Watt Obserwowane pomaga zmniejszyć zużycie

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
pca
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 29/10/10, 15:53
Lokalizacja: Bruksela

Watt Obserwowane pomaga zmniejszyć zużycie




przez pca » 14/11/10, 21:54

Watt-Watchers.com to najbardziej opłacalny sposób bieżącego śledzenia zużycia energii. Liczne badania wykazały, że tego typu informacje zwrotne zachęcają do ograniczenia spożycia od 5 do 15%. Uratuj planetę!

Oto jak to działa:
    1. Podejdź ze swoim telefonem GSM (lub iTouch) przed liczniki i skorzystaj z naszych narzędzi, aby przesłać nam swoje odczyty.
    2. Skonfiguruj kalendarz w telefonie komórkowym tak, aby przypominał o regularnych odczytach.
    3. Skorzystaj z naszej aplikacji na Facebooku, aby zobaczyć, jak zmienia się Twoje zużycie i znaleźć sugestie dotyczące oszczędności.

Zarejestruj się http://www.Watt-Watchers.com !
Obraz
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 15/11/10, 00:37

Des Belgijscy SPAMerzy mają wyobraźnię w USA:
Watt Watchers będą kosztować nie więcej niż 0.10 € miesięcznie.

et to wcale nie jest drogie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 15/11/10, 08:44

Całkiem nieźle jak na budowanie bazy danych potencjalnych klientów, wiedząc mnóstwo rzeczy o ludziach. : Evil:

SPAM! Muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
pca
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 29/10/10, 15:53
Lokalizacja: Bruksela




przez pca » 15/11/10, 10:34

Słoń napisał:Całkiem nieźle jak na budowanie bazy danych potencjalnych klientów, wiedząc mnóstwo rzeczy o ludziach.


Ta sugestia jest bezpodstawna i zasmuca nas, biorąc pod uwagę nasz szlachetny cel, jakim jest walka z globalnym ociepleniem na naszą skalę.

Właśnie dlatego, że nie sprzedajemy danych osobowych, prawdopodobnie poprosimy o udział w kosztach operacyjnych. Prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności na ten temat. Jesteśmy w Europie, a nie w USA!
Ostatnio edytowane przez pca 15 / 11 / 10, 12: 06, 1 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 15/11/10, 10:40

To dla ciebie zła wiadomość, nie lubimy tu kozich twarzy...

: Chichot:

Więc jeśli dobrze rozumiem, masz co najmniej: numer GSM, zużycie, numer licznika EAN i nazwę klienta za pośrednictwem jego profilu na Facebooku...

A potem chcesz, żebyśmy uwierzyli, że za tym wszystkim nie kryje się żaden komercyjny plan poszukiwań?

Chciałbym w to wierzyć, ale w takim razie wyjaśnij nam, jaki jest sens świadczenia takiej usługi za darmo?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Forhorse
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2491
Rejestracja: 27/10/09, 08:19
Lokalizacja: Perche Ornais
x 364




przez Forhorse » 15/11/10, 11:01

Nazwa jest zabawna, ale poza tym koncepcja jest naprawdę pusta.

Jeśli nie taki jest zapis akt poszukiwawczych, jestem George Bush : Lol:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 15/11/10, 11:03

Forhorse napisał:Jestem George Bush : Lol:


Oh

Zauważ, że po twoim awatarze powinniśmy to podejrzewać : Mrgreen: : Mrgreen:
0 x
bernardd
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2278
Rejestracja: 12/12/09, 10:10
x 1




przez bernardd » 15/11/10, 11:10

Christophe napisał:
Forhorse napisał:Jestem George Bush : Lol:

Oh
Zauważ, że po twoim awatarze powinniśmy to podejrzewać : Mrgreen: : Mrgreen:


Naprawdę nie miło dla osłów!

Osioł jest w stanie sam przyprowadzić krowy z pola i sprowadzić je z powrotem do stajni. A potem sprowadź je z powrotem na pole.

Nie widzę polityka, który wiedziałby, jak to zrobić. Przynajmniej nie sam...
0 x
A bientôt!
pca
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 29/10/10, 15:53
Lokalizacja: Bruksela




przez pca » 15/11/10, 12:23

Christophe napisał:Więc jeśli dobrze rozumiem, masz co najmniej: numer GSM, zużycie, numer licznika EAN i nazwę klienta za pośrednictwem jego profilu na Facebooku...

A potem chcesz, żebyśmy uwierzyli, że za tym wszystkim nie kryje się żaden komercyjny plan poszukiwań?

Chciałbym w to wierzyć, ale w takim razie wyjaśnij nam, jaki jest sens świadczenia takiej usługi za darmo?


O numer GSM proszę tylko wtedy, gdy użytkownik chce przesłać mi swoje wyciągi SMS-em: jest mi on potrzebny do odnalezienia jego konta. Jeśli wchodzi na moją stronę internetową bezpośrednio, ze swojego komputera, smartfona lub iToucha, przy wejściu na nią identyfikuje się na stronie, dlatego nie pytam o jego numer telefonu komórkowego.

Numer EAN licznika też nie jest mi potrzebny. Jeśli chodzi o pozostałe informacje, nie będę ich wykorzystywał do celów komercyjnych. Jest to określone w polityce prywatności.

Jak wspomniano powyżej, usługa jest obecnie oferowana bezpłatnie, ale ostatecznym pomysłem jest pobieranie jedynie 0,10 euro miesięcznie. To naprawdę tanie! Alternatywą jest zaoferowanie reklamy w serwisie (tak jak jest to na tej stronie).

Rozumiem, że to pytanie jest dla Ciebie ważne: co jeszcze mogę zrobić, aby zapewnić Cię, że nie będzie żadnego nadużycia?

PCA
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 15/11/10, 14:59

W każdym bądź razie sedna sprawy nie ma. My (czytelnicy, współpracownicy i chyba także Christophe, właściciel strony, z którym rozmawiałem więcej niż raz) mamy dość tych wszystkich cwaniaków, którzy od pierwszej interwencji korzystają z okazji, aby uzyskać bezpłatną reklamę.

Przypominam, że mogą robić płatne reklamy, w szczególności za pośrednictwem Google.

Christophe, w regulaminie korzystania z forum powinno być określone, że tego typu temat przed 20-tą lub 50-tą interwencją leci w zbiorniku jako suchy!
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 110