Montagephotovoltaique.fr - darmowe panele Fotomontaż

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
kitphotovoltaique
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 22/11/10, 23:42

Montagephotovoltaique.fr - darmowe panele Fotomontaż




przez kitphotovoltaique » 02/12/10, 18:29

Witam,

Otwieram nowy temat, aby przedstawić Państwu stronę internetową, którą dzisiaj uruchamiam.

http://www.montagephotovoltaique.fr

Umożliwia wykonywanie fotomontaży na dachach budynków mieszkalnych i posiada następujące opcje:

_ Nieskończona edycja fotomontaży dzięki zapisaniu ustawień
_ Automatyczna zmiana rozmiaru importowanego obrazu w rozdzielczości 800 x 600, z formatów JPG, BMP, GIF, PNG na JPG
_ Eksport zdjęć przed/po w formacie PDF (przykład), idealny do wydruku jako załącznik do wcześniejszego zapytania
_ Fotomontaż paneli czarnych lub niebieskich na dachu. Czarne panele mogą być wymagane przez architektów budynków francuskich

Oto przykłady, które sam wykonałem.
Obraz

Narzędzie jest całkowicie wolnyi powinno tak pozostać w przypadku osób fizycznych.
Na razie jest to także oferta dla profesjonalistów.

Mam nadzieję, że Ci się spodoba, a przede wszystkim pozwoli Ci zaoszczędzić czas.

Nie wahaj się ze mną skontaktować w przypadku jakichkolwiek komentarzy lub sugestii, próśb o partnerstwo itp. i udostępnij je za pomocą linku Udostępnij w lewym górnym rogu, jeśli Ci się spodoba. :D

Dziękujemy!
0 x
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 97