Tribune meta-fizyka energii swobodnej

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
RealWheel
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 205
Rejestracja: 04/07/09, 23:44
Lokalizacja: Paryż




przez RealWheel » 30/06/10, 22:34

Alain G napisał:Twoje informacje pozostają dostępne na: http://idwhois.info i są publiczne!


O ile mi wiadomo, dane te nie obejmują moich fotografii. Nie ma ryzyka, że ​​armia forumDzwonią do mnie na telefon komórkowy w związku z moją komunikacją na temat silników superjednostek na tym portalu.

Strona internetowa podaje jedynie adres e-mail, adres siedziby portalu Energythic oraz dane firmy odpowiedzialnej za utrzymanie witryny. Nic więcej.

Kogo obchodzi, kto tak naprawdę kryje się pod twoim pseudonimem, poza bardzo pokrętnymi umysłami, które chciałyby cię skrzywdzić?

Ujawnienie mojej tożsamości na tym portalu kładzie kres owocnym dyskusjom, które mogły wyniknąć z dyskusji na temat maszyn nadjednostkowych.

Jeśli Twoim zamiarem jest jedynie zdyskredytowanie mówców, którzy mają pomysły do ​​wyrażenia, jest to bardzo niefortunne.

Zauważysz, że po Twoim poście obelgi zastąpiły dyskusje.
Ostatnio edytowane przez RealWheel 30 / 06 / 10, 22: 48, 1 edytowany raz.
0 x
Gdy będziemy ble do budowy silników w zależności z prawdziwym kołem natury, będziemy produkować energię w nieograniczonych ilościach. Nikola Tesla
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne




przez coucou789456 » 30/06/10, 22:42

dobry wieczór

to jest superjedność, prawdziwa, czysta...

Obraz

na szczęście nie jest to w Stanach, w przeciwnym razie byłby plan twojego domu, numer ubezpieczenia społecznego, imię twojego psa lub kota w zależności od przypadku itp.. po prostu musiałbyś zapłacić cenę za to wszystko legalnie.

Jeff
0 x
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 30/06/10, 22:47

coucou789456 napisał:
dla alain G., bierzesz to spoko, osobista musztarda poważnie zaczyna mi się pojawiać na twarzy.

Jeff


Jeff

Daleki jestem od zniszczenia go, ale jak z pewnością wiele tłumików na tej stronie, bardzo chcę, żeby to zadziałało, ale do tej pory nie widziałem niczego działającego, a ponadto wykonałem wiele prototypów, nad którymi myślałem, że może zadziałać filmy lub witryny twierdzące, że to zadziałało!

Nie jestem inżynierem, ale typem Bombardiera, bez dużego wykształcenia, ale umiejętności używania mózgu i rąk. Wyprodukowałem wiele bardzo skomplikowanych urządzeń przemysłowych mojego projektu, które pozwalają mi ocenić, czy RealWheel jest dziwakiem, czy nie!

Wierzę, że jest przekonany o wykonalności swojego prototypu, ale niestety zderzy się z trudną rzeczywistością jego niedziałania, tak jak to zrobiłem w przypadku kilku prototypów z powodu nieznajomości pewnych danych, o czym dowiedziałem się później!
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.
Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.
Alain
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne




przez coucou789456 » 30/06/10, 22:59

re

alain G.

W pełni akceptuję Twój punkt widzenia i wspieram Cię, przynajmniej moralnie, ponieważ jesteśmy od siebie dość daleko.

masz także rację w kwestii „milczenia”, co dziwne, wiele osób musi się tym wszystkim interesować, ale gdy ton trochę się podnosi, nie ma już nikogo… znajdujemy się na 3 lub 4 nie więcej ze stu, nie, tysięcy ekonologów, którzy muszą wisieć na miejscu, czekając, aż maszyna zacznie działać…

Bombardier robi dobry materiał, jeśli pracujesz tak jak oni, musisz wykonać bardzo dobrą robotę.

chce zrobić swoje sam, no cóż, pozwólmy mu to zrobić, bo gdyby zrobił to ktoś inny i nie wyszło, to krzyknąłby sabotaż, bo nadal ma lekką paranoję!

to moja koncepcja życia, co oznacza, że ​​choć nie znam Cię ani osobiście, ani ustnie, będę Cię bronił przed atakami, które byłyby niestosownie wymierzone w Ciebie.

Jeff
0 x
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 30/06/10, 23:00

RealWheel napisał:
Alain G napisał:Twoje informacje pozostają dostępne na: http://idwhois.info i są publiczne!


