyjesz czegoś, co zanieczyszcza!

Wolę go kupić, mówiąc sobie, że dołożę się do zakupu panelu fotowoltaicznego lub czegoś innego, co poprawi planetę!!

Ale dobrze, jeśli wolisz kupić go na stronie, która nie robi nic dla ekologii za darmo!

Czy masz pojęcie o kwocie wydawanej rocznie na reklamę we wszystkich francuskich firmach?

To jest w miliardach!
A gdzie się podziały te pieniądze?
W ekologii ?????
NIE

Myślisz, że zmiany nastąpią z dnia na dzień?

Obudź się moja mała!!

Strona oferuje rozwiązanie przejściowe


Z pewnością grafika jest wciąż początkująca i jest jeszcze wiele do zrobienia.

Ale tak samo jest w ekologii!!


W takim razie nie proszę o pozostawienie włączonego komputera tylko po to, by prowadzić bar w pubie!



Sugeruję jednak zarezerwowanie części ekranu dla dobra planety podczas pracy.

To, co robisz, to dławienie pomysłu w zarodku.

Na szczęście nie rządzisz tym światem, ponieważ każdy, kto się z tobą nie zgadza, albo się myli, albo jest oszustem!

cześć szczęście

Nie żałuję, że jestem agresywny, bo właśnie spędziłem tygodnie nieprzespanych nocy, aby stworzyć tę stronę i nie pozwolę ci powiedzieć, że dobrze jest wyrzucić do śmieci!!!

Co więcej, doskonale wiem, że nie będziesz miał odwagi zostawić tego postu na swoim miejscu

Kiedy będziesz w czystym samochodzie, dobrze byłoby przeczytać całą moją stronę i trochę przejrzeć swoje szorty, ponieważ nadchodzą!

Ale to kolejna debata, w której nie brałbym udziału w obliczu wielkiego manitou ekologii, jakim jesteś


Na tym długim życiu do Twojej witryny, ponieważ są dobre rzeczy

Mam nadzieję, że nie wszyscy myślą tak jak Ty i że wielu z Was wesprze ten projekt


Bo jest świetny!!!









To wszystko, możesz usunąć tę wiadomość!!
0 x
SOSTERRE.COM razem stańmy się pokoleniem nadziei
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13




przez nonoLeRobot » 30/03/07, 00:31

Okej, więc może jedna z moich obaw jest słuszna, z pewnością jesteś szczery i pełen motywacji, a ja mogłem być trochę agresywny, chociaż to nie zmienia mojej opinii.

W każdym razie technicznie uważam, że Twoja witryna jest dobrze zrobiona, a znalezienie wszystkich tych linków zajęło trochę czasu.

To, co nie daje mi pewności siebie, to na przykład:

Z prezentu nr 2 zostanie Ci zaoferowana miesięczna składka (od 5 € do 10 €/miesiąc).

Ma to na celu generowanie coraz większych środków dla przyrody



Część dochodu (10%) zostanie przeznaczona na wspólny projekt, który wspólnie zdefiniujemy w forum
(Specjalna sekcja zostanie otwarta na ten temat, ale później)


Z punktu widzenia wyniku ekologicznego naprawdę uważam, że jest to zły kierunek. Zawsze ten pomysł uwierzenia i przekonania ludzi, że czysty samochód istnieje, jest bardzo, bardzo zły, sugeruję usunięcie tego kłamstwa i tego nierealnego prezentu z listy.

Wtedy, żeby to zadziałało, kupując minimum ekologicznych produktów będziesz musiał mieć tysiące odwiedzających, w pracy znajdzie się jeden lub (na pewno znacznie więcej), który skusi się na wycieczkę na drugi koniec świata, dzięki wielu prezentowanym reklamom i poczuciu robienia licencjatu z ekologii. Cóż, ta jedna podróż zniweluje efekt tysięcy energooszczędnych żarówek.

Wtedy nadal jest to wezwanie do konsumpcji, która jest przeciwieństwem trzeźwości.

W każdym razie powodzenia, nie martw się, jestem jedną z najbardziej zabójczych osób na świecie forum. Z drugiej strony, dar niezanieczyszczającego środowiska samochodu naprawdę musi zostać usunięty, jest to śmieszne dla tych, którzy interesują się ekologią.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Lapin
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 823
Rejestracja: 22/07/05, 23:50
x 2




przez Lapin » 30/03/07, 01:32

Podoba mi się sposób, w jaki widzisz rzeczy. Używanie oszczędności do czasu
cynizm, aby osiągnąć godny cel, jest wystarczająco zabawny.

Martwi mnie tylko to, jak możesz
pokazać swoją dobrą wolę?Mam na myśli, jak mogę być
pewność, że zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na promocję
świadomości ekologicznej, a także zachowań
konsument (wszyscy jesteśmy) odpowiedzialny i konsekwentny.

Inna sprawa, dyskredytując ludzi, którzy nie rozumieją
swoją pracę, dyskredytujesz swoją pracę.
I choć otwarty

Lepiej rozumiem, że ekologia się nie rozwija!!

Na szczęście nie rządzisz tym światem, ponieważ każdy, kto się z tobą nie zgadza, albo się myli, albo jest oszustem!

