Ogłoszenia Econo co o tym sądzisz?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79467
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11098

Ogłoszenia Econo co o tym sądzisz?




przez Christophe » 04/02/06, 16:55

Wszystko jest w tytule. Oczywiście ta podstrona strony byłaby całkowicie darmowa (ogłoszenie i konsultacja).

Czy uważasz, że to ma sens? I użyłbyś tego? Jeśli tak, to co ogłosić?

Dziękuję za podzielenie się z nami najróżniejszymi opiniami, aby dowiedzieć się, czy przystąpimy do projektowania tej części (która wyglądałaby jak katalog), czy nie.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Asgard Tyr kości
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Wiadomości: 160
Rejestracja: 06/02/05, 18:21
Lokalizacja: partout
x 1




przez Asgard Tyr kości » 04/02/06, 18:22

To ogromna sprawa do zarządzania! :?
A po co ...?
Czy pomoże to załatwić sprawę?
Albo tak małe ogłoszenia prostych rozwiązań z energetycznego punktu widzenia, albo organizujcie się w sposób SEL, ale dla mnie konieczny jest wspólny dostęp do informacji i wymiany, ekonologia, aby coś zyskać! !! : Idea:
> Jeśli każdy korzysta z systemu, to normalne jest, że ci, którzy dają im tę wolność, są wspierani, nagradzani i / lub zachęcani na wszystkich możliwych poziomach (nie zapominajmy także o ekonomii! :x )
0 x
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse




przez lau » 05/02/06, 00:31

Ok!
Oto moje pierwsze ogłoszenie:

„Szukam kobiety z pojazdem wyposażonym w pantone. Wyślij zdjęcie Pantone” : Chichot:
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1




przez Były Oceano » 05/02/06, 20:35

Lau, powinieneś umieścić:

Szukam kobieta wyposażona w panti
Z pojazdem zamontowanym w Pantone
0 x
Avatar de l'utilisateur
Asgard Tyr kości
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Wiadomości: 160
Rejestracja: 06/02/05, 18:21
Lokalizacja: partout
x 1




przez Asgard Tyr kości » 06/02/06, 09:54

Musiałem się mylić co do tematu, nie sądziłem, że jestem jednym z żartów! już działa powoli, więc ...!
Proszę panowie, a nawet jeśli wam się to nie podoba! trochę wysiłku! : Lol:
Abyście mogli wziąć udział w dyskusji na ten temat, przypominam: Małe ogłoszenie o gospodarce.
Dziękujemy za śledzenie wątku, zdarza się, że oznacza to odejście, to prawda, ale hej, nie jesteśmy wystarczająco liczni, aby wziąć udział we wszystkich kierunkach. : Chichot:
WTEDY ??? ...
0 x
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 06/02/06, 10:47

Nie sądzę, aby ogłoszenia drobne były bardzo przydatne ... Nawet do wymiany rąk ze względu na rozproszenie geograficzne (ponadto istnieje już część grupowania geograficznego na forum).

Wszystkie ogłoszenia, które najprawdopodobniej będziesz mieć, to puby szarlatanów sprzedające energię neutronową w słoju z retro-inwersyjnymi pastami do smarowania lub faceci, którzy przeszkadzają jej w poszukiwaniu informacji i proszą : „szukam planu montażu informacji / pantone na Trabant 4x4 Coupé Sport”.

Więc osobiście wątpię, czy ogłoszenia mają duży wpływ na ekonomię ...

Voila.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79467
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11098




przez Christophe » 06/02/06, 13:05

Przyjmuję do wiadomości twoje różne uwagi (szczególnie Ruliana) ... więc chowamy ten pomysł?

W ramach rekompensaty za świadczoną usługę myślałem o samofinansowaniu przez reklamy google, podobnie jak reszta strony ....
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79467
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11098




przez Christophe » 12/07/06, 14:26

Dobry, pomimo negatywnej opinii Ruliana, nadal będę próbował wstawić bezpłatny system PA na stronie.

Na razie zdefiniowałem następujące kategorie:

1) Podania o pracę (dla osób poszukujących pracy)
2) Oferty pracy (dla rekrutera, MŚP, HRD ...)
3) Kupuj, sprzedawaj i badaj używane urządzenia wykorzystujące energię odnawialną.
4) Wydarzenia, konferencje, targi i pokazy ...
5) Biopaliwa: sprzedaż czystego oleju roślinnego w twoim regionie
6) Rower i skuter: pojazdy i akcesoria
7) Motocykle: pojazdy i akcesoria
8) Samochody: pojazdy i akcesoria
9) AGD
10) Różne urządzenia
11) Spotkania
12) Nieruchomości: wynajem, sprzedaż, zakup ...

Ok, wszystkie kategorie nie są tak naprawdę ekonologiczne, ale pozwoliłoby to przyjść innym typom odwiedzających i jednocześnie poinformować ich o ekonologii ...

Co myślisz ??
0 x
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 12/07/06, 14:36

Myślę, że to bardzo dobry pomysł. Ocenimy wyniki.
0 x
Avatar de l'utilisateur
abyssin3
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 623
Rejestracja: 18/07/05, 15:12




przez abyssin3 » 12/07/06, 17:28

Myślę, że to dobry pomysł, może pozwolić na pewne rzeczy.
Z drugiej strony, w przypadku sprzedaży oliwy olio już to robi cudownie ze swoimi ostracjami. Testowane i zatwierdzone ...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 120