Grupa ciśnieniowa

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
cheval
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 21
Rejestracja: 23/09/10, 16:16

Grupa ciśnieniowa




przez cheval » 27/09/10, 09:53

Witam,

Nawet jeśli wyglądam nowy na forum Od dłuższego czasu uważnie obserwuję tematy, które wydają mi się istotne.
Ale dzisiaj koniunktura zmusza mnie do interwencji w oczach wszystkich.
Każdy tutaj ma wiele powodów, by sądzić, że wieczny ruch istnieje, ale „badacze” nie chcą go rozpoznać z czystej ideologicznej ślepoty.
Ponadto potworne naciski lobby naftowego i nuklearnego nie dają niezależnym badaczom żadnych szans!
Dlatego chciałbym stworzyć grupę nacisku na nieustanny ruch, który nie byłby kierowany przez pieniądze, ale przez pasję i prawdziwą naukę, grupę, która broniłaby każdego odpowiedniego projektu.
Pamiętajcie, że za każdym wynalazkiem kryje się człowiek
0 x
Niech żyje nauka za darmo!
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 27/09/10, 16:43

Istnieje bardzo prawdziwy nieustanny ruch odkryty przez naukę, jest to ekspansja wszechświata bez końca przez 13,5 miliarda lat, z tajemnicami do rozwiązania jak ciemna materia !!

W naszej skali „prawdziwa nauka” nie zaobserwowała wiecznego ruchu bez źródła energii !!
W przeciwnym razie „prawdziwa nauka” oparta na weryfikowalnych faktach eksperymentalnych lub sprawdzonych krzyżowo umożliwia zdefiniowanie odpowiedniego projektu, który nie jest domeną snu, ale oparty na weryfikowalnej rzeczywistości, nawet tajemniczej, ale do wyjaśnienia i wykonania. spójne i użyteczne.

„Prawdziwa nauka” zawsze to robiła, zaczynając od dziwnych faktów do wyjaśnienia, z bardzo użytecznymi sukcesami, takimi jak elektryczność lub radioaktywność, po bardzo dużej liczbie badań naukowych postępujących w bardzo małych krokach.
Prawdziwa nauka i kimkolwiek jest, bez różnorodnych i dziwnych faktów eksperymentalnych, nigdy nie wyobrażałaby sobie mechaniki kwantowej, w której wszystko w skali mikroskopowej jest inne, z możliwością delokalizacji w kilku miejscach jednocześnie, zarówno fala, jak i cząstki, z prawdopodobieństwami częściej niż pewnościami, możliwość wielu równoległych światów, liczniejszych niż gwiazdy na niebie itp.
http://en.wikipedia.org/wiki/Quantum_mechanics
http://fr.wikipedia.org/wiki/M%C3%A9canique_quantique
Ta mechanika kwantowa jest niezbędna do wyjaśnienia nieustannego ruchu elektronów lub atomów w nadprzewodnikach i nadpłynach, które poruszają się bez rozpraszania, za pomocą mini cyklonów lub wiecznych wirów !! !!

Prawdziwa nauka nie narzuca się religią, ale na podstawie faktów eksperymentalnych, dogłębnie przestudiowała, odtworzyła, przeanalizowała, przeanalizowała, dając globalny opis, którego logiczne konsekwencje są weryfikowane przez nowe. doświadczenia, które pozwalają odrzucić modele i pomysły, które nie odpowiadają doświadczeniom.
Buduje cegiełkę po cegle solidną spójną całość, ponieważ każdy element jest weryfikowany przez bardzo wiele eksperymentów, potwierdzonych aplikacjami technologicznymi, które za każdym razem, gdy je wykorzystujemy, dowodzą naukowych podstaw, które pozwalały na te aplikacje, takie jak telefon komórkowy telewizja, komputery itp. wielokrotnie udowadniają, elektromagnetyzm, równania Maxwella! i mechanika kwantowa!

Wiele projektów lub propozycji ruchów wieczystych zawiera niespójności, które prowadzą do sceptycyzmu wobec „prawdziwej nauki”, która z tego powodu nie może ich bronić jako odpowiedniego projektu.
Zatem ciągły ruch z podwójnym wahadłem typu stosowanego w starych skalach literowych nie jest właściwym projektem !!
To samo dotyczy większości ogromnej kolekcji od 300 lat bardzo pomysłowych, ale niespójnych patentów na ciągły ruch !!

