Zapisz „Tam jestem” i France Inter ...

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
Chartum
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 38
Rejestracja: 29/12/04, 23:43

Zapisz „Tam jestem” i France Inter ...




przez Chartum » 27/06/06, 00:05

Witam,
ce forum jest symbolem wolności wypowiedzi.
Kolejny symbol znika.
Po mianowaniu nowego dyrektora (kumoterstwo) harmonogram programu FI zostanie odwrócony do góry nogami, podobnie jak programy Alaina Reya lub Frédérica Lodéona, Tam, jeśli tam jestem Program Daniela Mermeta zostanie przeniesiony z 17:15 na XNUMX:XNUMX
Ma to oczywiście na celu cenzurowanie tego politycznie niepoprawnego, ale och, tak niezbędnego spotkania.
Ta zmiana harmonogramu uniemożliwi pracownikom (między innymi) możliwość śledzenia programu po powrocie z pracy do domu, odejmie odbiorców i da powód do jego przeprogramowania.
Rok po wyborach prezydenckich naprawdę potrzebujemy takiego programu.

Wielu przychodzi i podpisuje petycję pod adresem: http://www.la-bas.org

I nie zapomnij posłuchać ostatniego z Tam o godzinie 17:XNUMX lub później na stronie France Inter. http://www.franceinter.com
0 x
CX jest Bo ... Ale to zardzewiałe !!! :(
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 27/06/06, 09:34

: Arrow: Nie odważyłem się stworzyć tego postu, dziękuję za zrobienie go karthoum.


Nowy dyrektor France Inter zdejmuje antenę ze wszystkich swoich charakterystycznych osobowości i ich inteligentnych programów. Ale aby zwiększyć widownię, która gwałtownie spadła, zatrudni MO FOGIEL ::
Czy zaatakuje Jean-Pierre COFFE „To nie jest zjedzone, to zjedzone”
lub
Denis CHEYSSOU „CO2 mon amour”
?
Programy Denisa ASTAGNO (dzwoni telefon) stają się coraz bardziej demagogiczne i mistyfikujące! : Evil:

Ostatnie programy naftowe i paliwowe, które słyszałem, brzmiały merytorycznie: „Nie zmieniaj swoich nawyków, firmy naftowe dbają o wszystko, wszystko jest w porządku”.
i „Istnieją tylko 2 sposoby na tankowanie naszych pojazdów: olej napędowy i benzyna, reszta nie działa lub jest marginalna i nie ma sensu go rozwijać, może to spowodować nowe zanieczyszczenie ???” Wreszcie goście tych pokazów byli w istocie przedstawicielami lobby, których nikt nie zaprzeczył na planie !!! słuchacze (wybrani?), którzy mówili o alternatywnych rozwiązaniach, byli czysto i zwyczajnie wyśmiewani, wyśmiewani! :x

MERMET to prawdziwy dziennikarz, jeden z tych, którzy idą w teren w poszukiwaniu informacji.
Jego sposób interpretowania wydarzeń jest z pewnością raczej stronniczy, ale przede wszystkim jest przeciwieństwem tego, co służą nam media, służących instrumentów władzy gospodarczej i politycznej. inni czytają tylko wysyłki afp i reuter !!!
0 x
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1




przez Christine » 27/06/06, 10:21

Odkąd jestem w Belgii, nie mam już okazji słuchać France-Inter ani krótkofalówki w samochodzie. Ale nadal pozwalam sobie na wyrażenie opinii.

„Telefon dzwoni” zawsze był zgodną i bezcelową transmisją. Nigdy jej nie lubiłem, bo to znajduję sprawiać wrażenie debaty, w której słuchacze mogą wyrazić siebie, gdy w rzeczywistości goście są zgodni - patrz niekompetentni! - a pytania są wybierane wcześniej, aby iść w pożądanym przez nas kierunku, to jest oszust intelektualny niegodny służby publicznej.

MO Fogiel był już obecny w sieci (przynajmniej w poprzednich latach), aby rozmawiać o telewizji w sposób „pępka” na kanale +: szczerze mówiąc, nie mieliśmy nic do pobicia od ich zistorii prezenterów. Jeśli jesteś zainteresowany oglądaniem telewizji, spójrz na „Arret sur image” (F5 - niedziela - 12).

Chciałbym również ponownie uzbroić to, że „Nie jest zjedzony, jest zjedzony” i „CO2, kochanie” są już w „pustych” pudełkach.

Wreszcie w przypadku „Tam, jeśli tam jestem”, możemy pocieszyć się, myśląc, że bezrobotni zawsze będą mogli go słuchać : Mrgreen: , Ale jest pewne, że straci swój wpływ na robotników, dla których po dniu oddychała świeżym powietrzem, aby zarobić na skorupę w służbie Wielkiej Stolicy.
Ale przede wszystkim jest to głos, który musimy nadal słyszeć, nawet jeśli nie zawsze się z tym zgadzamy, nawet jeśli czasami robi on za dużo.

Kiedy widzę, co się stało z France2, martwię się o France Inter.
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 27/06/06, 12:46

Całkowicie się zgadzam!

Nawiasem mówiąc, ile podpisów zawiera jego petycja?
(w tym nasz)
0 x
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1




przez Christine » 27/06/06, 13:36

141228 + 1
0 x
Avatar de l'utilisateur
Chartum
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 38
Rejestracja: 29/12/04, 23:43




przez Chartum » 27/06/06, 14:39

Dzięki za nich
Podejrzewałem, że znajdę tu słuchaczy z Francji.
Poinformuję dwóch lub trzech przyjaciół o tym kroku, który zawsze zostanie podjęty. Jeśli zastosujemy, dyrektor F-Inter otrzyma więcej poczty niż FTV, gdy zwolni piramidę : Lol:
Do zobaczenia wkrótce forum.

Edycja: Może modo może wysłać wiadomość e-mail w imieniu strony?
Mam nadzieję, że będziemy cytowani.
(Przedstawiłem już tę propozycję w innym forum ).
0 x
CX jest Bo ... Ale to zardzewiałe !!! :(
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1




przez Christine » 27/06/06, 16:33

Hmm, to nie jest tak naprawdę nasze powołanie i unikamy korzystania z mailingu z takiej lub innej szczególnej przyczyny, nawet jeśli jest dla nas sympatyczny.

Ale… forums pozostają otwarte.
0 x
Avatar de l'utilisateur
camel1
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 322
Rejestracja: 29/01/05, 00:29
Lokalizacja: Loire
x 1
Kontakt :




przez camel1 » 19/07/06, 18:26

Cóż, nawet jeśli wszyscy nie będą mogli tam słuchać, jeśli będę tam o 15, strona nadal będzie dostępna http://www.la-bas.org/ nadrobić zaległości, ponieważ przejęli stronę lbsjs, która zatrzymuje tę pracę ...

A dla tych, którzy nie mają internetu, nagranie kasety radiowej, uruchomione przez timer, zrobi wszystko perfekcyjnie (to zrobiłem kilka lat temu, zanim adsl ... : Chichot: )

Jeszcze ponad rok, z tym gównianym rządem!
0 x
Byliśmy na krawędzi, ale zrobiliśmy duży krok naprzód ...
Avatar de l'utilisateur
toto65
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 490
Rejestracja: 30/11/06, 20:01




przez toto65 » 11/10/07, 17:01

I wskocz do moich ulubionych.
Dziękuję wszystkim.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79422
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11084




przez Christophe » 11/10/07, 17:20

Kopanie świętego postu! To dzisiaj 2 :D
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google [Bot] i goście 93