BP Aplikacja likwidacja - co o tym sądzisz?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.

Za czy przeciw likwidacji BP?

Możesz wybrać 1 opcja

 
 
Sprawdź wyniki
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6992
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2914




przez gegyx » 24/06/10, 21:10

Tak, ale to wciąż coś innego niż nadzieja na późniejsze zażądanie odszkodowania!

To pilne.

Nie rozumiem:
Kiedy ktoś wypuści swój żywopłot lub drzewa na drogę publiczną, z ratusza otrzymuje pismo ostrzegające, aby zrobił wszystko, co konieczne, w przeciwnym razie ratusz zatrudni firmę do wykonania prac na koszt niedbałego właściciela .

Kouchner wprowadził do mody ideę „obowiązku i prawa interwencji humanitarnej”.


Stany Zjednoczone nie podejmują tego kroku (mimo że zrobiły to w Kosowie, Somalii, Haiti itp.)

Wygląda bardzo podobnie, ale ludobójstwo ludzi nie jest żywe.

Być może potrzeba jeszcze trochę czasu, aby wdrożyć ten pomysł pod względem ekologicznym.
(Nico korzysta z okazji, aby zapewnić sobie starość…)

Chociaż Stany Zjednoczone mogłyby użyć pretekstu, ataku na swoją gospodarkę, na zdrowie tysięcy ludzi, aby interweniować.
Ale może nie mają odwagi, bo ta historia to kupa gówna.
A jeśli się zaangażują, mogą zostać uznani za częściowo odpowiedzialnych za pogorszenie sytuacji.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 24/06/10, 21:26

OK, będę bardziej ugodowy jak Hic, mój wybór:
— duża kara w wysokości 1000 miliardów dolarów dla całego przemysłu naftowego w celu uwolnienia zasobów na przyszłe katastrofy i wprowadzenia termicznej energii słonecznej.
ou
— krzesło elektryczne z nieśmiertelną dawką po raz pierwszy dla odpowiedzialnych*.

: Evil:


* Wygląda na to, że jeden z nich był w zeszłym tygodniu na regatach...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 24/06/10, 22:03

Zniszczenie BP tak naprawdę nie widzę sensu, jest to mnóstwo „użytecznego” zatrudnienia, o ile nie zainstalowaliśmy znaczących źródeł energii zastępczej/uzupełniającej.

Z drugiej strony, w miarę jak zyski unicestwiają ich zdolność oceny niebezpieczeństwa swojej działalności, oddaj je pod opiekę zmuszenie ich i innych koncernów naftowych do wymuszenia na tym wyniszczającym przemyśle obowiązków środowiskowych, wydaje mi się nieuniknionym rozwiązaniem.
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
FPLM
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 306
Rejestracja: 04/02/10, 23:47
x 1




przez FPLM » 24/06/10, 22:09

Oj...
No nie wiem, czy dobrze się wyraziłem (chyba nie).
Jest oczywiste, że BP jest całkowicie niezdolne ( : Chichot: ), aby rozwiązać problem.
Jak, mając na uwadze konsekwencje, możemy ich po prostu zapytać: „schrzaniliście sprawę, dasz sobie radę, ale od ciebie zależy, jak to rozwiążesz”.
Oczywiste jest też, że likwidacja BP nie oznacza „zostaw wszystko tak i zejdź z drogi”.
Tak, jeśli BP zbankrutuje, bierzemy na siebie ryzyko, że kupujący zrobi to samo, a nawet gorzej... Albo nie! Podejmujemy również ryzyko oddania tej firmy w lepsze ręce.
Tak między nami, przejęcie BP w celu realizacji jeszcze bardziej katastrofalnej polityki wydaje mi się mało prawdopodobne, choćby ze względu na presję, jaką ta afera będzie wywierać na następcę.
Zwolnić prezydenta, bo jest palantem, to prawda. Ale to nie wystarczy. Liderami są akcjonariusze i kadra kierownicza wyższego szczebla.
Tam, gdzie jest to mniej uzasadnione, są pracownicy, ale w przypadku przejęcia zachowują pracę (no cóż, to pożądane), a inaczej mimo wszystko atakują kochanego menedżera.
Nie, ale to nie żart. Jak długo będziemy patrzeć, jak robią wszystko i cokolwiek? Dlaczego nie spieszą się przy tym??? :zaszokować:
Idź i spójrz na szacunkowe dane dotyczące wpływu na środowisko. Podobnie jak ja wiesz, że ostateczne wyniki będą znacznie wyższe.
0 x
"Jeśli nie jesteś ostrożny, gazety w końcu sprawi, że nienawidzę uciskanych i ciemiężcy pokłon. "
Malcolm X
FPLM
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 306
Rejestracja: 04/02/10, 23:47
x 1