Ale na przykład istnieją nierozwiązane łamigłówki o zbyt dużej energii błyskawica kulowa, bardzo realna, biorąc pod uwagę liczbę odsyłaczy, które wymykają się prawdziwej nauce, ponieważ nie są odtwarzalne, a nawet mniej zrozumiałe !!
Zasługuje na zbadanie za pomocą licznych i różnorodnych testów w celu znalezienia warunków odtwarzalności, które całkowicie wymykają się aktualnej nauce !!
http://en.wikipedia.org/wiki/Ball_lightning
http://fr.wikipedia.org/wiki/Foudre_en_boule
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088




przez Christophe » 27/09/10, 17:09

Dobra odpowiedź dedeleco, nie zrobiłbym nic lepszego ... Dodałbym, że jest prawdopodobne, że pewnego dnia będziemy mogli wykorzystać efekt Casimira https://www.econologie.com/l-effet-casim ... s-584.html (lub inny wpływ na skalę atomową) z nanotechnologią: będzie to wyglądało jak ciągły ruch zewnętrzny na skalę ludzką ... ale nic nie mówi, że energia odzyskiwalna nie wyczerpie się. ..

W każdym razie ludzkość nie potrzebuje (jeszcze) tych technologii ... żyje w obfitości energii słonecznej, która wystarczy, aby wiedzieć, jak się zbierać (ale jest zbyt leniwa, więc woli łatwość energii kopalnych ...)

Aby wywierać presję, potrzebujesz czegoś namacalnego ... co jest dalekie od ciągłego ruchu ... po tak, możemy dokonać refleksji na ten temat.
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 27/09/10, 17:38

Efekt Casimira jest już stosowany w silnikach parowych lub Stirling, ponieważ pan Jourdain prozuje, nie wiedząc o tym !!
rzeczywiście interakcja van der Waalsa który powoduje przemiany pary jest całkowicie identyczny z efektem Casimira między 2 izolowanymi cząsteczkami i dlatego ten efekt jest dobrze znany bez tajemnicy eksperymentalnej, oprócz słownictwa o zwodniczej mechanice kwantowej !!

Nie możemy zatem mieć nadziei na wykorzystanie efektu Casimira, którego używamy, nie wiedząc o tym, aby wydobyć energię z próżni !!
W nanotechnologii istnieje stale, ale zawsze z oszczędzaniem energii.
Możemy mieć makroskopowe ruchy wieczne ze stałą energią bez rozpraszania za pomocą mechaniki kwantowej, takiej jak nadprzewodnictwo lub nadciekłość !!
Innym przypadkowym mikroskopijnym ruchem ciągłym w nano jest ruch Browna lub szum termiczny i kwantowy oporu elektrycznego. Einstein w 1905 roku jako pierwszy przedstawił prawidłowe, spójne wyjaśnienie, które zostało uogólnione i potwierdzone przez tysiące badań i eksperymentów.

Całkowita energia próżni ruchu zerowego w mechanice kwantowej, bardzo wysoka, pozostaje tajemnica, która odzwierciedla nasz brak wiedzy na temat budowy wszechświata i pustki przy bardzo wysokich energiach, między bozonem Higgsa a grawitacją (lub zoo cząstek w CERN-ie i wszystkim, co pozostaje do odkrycia, takim jak ciemna materia).
0 x
cheval
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 21
Rejestracja: 23/09/10, 16:16




przez cheval » 28/09/10, 12:30

Oto 5 dobrych powodów, aby założyć tę grupę:

1) Ponieważ musimy być jak energia, to znaczy wolno!
2) Aby energia nie była już problemem, ale rozwiązaniem!
3) Aby wolni badacze nie byli już uważani za oświeconych, pod pretekstem, że nie studiowali!
4) Dla wszystkich ofiar eksploatacji energii kopalnej (ropa naftowa, węgiel, uran, krzemień, ...).
5) Być na tyle licznym, aby zjednoczyć lobby wody niegazowanej z samochodami, aby silniki Pantone były uniwersalne
0 x
Niech żyje nauka za darmo!
LUX56
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 25/10/10, 15:09
Lokalizacja: Lyon




przez LUX56 » 02/11/10, 15:19

koń
Nawet jeśli wyglądam nowy na forum Od dłuższego czasu uważnie obserwuję tematy, które wydają mi się istotne.
Ale dzisiaj koniunktura zmusza mnie do interwencji w oczach wszystkich.
Każdy tutaj ma wiele powodów, by sądzić, że wieczny ruch istnieje, ale „badacze” nie chcą go rozpoznać z czystej ideologicznej ślepoty.
Ponadto potworne naciski lobby naftowego i nuklearnego nie dają niezależnym badaczom żadnych szans!
Dlatego chciałbym stworzyć grupę nacisku na nieustanny ruch, który nie byłby kierowany przez pieniądze, ale przez pasję i prawdziwą naukę, grupę, która broniłaby każdego odpowiedniego projektu.
Pamiętajcie, że za każdym wynalazkiem kryje się człowiek.