Nie myśl, że cię osądzam lub krytykuję, po prostu chcę
że zdajesz sobie sprawę, że jest to demonstracja słabości
umniejszać swojego rozmówcę, zamiast argumentować, aby przekonać.

Wbrew temu, co sugerujesz, Christophe jest bardzo
otwórz się, przyjmuj krytykę i wyzwania. Więc stąpaj po sobie
pisać taką prozę i skończyć
To wszystko, możesz usunąć tę wiadomość!!

jest absurdalne.

Cóż, to prawda, że ​​niektórzy uczestnicy są czasami trochę gwałtowni
i że to może być bolesne.Wmawiaj sobie, że to nic takiego
osobiście i że źle powiedziana prawda jest lepsza niż kłamstwo
dobrze obsłużony.
0 x
belozen
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 28/03/07, 05:10




przez belozen » 30/03/07, 04:07

dzięki króliczku

Dziękujemy za przeczytanie i próbę zrozumienia zasady działania strony przed jej obniżeniem!!


Właśnie położyłeś palec na moim największym problemie

Wiarygodność

Jak dać ludziom zapewnienie, że te pieniądze będą (bo będą!) dobrze rozdzielone.

Naprawdę nie wiem co robić?

Na początku mam nadzieję, że znajdą się ludzie, którzy zaufają mi na tyle, że będę mógł dać im dowód mojej uczciwości.

Nie wiem, czy fakt zarejestrowania numeru firmy lub innego dowodu wpisu do takiego czy innego rejestru handlowego jest rzeczywiście dowodem uczciwości.

Mamy wokół siebie zbyt wiele przykładów, w których z radością wykorzystujemy się w kasie!

Jeśli widzisz rozwiązanie lub choćby wskazówkę, zamieniam się w słuch!

Gdy tylko witryna się rozrośnie, będzie miesięczny raport finansowy i monitorowanie rozwoju.

Na razie polegam na zaufaniu!

Ponadto od nikogo nie żąda się żadnych pieniędzy, więc konsument nie ponosi żadnego ryzyka!

Jest wolne!

Tak długo, jak robi się BA, o ile robi się to z sercem i wszystkim, co można nim poczuć!

Nie jestem biznesmenem ani manipulatorem.

I myślę, że (mam nadzieję) ludzie to poczują.



Co do twojego komentarza na temat mojego sposobu reagowania na takie oczernianie strony w dwóch kolejnych postach
Myślę, że w zasadzie masz rację, zresztą bez Twojej interwencji nie wracałbym do Ciebie forum !

Pozwól, że ci wyjaśnię
Spędzam godziny na czytaniu twoich artykułów i uważam, że atmosfera jest dobra!

Kłaniam się Waszej cierpliwości i nieustępliwości, jeśli chodzi o pantone!

Więc powiedziałem sobie, oto ludzie, którzy biorą sobie ekologię do serca i naprawdę głęboko studiują swój temat.

I robię 2 posty wspomniane powyżej
Nikt nie poświęcił czasu na zapoznanie się z zasadą działania, ale już wahaliśmy się czy przekazać tę wiadomość

Chciałem więc powiedzieć nonolerobotowi (rozśmiesza mnie to, bo takie miałem przezwisko w liceum), że wcale go nie winię, wręcz przeciwnie.

Ale z dzisiejszą świadomością mam nadzieję, że nikt nie poleci zrobić gestu dla planety, ale raczej, że jeśli nie mamy wyboru, to wolelibyśmy uczestniczyć w jej uzdrawianiu

Sprawił, że zrozumiałem, że moja strona nie jest przejrzysta!

W takim razie należę do tych, którzy uważają, że każda krytyka jest dobra, jeśli jest dobrze zrobiona!!!

Potem i skończę powyższe, bo mam pracę (http://www.sosterre.com)

Wszyscy jedziemy na tej samej łodzi i lepiej trzymać się razem niż strzelać sobie w nogi

dziękuję wam wszystkim


I niech żyje planeta, bo jest wspaniała


Ps: to wszystko to tylko słowa (co prawda konieczne), ale teraz czas działać!!!!!
8)
0 x
SOSTERRE.COM razem stańmy się pokoleniem nadziei
belozen
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 28/03/07, 05:10

Niesamowity mały nawias




przez belozen » 17/07/07, 03:44

Kiedy minister decyduje się na podwyższenie cen niektórych artykułów w ramach eko-podatku, wszyscy zgadzają się zapłacić więcej
Proponuję darmowy "podatek" i żebyśmy ci zwrócili i nazywają mnie różnymi wyzwiskami???

Amicalement
0 x
SOSTERRE.COM razem stańmy się pokoleniem nadziei
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 17/07/07, 10:10

Wolny podatek, który jest nam zwracany? Keskidi?

Nie wiem pkoi wracasz do zarzutu, pomysł masz całkiem niezły ale to za co Cię obwiniamy to wybór Twoich stylowych partnerów: kredyty konsumenckie, zniżki na podróże...

W gatunku antyekologicznym chyba nie ma gorszego... : Evil: więc jeśli to tylko oczyszczenie sumienia, nie, dziękuję... przepraszam...

Poza tym, jak gwarantujecie spłatę „prezentów”?
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 112