Mój dentysta, który pochodzi ze wschodu

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
PVresistif
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 169
Rejestracja: 26/02/18, 12:44
x 40

Mój dentysta, który pochodzi ze wschodu




przez PVresistif » 20/11/23, 12:11

To historia młodego i energicznego dentysty, który pochodzi z krajów wschodnich i w weekendy czuje się samotny i znudzony; znajomy lekarz (Bułgar) radzi mu, aby odwiedził dziewczyny, które pracują w weekendy....Więc tam jedzie...
Robi swoje, wszystko idzie dobrze (według niego), ale kiedy odchodził, dziewczyna powiedziała do niego:
- Przychodzisz po raz pierwszy, ale myślę, że w końcu trochę cię znam
- dentysta: no dobrze i jak to jest?
- Chyba odgadłem twój zawód, ha, tak, i jestem gotowy na zakład
- dentysta: każesz mi chodzić, albo jesteś wiedźmą!
- wcale nie, nie jestem wiedźmą ani wróżką, ale na pewno znam twoją robotę
- dentysta: aha, dobrze i jak myślisz, co bym wtedy zrobił?
- cóż, oczywiście, że jesteś dentystą! tak oczywiste
- zdziwiony i skonsternowany dentysta: to wszystko, ale skąd wiedziałeś?
– bardzo łatwo odpowiada dziewczyna: „Nic nie czułam”.......
0 x
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 130