Szybki quiz mojej pamięci - Zrównoważony rozwój

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
jumesyn83
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 10/08/11, 11:59

Szybki quiz mojej pamięci - Zrównoważony rozwój




przez jumesyn83 » 11/08/11, 10:57

Witam,

Zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety, którą przygotowałem na potrzeby mojej pracy magisterskiej na temat zrównoważonego rozwoju. Ideą jest próba zrozumienia, jak francuscy konsumenci postrzegają rolę firm w zakresie ochrony środowiska.

Pytania są dość proste, a udzielenie odpowiedzi na ankietę powinno zająć tylko 3 minuty.

Oto link do odpowiedzi na ankietę:

https://spreadsheets.google.com/spreads ... c6MQ#gid=0

Bardzo dziękuję za Twoją pomoc !
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79473
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11098




przez Christophe » 11/08/11, 11:10

Jakie studia robisz? Jaki kurs? To szkoła? Co dziwne, we wstępie do ankiety nie ma nic podobnego...

Przepraszam, że tak to odebrałem, ale „fałszywi studenci”, którzy w rzeczywistości są prywatnymi studiami marketingowymi, są odsprzedawani po zawyżonych cenach w sieci… i na tym forum, to jesteśmy ostrożni...
0 x
jumesyn83
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 10/08/11, 11:59




przez jumesyn83 » 11/08/11, 11:20

Christophe napisał:Jakie studia robisz? Jaki kurs? To szkoła? Co dziwne, we wstępie do ankiety nie ma nic podobnego...

Przepraszam, że tak to odebrałem, ale „fałszywi studenci”, którzy w rzeczywistości są prywatnymi studiami marketingowymi, są odsprzedawani po zawyżonych cenach w sieci… i na tym forum, to jesteśmy ostrożni...


Jestem studentem szkoły biznesu (Sup de Co Reims) na kierunku magisterskim, branża marketing. Moja praca magisterska ma na celu sprawdzenie, czy firmy integrują zrównoważony rozwój po prostu po to, aby poprawić swój wizerunek i wyniki, czy też robią to z realnej troski o środowisko i społeczeństwo.

Przepraszam, że nie sprecyzowałem tego w mojej pierwszej wiadomości, nie wiedziałem, że czasami zdarzają się specjaliści od badań rynku, którzy udają studentów, zwłaszcza w tym przypadku forum. : Mrgreen:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 137