Grupa ciśnieniowa

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28753
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5553

Re: Grupa ciśnienia




przez Obamot » 16/11/10, 13:10

Zrozumieliśmy! Na szczęście jesteś tutaj, aby podnieść świadomość! : Mrgreen:

koń napisał:chińska telepatia kontrolowana

Ile kosztuje CBT w PET? ...> ?

:?
0 x
cheval
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 21
Rejestracja: 23/09/10, 16:16




przez cheval » 16/11/10, 14:42

Nie więcej niż 0.4, ale to nie problem. Dostajesz 10Kw potrzebujesz 100, jak to zrobić? ponieważ nie możemy zrobić więcej, staje się to kolosalne, a kosz umieszczamy 10 w liniowym...
0 x
Niech żyje nauka za darmo!
LUX56
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 25/10/10, 15:09
Lokalizacja: Lyon




przez LUX56 » 16/11/10, 17:24

Teorie spiskowe umierają z trudem. :|


koń
W jakim celu lobby nuklearne i naftowe chcą ograniczać działania niezależnych badaczy? Oczywiście w celach gospodarczych.
Możemy się zastanawiać, na czym konkretnie polegają ich działania i cóż, powiem wam:
finansować wszystkie publiczne projekty badawcze
(CNRS, CEA, IFREM, SGEGUE, LCPC, BRGM, IRSN, IPEV exIFRTP, CINES CEMAGREF, INRA, IFREMER...)
w ten sposób wszystkie organizacje kierują swoje badania w kierunku swojej firmy.

Zapominasz o producentach turbin wiatrowych i elektrowni wodnych. KUPA ŚMIECHU


Pewność, że zapoznajesz się z recenzjami, raportami i dokumentami przemysłowymi, że dokładnie wiesz, kto czym się zajmuje i że jesteś bardzo świadomy metod finansowania badań przemysłowych.


Wznawiam początek Twojego tematu.

koń

Nawet jeśli wyglądam nowy na forum Od dłuższego czasu uważnie obserwuję tematy, które wydają mi się istotne.
Ale dzisiaj koniunktura zmusza mnie do interwencji w oczach wszystkich.
Każdy tutaj ma wiele powodów, by sądzić, że wieczny ruch istnieje, ale „badacze” nie chcą go rozpoznać z czystej ideologicznej ślepoty.
Ponadto potworne naciski lobby naftowego i nuklearnego nie dają niezależnym badaczom żadnych szans!
Dlatego chciałbym stworzyć grupę nacisku na nieustanny ruch, który nie byłby kierowany przez pieniądze, ale przez pasję i prawdziwą naukę, grupę, która broniłaby każdego odpowiedniego projektu.
Pamiętajcie, że za każdym wynalazkiem kryje się człowiek

Niech żyje filozofia.

Wszyscy tutaj mają wiele powodów, by sądzić, że perpetuum mobile istnieje.

Nie ja.

ale że „badacze” odmawiają uznania tego z czystej ideologicznej ślepoty.

????????????? Czy możesz wyjaśnić?


Ponadto potworne naciski lobby naftowego i nuklearnego nie dają niezależnym badaczom żadnych szans!

Nie jestem pod żadną presją od nikogo.

Co pozwala ci twierdzić, że perpetuum mobile istnieje? Czy jesteś największym naukowcem we wszechświecie?
Na wstępie chcę poinformować Gala, że ​​widzę bardzo wyraźnie w jego grze, nikogo tutaj nie oszukasz, nie spadliśmy z ostatniej molekuły H2O, doskonale wiem, że jesteś ważnym członkiem Lobby Naftowego i że to, że moja Grupa Ciśnienia się powiększa, utrudnia Twoje małe interesy...