przez FPLM » 24/06/10, 22:17

Tak, Flytox, opieka to najlepsze, na co możemy liczyć.
Jeżeli jednak poprosisz sędziego o odszkodowanie w wysokości 100 €, otrzymasz 10. Nawet jeśli 100 jest uzasadnione.
---------------------------
Jestem głęboko zszokowany wypowiedzią Obamota.
BP jest firmą europejską, więc nie martw się. Nigdy nie słyszałem czegoś tak mylącego. Właśnie dlatego, że jest to przedsiębiorstwo europejskie, sprawa ta dotyczy Europy i jej obywateli. Jesteś zatem za hegemonią ropy?
Poczekajcie, aż Prąd Zatokowy sprowadzi nam to wszystko z powrotem, a zobaczycie, i od razu poczujecie się bardziej zaniepokojeni polityką naszych wielkich europejskich firm.
Tak czy inaczej, nie mam Ci tego za złe.
Ostatnio edytowane przez FPLM 24 / 06 / 10, 22: 33, 1 edytowany raz.
0 x
"Jeśli nie jesteś ostrożny, gazety w końcu sprawi, że nienawidzę uciskanych i ciemiężcy pokłon. "

Malcolm X
FPLM
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 306
Rejestracja: 04/02/10, 23:47
x 1




przez FPLM » 24/06/10, 22:21

Słoń napisał:Szczególnie nie... moim skromnym zdaniem.

Dopóki tu są, będą płacić...

Nie wierz, że zgłosi się kupujący, który będzie chciał odziedziczyć wierzytelności!

Nie ma umowy, dopóki tam są, każą nam płacić.
Biorąc pod uwagę przepływ środków pieniężnych, jaki reprezentuje to zobowiązanie, myślę, że tak. Ale cokolwiek.
0 x
"Jeśli nie jesteś ostrożny, gazety w końcu sprawi, że nienawidzę uciskanych i ciemiężcy pokłon. "

Malcolm X
FPLM
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 306
Rejestracja: 04/02/10, 23:47
x 1




przez FPLM » 24/06/10, 22:31

Forhorse napisał:Nie widzę też sensu likwidacji spółki, nawet z powodu tego typu „wielkiego błędu”. byłoby gorzej niż źle.
Przynajmniej teraz ich znamy, wiemy, do czego są zdolni, więc możemy ich monitorować w przyszłości.

Przypomina mi to trochę pozbawionych skrupułów rzemieślników, którzy po kiepskim wykonaniu wykonują kiepskie wykonanie. W wyniku skarg zostają skazani i likwidowani z zakazem wykonywania zawodu... tak że 6 miesięcy później otwierają ponownie tę samą firmę, z tą samą polityką, ale w imieniu swojej żony/dziecka/rodzica itp.

Przepraszam, że tak dużo piszę, ale chcę zareagować na to, co mnie podnieca.
Wyjaśnij mi dlaczego będzie gorzej.
Monitorować co? Niech koszmar zacznie się od nowa?
Proszę, nie porównuj tego, czego nie można porównać. BP nie sprzedaje fałszywych lewisów na czarnym rynku (przepraszam, zła gra słów).
Po raz kolejny tak, możemy przewidywać.
Zarzuty te pozostają jednak w sferze spekulacji.
Pilne wydaje mi się zaprzestanie przez BP swojej katastrofalnej działalności.
Jak myślisz, co robią teraz inne jego stacje?
Pompują jak szalone, dzięki czemu pudełko nie opróżnia się zbyt szybko. Jak myślisz, co zrobi BP, jeśli inna z jej platform również ulegnie awarii?
Ty, która myślisz, że zatrzymanie go jest gorsze niż cokolwiek innego, powiedz sobie, że pozwolenie mu na kontynuowanie może też być takie.
Pozwolę ci o tym pomyśleć.
0 x
"Jeśli nie jesteś ostrożny, gazety w końcu sprawi, że nienawidzę uciskanych i ciemiężcy pokłon. "

Malcolm X
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne




przez coucou789456 » 24/06/10, 22:46

dobry wieczór

ok, zatrzymujemy, ale ten istniejący, co z nim zrobić, podesty, zużywają się i wymagają konserwacji, bo inaczej samo się zepsuje i nikt nie będzie musiał nic robić. i kto tym razem będzie odpowiedzialny?

i kto zapłaci, jeśli firmy już nie będzie, oczywiście znowu my.

poza likwidacją, na którą muszą niecierpliwie czekać inne koncerny naftowe, może spróbujesz wziąć udział w tej akcji, bo w tym przypadku liczy się tylko Twój intelekt, a nie portfel.

