Sprzedaż używanych urządzeń solarno-termalnych

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
uszczelka
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 08/11/10, 13:52

Sprzedaż używanych urządzeń solarno-termalnych

przez uszczelka » 08/11/10, 14:29

Halo

Sprzedam 6 kompletnych kolektorów słonecznych Hejiasun HCA58-20 wraz z 20 kolektorami próżniowymi Powierzchnia absorpcji 1,62m2 maksymalne ciśnienie 0.6 MPa
Cena 300 EUR za sztukę (na wynos)

oraz 2 solarne zbiorniki ciepłej wody użytkowej
Zbiornik stalowy 300L 1 wężownica do podłączenia solarnego z rezerwą elektryczną 2.5Kw 220V// 90kgs// ZBIORNIK EMALIOWANY wnętrze // pianka poliuretanowa izolacyjna 50mm//złącze 3/4 // stan nowy nigdy nie używany
Cena: 600 EUR za sztukę

link do zdjęć na: spam
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

przez Christophe » 08/11/10, 16:51

Mamy sekcję Ogłoszenia dla tego rodzaju ogłoszeń :)

Dlaczego je sprzedajesz?
0 x
uszczelka
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 08/11/10, 13:52

czujnik termiczny i balony

przez uszczelka » 09/11/10, 11:42

dsl Zamieszczę ogłoszenie ponownie w odpowiedniej kategorii, nie widziałem tej; )

Sprzedaję, ponieważ ostatecznie nie będą montowane, a nie mam miejsca, aby je trzymać. Nie jestem firmą i myślę, że cena jest wystarczająca, aby pokazać, że jest to używany samochód w nowym stanie
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

przez Christophe » 09/11/10, 12:13

Twoje IP wskazuje, że jesteś w Azji, co nie jest zbyt kompatybilne z używanym sprzętem...

Temat zamykam, nie trzeba pisać w PA, nie zostanie zweryfikowany.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 105