Tutaj! Nowy spisek!!! : Evil:

Odpowiem, aby zebrać się i utworzyć grupę z hierarchią w kształcie litery T, a nie piramidalną, wyraźniej od 8 do 15 liderów w zależności od wielkości grupy, a wszystkie inne osoby byłyby podwładnymi jego sąsiada…


Powodzenia. : Mrgreen:

PS: Czy możesz nam powiedzieć, czym zajmujesz się zawodowo?
0 x
Nic nie jest mniej pewne niż niepewny (Pierre DAC)
Avatar de l'utilisateur
Gaston
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1910
Rejestracja: 04/10/10, 11:37
x 88




przez Gaston » 16/11/10, 17:40

koń napisał:- Po pierwsze, biorąc pod uwagę naszą koniunkturę, byłoby interesujące, aby nie zaniedbywać związków synergii, które już posiadamy w przyszłości.
- Po drugie, bez względu na wywołaną bezwładność, nie można się obejść bez obawy o całość organizacji matrycowych, które można odrzucić z zachowaniem wszelkiej wymaganej ostrożności.
- Tak długo, jak długo trwają oszczędności gospodarcze, lepiej jest wziąć pod uwagę jednoczesność rozsądnych alternatyw z zachowaniem wszelkiej wymaganej ostrożności.
To niesamowite, jak wygląda tekst wygenerowany przez niektóre losowe generatory : Lol:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79461
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 16/11/10, 17:45

O nie, Gal pracuje w najgorszym przypadku dla lobby kurczaków:

Obraz

: Mrgreen: : Mrgreen:

A) W astrofizyce i na poziomie wszechświata szczerze mówiąc trudno jest zdecydować o obecności nieskończonej energii (a więc i wiecznego ruchu) czy nie... Na poziomie wynalazcy w jego garażu jest to o wiele łatwiejsze: to pipo...

B) Argument brzydkich lobbystów jest zbyt łatwy i męczy mnie... potem owszem, bronią swoich interesów, ale w dziedzinie perpetum mobile nie mają wiele do obrony. : Mrgreen:

Wtedy fakt myślenia, że ​​kontrolują informacje na świecie, w czasach potęgi komunikacji Internetu, jest po prostu śmieszny…lobby jest jedynym argumentem wynalazcy, który bierze swoje pragnienia za rzeczywistość...
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 16/11/10, 17:54

Christopher powiedział:

Wtedy fakt myślenia, że ​​kontrolują informacje na świecie, w czasach potęgi komunikacji Internetu, jest po prostu śmieszny… lobby to jedyny argument, jaki pozostaje wynalazcy, który bierze swoje pragnienia za rzeczywistość…


zobaczyć ... wszystko ginie w szumie tła, a potem, jak już powiedziałem:

To, co sprawia, że ​​jestem (ocenzurowany) to ciągłe zamieszanie między ludźmi, którzy znaleźliby rzeczy, ale nie mówią wystarczająco dużo, mając nadzieję, że trafią w dziesiątkę. firmy, które się łączą i niczego nie udowadniają oraz ludzie, którzy wsadzają palec w oko lub próbują zyskać przewagę, oszukując świat.

Stało się przerażające: wielu facetów marnuje dużo czasu, aby internauci pokazywali rzeczy, które nie mają nic do zrobienia: przykład: na Youtube wielu facetów pokazuje doświadczenia, które nie działają (dokładnie je opisując przez dziesiątki minut.) lub nie są tym, co mówią (liczba facetów, którzy umieścili „Meyer” lub „HHO”, aby zamontować konwencjonalny elektrolizer)
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 16/11/10, 17:59

To znaczy „grupa nacisku”…

gdzie będzie granica między grupą poważnych ludzi POSIADAJĄCYCH WŁADĘ (choćby w mediach) a bandą fanatyków dmuchających na wiatr!

Nawet jeśli skontaktujesz się z politykami (co nie jest bardzo trudne), będą bardzo uprzejmi ORAZ bardzo ostrożni

Więc... niepodważalne fakty, proszę.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28753
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5553




przez Obamot » 16/11/10, 20:13

Christophe napisał:O nie, Gal pracuje w najgorszym przypadku dla lobby kurczaków : Mrgreen: : Mrgreen:

Tak, : Chichot: i po co tworzyć „grupa nacisku” kiedy po prostu było nas na to stać...:

Obraz

: Mrgreen:
0 x
LUX56
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 25/10/10, 15:09
Lokalizacja: Lyon




przez LUX56 » 16/11/10, 20:56

Tutaj! Zapomniałem o tym
koń napisał:
- Po pierwsze, biorąc pod uwagę naszą sytuację, byłoby interesujące nie zaniedbywać relacji synergii, które już posiadamy na przyszłość.
- Po drugie, niezależnie od wywołanej inercji, nie możemy obejść się bez martwienia się o wszystkie organizacje macierzowe, które można odrzucić z całą niezbędną ostrożnością.
- Po trzecie, dopóki trwają oszczędności gospodarcze, lepiej jest brać pod uwagę równoczesność rozsądnych alternatyw z całą niezbędną ostrożnością.

