Routeyou.com: świetna strona wędrówka (spacer, rower, motocykl)

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79474
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11098

Routeyou.com: świetna strona wędrówka (spacer, rower, motocykl)




przez Christophe » 13/07/12, 17:00

Oto bardzo dobra strona, na której można znaleźć spacery na łonie natury, rower, motocykl, a nawet samochód: http://www.routeyou.com

Musisz wystarczająco mocno powiększyć, aby zobaczyć trasy... Możesz tworzyć własne spacery, jest nawet funkcja eksportu do GPS!

Wszystko to oczywiście za darmo (i bez rejestracji)!
0 x
Avatar de l'utilisateur
plasmanu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2847
Rejestracja: 21/11/04, 06:05
Lokalizacja: Wiadukt 07170 Lavilledieu
x 180




przez plasmanu » 13/07/12, 17:18

Bardzo przyjacielski.
Właśnie przetestowałem 2 największe arsouille na motocyklu w wąwozach Ardèche: nie ma ich tam :zaszokować:
To tylko dla wtajemniczonych : Mrgreen: w VFR750 wyposażonym w demoniczny sport od Dunlopa i 4w1 DEVIL : Chichot:
0 x
„Nie widzieć Zła, nie słyszeć Zła, nie mówić Zła” 3 małe małpki Mizaru
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79474
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11098




przez Christophe » 13/07/12, 17:56

Ah ah ah!

Jest napisane wędrówki / spacery, a nie arsouilles! Nie ale!

W takim razie przede wszystkim vfr750 nie jedzie do przodu po małych krętych drogach (mam taką, wiem co mówię :D) : Chichot: : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
plasmanu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2847
Rejestracja: 21/11/04, 06:05
Lokalizacja: Wiadukt 07170 Lavilledieu
x 180




przez plasmanu » 13/07/12, 18:06

Nie zgodzę się, silnik jest wąski, to V4.
W porównaniu z 1200 Bandit S, podnosisz go, w przeciwnym razie wszędzie wyjdzie chętny i zbyt ciężki na hamulcach.
W porównaniu z Varadero 1000XLV ze zbyt dużym rozstawem osi ciągnie swoim momentem obrotowym.
1000CBR, który jest za ciężki i hamulce są zbyt agresywne.
650bandit jest za ostry, podnosisz go ze swoją parą.
Oczywiście trzeba wychodzić z zakrętów za pomocą młota.
VFR ma swój środek ciężkości pośrodku motocykla (dzięki V4) w porównaniu z klasycznym 4-cylindrowym (z przodu) odgrywa ogromną rolę, szczególnie przy mocnym hamowaniu.

Jest potrójna ulica i potrójna prędkość, które mi to dają : Mrgreen:
Imponujący stosunek momentu obrotowego do mocy, szczególnie przy niskich obrotach.
Moja przyszła maszyna : Mrgreen:
0 x
„Nie widzieć Zła, nie słyszeć Zła, nie mówić Zła” 3 małe małpki Mizaru
Avatar de l'utilisateur
jlt22
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 414
Rejestracja: 04/04/09, 13:37
Lokalizacja: Guingamp 69 roku




przez jlt22 » 13/07/12, 18:17

2 inne miejsca też do obejrzenia, możesz wyszukiwać i pobierać wędrówki do GPS, możesz je także sugerować; na tracegps masz także konwerter dla różnych GPS

http://www.tracegps.com/

http://www.visorando.com/

Jest też konwerter ITN, ciekawe narzędzie:

http://www.benichou-software.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1&Itemid=4&lang=fr

W moim małym kąciku przygotowuję małe wędrówki, korzystając ze starego oprogramowania do pieszych wędrówek IGN.
Następnie mogę je przekonwertować na potrzeby mojego GPS, a nawet wyświetlić w Google Earth
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 89