Cholera! :płakać: Otacza nas „sekretne biuro naftowe”. Pewne i pewne, że wszyscy niezależni badacze nie są świadomi tego, że ich domy i warsztaty są pełne mikrofonów i kamer. Jeśli odkryją lub wymyślą perpetum mobile, pfuuiiit… do szpitala dla obłąkanych.

O ile mi wiadomo, piorun kulisty jest plazmą, która trwa kilka sekund, przygotowując świadectwa, które usłyszałem, w tym jedno z mojej rodziny. Piorun kulowy został odtworzony w Brazylii dwa lata temu z rezonatorem Tesli wytwarzającym kilka milionów woltów na podłożu krzemionkowym.
0 x
Nic nie jest mniej pewne niż niepewny (Pierre DAC)
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 02/11/10, 17:33

Osobiście, poseł, nie mam nic do (ocenzurowane)! Z drugiej strony suricity ...

To, co sprawia, że ​​jestem (ocenzurowana), to ciągłe zamieszanie między ludźmi, którzy coś znaleźli, ale nie mówią wystarczająco dużo, mając nadzieję dotknąć głównej wygranej. firmy, które łączą się i niczego nie dowodzą, i ludzie, którzy zacinają palce w oku lub próbują oszukiwać, oszukując świat.

Stało się przerażające: wielu facetów marnuje dużo czasu, aby internauci pokazywali rzeczy, które nie mają nic do zrobienia: przykład: na Youtube wielu facetów pokazuje doświadczenia, które nie działają (dokładnie je opisując przez dziesiątki minut.) lub nie są tym, co mówią (liczba facetów, którzy umieścili „Meyer” lub „HHO”, aby zamontować konwencjonalny elektrolizer)

Jeśli dodamy zorganizowane demaskery ...

no cóż, myślę, że naoliwione brody i krzywi politycy mogą sobie pozwolić na jeszcze kilka lat!

dobre rzeczy gubią się w hałasie w tle!

Podobnie jak UFO

Dzięki Internetowi myślę, że każdy, kto naprawdę chce zabrać ... swój świat, publikując coś naprawdę powtarzalnego i bez możliwości powrotu do niego, może to zrobić w kilka wieczorów.

Ale musisz być bezinteresowny i nie czekać na uczciwego dolara.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28743
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5545

Re: Grupa ciśnienia




przez Obamot » 02/11/10, 20:57

koń napisał:Witam,

Nawet jeśli wyglądam nowy na forum Od dłuższego czasu uważnie obserwuję tematy, które wydają mi się istotne.
Ale dzisiaj koniunktura zmusza mnie do interwencji w oczach wszystkich.
Każdy tutaj ma wiele powodów, by sądzić, że wieczny ruch istnieje, ale „badacze” nie chcą go rozpoznać z czystej ideologicznej ślepoty.
Ponadto potworne naciski lobby naftowego i nuklearnego nie dają niezależnym badaczom żadnych szans!
Dlatego chciałbym stworzyć grupę nacisku na nieustanny ruch, który nie byłby kierowany przez pieniądze, ale przez pasję i prawdziwą naukę, grupę, która broniłaby każdego odpowiedniego projektu.
Pamiętajcie, że za każdym wynalazkiem kryje się człowiek

Po co by to zrobili?
A co myślisz, kiedy mówisz o ruchu wieczystym, i dlaczego uważasz, że istnieje i w jakiej formie?
0 x
cheval
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 21
Rejestracja: 23/09/10, 16:16




przez cheval » 12/11/10, 15:54

Odpowiem jasno

- Po pierwsze, biorąc pod uwagę naszą koniunkturę, byłoby interesujące, aby nie zaniedbywać związków synergii, które już posiadamy w przyszłości.
- Po drugie, bez względu na wywołaną bezwładność, nie można się obejść bez obawy o całość organizacji matrycowych, które można odrzucić z zachowaniem wszelkiej wymaganej ostrożności.
- Tak długo, jak długo trwają oszczędności gospodarcze, lepiej jest wziąć pod uwagę jednoczesność rozsądnych alternatyw z zachowaniem wszelkiej wymaganej ostrożności.
0 x
Niech żyje nauka za darmo!
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28743
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5545




przez Obamot » 12/11/10, 20:02

Dslé, ale absolutnie nie odpowiedziałeś na moje pytania.

Nie ma znaczenia, jeśli wydaje ci się to właściwe, to dlaczego nie, zbierz tę grupę ^^
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Joebarthib i goście 49