Żeby było jasne, to jasne. To jest dokładnie ten rodzaj tekstu, który mówimy, aby utopić rybę. Niezrozumiałe, ale Cheval chętnie nam to wyjaśni i wyjaśni, jakich słów używa. Tymczasem stażyście, który umieszcza dla mnie taki tekst w raporcie, daję mu zero bez działań naprawczych.

Obamot : To, co nam pokazujesz, to nie grupa ciśnieniowa, ale sprężarka powietrza, niuans. W każdym razie od początku tematem tym jest wiatr. :P I niech żyją wiatraki.
0 x
Nic nie jest mniej pewne niż niepewny (Pierre DAC)
cheval
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 21
Rejestracja: 23/09/10, 16:16




przez cheval » 18/11/10, 11:34

W odpowiedzi na lux56
W ramach mojej pracy spotykam wielu badaczy CEA, zrozumiesz, że ze względu na presję na G2P, nie mogę powiedzieć, które to laboratorium, ale jestem w bardzo bliskiej instytucji (Snack Caravan „Au Cheval Joyeux”, 100 metrów od laboratorium)

Otwarte od wtorku do niedzieli od 9:30 do 12:14 i od 18:30 do XNUMX:XNUMX

Ceny

Panini
3 sery (emmentaler, kozi, mozzarella) 4.20 €
Americano (stek, pomidor, ementaler, sos amerykański) 4.20 €
4 sery (emmentaler, kozi ser, mozzarella, roquefort) 4.80€
Mieszkaniec gór (raclette, szynka wiejska, cebula) 4.80 €
Łosoś (łosoś, świeża śmietana, mozzarella, szczypiorek) 4.80 €
Tuńczyk (tuńczyk, świeży pomidor, śmietana, mozzarella, szczypiorek) 4.80 €
Croque (szynka, ser) 4.20 €
Kebab (mięso z indyka, surówka, pomidor, cebula, biały sos) 4.50€
Specjalne Panini
Amerykański duży 6.50 €
(pół bagietki, pomidor, 2 steki, ser ementaler, sos amerykański)
Amerykański Big Bekon
(pół bagietki, pomidor, 2 steki, ser emmentaler, bekon, sos amerykański)
Panini Nutella 4.20 €
Panini Nutella - banan 5.00 €
sosy
Grill, curry, majonez, ketchup, papryka, samuraj, harisa, musztarda, amerykański, biały sos, roquefort, supp. sos 0.50 €
amerykański
Amerykanie (pół bagietki, frytki)
Do wyboru: stek, kiełbasa, merguez, kurczak 4.50€
Wyjątkowi Amerykanie……….. 5.50 €
Pełne amerykańskie
(pół bagietki, sałata, pomidor, cebula)
Do wyboru: stek, kiełbasa, merguez lub kurczak
American Croq' (pół bagietki, ser Emmentaler w plastrach, stek)
American Hot-dog (pół bagietki, kiełbasa strasburska, tarty ser Emmentaler)
American Maraîchin (pół bagietki, szynka Vendée)
Kanapki
Masło szynkowe….. 2.80 €
Szynka ementalera…. 3.20 €
Wiejska szynka z masłem…… 4.00 €
Kiełbasa-masło…. 3.20 €
Sałatka z pieczonej wieprzowiny-pomidorów…. 3.50 €
Camembert….. 3.00 €
Kompletny….. 5.00 €
(pół bagietki, pomidor, surówka, jajko na twardo), do wyboru: kurczak/ surimi/ szynka/ ementaler/ pieczeń wieprzowa/ kozi ser.
0 x
Niech żyje nauka za darmo!

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 40