BP napisała:Jeśli chcesz zaoferować swoją pomoc, swoje usługi lub masz propozycję techniczną do przesłania, skontaktuj się z naszym zespołem oddanych ekspertów, którzy przeanalizują Twoją propozycję:


pochodzenie dokumentu: http://www.bp.com/genericarticle.do?cat ... Id=7061804

Z drugiej strony, skoro zyski unicestwiają ich zdolność do osądu......, oddajcie ich pod nadzór............... aby szanowali ich obowiązki......... , wydaje mi się rozwiązaniem nieuniknionym.
nie zmieniając dużej części tekstu i usuwając niektóre inne części, inne osoby mogą odnieść wrażenie, że pieniądze są całkowicie zepsute

Jeff
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 24/06/10, 23:04

FPLM napisał:Jest oczywiste, że BP jest całkowicie niezdolne ( : Chichot: ), aby rozwiązać problem.
Jak, mając na uwadze konsekwencje, możemy ich po prostu zapytać: „schrzaniliście sprawę, dasz sobie radę, ale od ciebie zależy, jak to rozwiążesz”.
Oczywiste jest też, że likwidacja BP nie oznacza „zostaw wszystko tak i zejdź z drogi”.

Tak, jeśli BP zbankrutuje, bierzemy na siebie ryzyko, że kupujący zrobi to samo, a nawet gorzej... Albo nie! Podejmujemy również ryzyko oddania tej firmy w lepsze ręce.

Tak między nami, przejęcie BP w celu realizacji jeszcze bardziej katastrofalnej polityki wydaje mi się mało prawdopodobne, choćby ze względu na presję, jaką ta afera będzie wywierać na następcę.

Zwolnić prezydenta, bo jest palantem, to prawda. Ale to nie wystarczy. Liderami są akcjonariusze i kadra kierownicza wyższego szczebla.

Nie, ale to nie żart. Jak długo będziemy patrzeć, jak robią wszystko i cokolwiek? Dlaczego nie spieszą się przy tym??? :zaszokować:
To jest pomysł... Blokujemy cały obrót akcjami (oraz wypłaty dywidend, opcje na akcje itp., oczywiście), aby uniemożliwić właścicielom akcji BP odzyskanie środków pieniężnych w miarę upływu czasu. Aby kryzys został zażegnany...
Moim zdaniem przyniesie to korzyści dużym akcjonariuszom, którzy będą domagać się, aby BP posunęło się nieco bardziej niż dotychczas... Oczywiście głowy też powrócą i mam nadzieję, że bez złotego spadochronu. ..

Potem, gdy będzie już skończony, ocena BP nie będzie duża i będziemy mogli upoważnić właścicieli tytułu do pozbycia się go... : Lol:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 24/06/10, 23:21

Jest jeszcze kilka rzeczy, o których nie możesz zapomnieć:
...były przypadki śmierci ludzi... więc pieniądze! Zobaczmy, co stanie się dalej...

Myślę, że ta sprawa wykracza poza to „Sprawa BP”!

...nikt nie może z całą pewnością powiedzieć, że nie jest to atak. A nawet gdyby nie był to jeden... Co ciekawe, Obama mówił o ekologicznym 9 września! To mało powiedziane, że igrają z ogniem, tam są szczególnie bezbronni...!

To Ci niczego nie przypomina:
— pierwsza wojna naftowa w Iraku z płonącymi studniami w Kuwejcie…
— druga wojna naftowa z plądrowaniem studni w Iraku w celu opłacenia wysiłku wojennego (coś, czego nigdy nie udało im się zrobić)…
— musieli pozbyć się S. Husajna! Co wiedział aż do tego stopnia, że ​​to stłumił, że umieścili to na miejscu?
— Czy rodzina B. Ladena nie zajmuje się naftą? Zupełnie jak Krzaki!

To jest gorsze niż Dallas, prawda? Nic mnie już nie zaskoczy!
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 119