Future strona

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
Tiboshadow06
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 48
Rejestracja: 18/08/06, 12:15

Future strona




przez Tiboshadow06 » 05/03/07, 13:36

Witam wszystkich, mam zamiar stworzyć stronę dotyczącą ekologii, trochę opanowuję HTML, więc wszystko będzie dobrze, mój host będzie darmowym hostem bez reklam, strona będzie zawierać różne triki dotyczące ekologii bliskiej lub dalekiej, a także projekty różnych ludzi w 4 zakątkach świata, którzy chcą je przedstawić (Pantone, turbiny wiatrowe ...), interfejs graficzny będzie zestawem graficznym znalezionym w sieci za darmo i zmodyfikowane przeze mnie, więc nie będzie to świetna strona wysokiej klasy, ale nie będzie też wulgarną stroną osobistą, jak blog : Chichot: , W związku z tym wzywam was do przedstawienia kilku pomysłów dotyczących nagłówków, ale także nazwy strony!

Ps: strona będzie się rozwijać powoli, ale na pewno jestem sama, aby ją zbudować i zaktualizować, i mam tylko 17 lat, więc czas na naukę się kończy!
0 x
Avatar de l'utilisateur
PITMIX
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 2028
Rejestracja: 17/09/05, 10:29
x 17




przez PITMIX » 05/03/07, 23:35

Witam i powodzenia dla Twojej witryny.
Uważaj na hacki.
Witryna PMC.new była przez jakiś czas całkowicie hs.
I są inni. Chroń dobro.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Tiboshadow06
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 48
Rejestracja: 18/08/06, 12:15




przez Tiboshadow06 » 06/03/07, 11:56

Tak, zrobię co w mojej mocy, aby go chronić, ale hej, to nigdy nie będzie w 100% bezpieczne przed możliwym włamaniem!

W przeciwnym razie pomysły na nazwę :?

Przyznaję, że nie mogę znaleźć odpowiedniej nazwy, wszystkie już istnieją (zielona planeta, ocal planetę ...), pomyślałem o „Właściwa edukacja” (tak jak piosenka : Chichot: ), co myślisz?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 06/03/07, 12:00

„Właściwa edukacja” to trochę za dużo międzynarodowego sloganu reklamowego ...

W przeciwnym razie nie znam piosenki ... :?
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 06/03/07, 13:25

zorganizuj burzę mózgów ze swoimi przyjaciółmi z liceum

uważaj, główna część przepisu polega na tym, że nie krytykujemy pomysłów, gdy się pojawią: wszystko zapisujemy!
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 06/03/07, 13:36

Tutaj zaczynam:

Econology!

Cholera, to już zajęte : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
PITMIX
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 2028
Rejestracja: 17/09/05, 10:29
x 17




przez PITMIX » 06/03/07, 20:43

No tak, nie, to brzmi dobrze po francusku, to mniej MODA, ale hej, to też dobrze. Mamy więcej słownictwa niż pieczone wołowiny, więc powinieneś je znaleźć.
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 06/03/07, 21:05

lub imię, które sprawia, że ​​śnisz ..........

małe kwiaty, fajni hipisi baba, lsd, dwa konie i tak dalej!
(przepraszam, miałem 20 lat w 74 roku!) : Chichot:
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Tiboshadow06
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 48
Rejestracja: 18/08/06, 12:15




przez Tiboshadow06 » 07/03/07, 09:35

Lol wszystko jest już zajęte! Ponieważ chciałem prostego imienia, francuskiego czy nie ... ale żeby go znaleźć, nigdy nie wyobrażałem sobie, że będzie mnie to wymagało tak wielu problemów, które muszę powiedzieć : Chichot:

W przeciwnym razie burza mózgów to dobry pomysł!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 07/03/07, 10:48

„Wszystko jest już zajęte”, gdy słyszę, że mnie to zasmuca ...

Poszukaj nazw domen ze znakiem „-” ...

To ten sam rodzaj powiedzenia, który powiedziałby „Wszystko jest już wymyślone” ...
: Chichot: : Chichot: : Chichot:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 136