O ile mi wiadomo, dane te nie obejmują moich fotografii. Nie ma ryzyka, że ​​armia forumDzwonią do mnie na telefon komórkowy w związku z moją komunikacją na temat silników superjednostek na tym portalu.

Strona internetowa podaje jedynie adres e-mail, adres siedziby portalu Energythic oraz dane firmy odpowiedzialnej za utrzymanie witryny. Nic więcej.

Kogo obchodzi, kto tak naprawdę kryje się pod twoim pseudonimem, poza bardzo pokrętnymi umysłami, które chciałyby cię skrzywdzić?

Ujawnienie mojej tożsamości na tym portalu kładzie kres owocnym dyskusjom, które mogły wyniknąć z dyskusji na temat maszyn nadjednostkowych.

Jeśli Twoim zamiarem jest jedynie zdyskredytowanie mówców, którzy mają pomysły do ​​wyrażenia, jest to bardzo niefortunne.

Zauważysz, że po Twoim poście obelgi zastąpiły dyskusje.



Bah!

Na tej stronie podany jest Twój numer telefonu, Twój e-mail i Twój adres!


Jeśli chodzi o zdjęcie, bardzo łatwo było je znaleźć, biorąc pod uwagę informacje na temat whois!

O ile wiem, nie obraziłem cię, ale ty to zrobiłeś!


Przeprowadziłem o wiele więcej badań niż tych kilka wyszukiwań, nie zmuszaj mnie do podania powodów wykluczenia innych forums ponieważ to też jest dostępne całkiem łatwo!

Moim celem było zmotywowanie Cię do działania, ponieważ w ogóle nie posuwamy się do przodu, biorąc pod uwagę limit informacji, które podajesz! Informuję, że trafiłeś na ten temat forum z pretensjami i wszyscy jesteśmy ciekawi, czy to kolejne oszustwo!

Porozmawiajmy teraz o prototypie, który mogę dla Ciebie wykonać, jeśli Ci odpowiada!
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.

Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.

Alain
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 30/06/10, 23:13

coucou789456 napisał:re

alain G.

W pełni akceptuję Twój punkt widzenia i wspieram Cię, przynajmniej moralnie, ponieważ jesteśmy od siebie dość daleko.

masz także rację w kwestii „milczenia”, co dziwne, wiele osób musi się tym wszystkim interesować, ale gdy ton trochę się podnosi, nie ma już nikogo… znajdujemy się na 3 lub 4 nie więcej ze stu, nie, tysięcy ekonologów, którzy muszą wisieć na miejscu, czekając, aż maszyna zacznie działać…

Bombardier robi dobry materiał, jeśli pracujesz tak jak oni, musisz wykonać bardzo dobrą robotę.

chce zrobić swoje sam, no cóż, pozwólmy mu to zrobić, bo gdyby zrobił to ktoś inny i nie wyszło, to krzyknąłby sabotaż, bo nadal ma lekką paranoję!

to moja koncepcja życia, co oznacza, że ​​choć nie znam Cię ani osobiście, ani ustnie, będę Cię bronił przed atakami, które byłyby niestosownie wymierzone w Ciebie.

Jeff


Dziękuję za wsparcie. Witam!

Śledzę ten wątek bardzo uważnie od początku i nadal nic się nie dzieje i wbrew sobie wszedłem do niego w złej wierze zamierzonej lub nie przez Claude'a, który zawsze unika istotnych pytań, nigdy nie udzielając zadowalających odpowiedzi i odwracając temat lub pytanie!

Śledziłem także bardzo uważnie temat tego bardzo szanownego Quartza, który udostępnił swoją pracę na tej stronie, a także kapitana Maloche, który przynosi beton i zapomniałem o kilku, w tym najważniejszym „Christophe i jego czułej żonie” za podzielenie się z nami tym cudowna strona wypełniona informacjami od kilku znakomitych członków!
Ostatnio edytowane przez Alain G 30 / 06 / 10, 23: 16, 1 edytowany raz.
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.

Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.

Alain
RealWheel
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 205
Rejestracja: 04/07/09, 23:44
Lokalizacja: Paryż




przez RealWheel » 30/06/10, 23:15

Alain G napisał:Wierzę, że jest przekonany o wykonalności swojego prototypu, ale niestety zderzy się z trudną rzeczywistością jego niedziałania, tak jak to zrobiłem w przypadku kilku prototypów z powodu nieznajomości pewnych danych, o czym dowiedziałem się później!


Partnerem odpowiedzialnym za budowę prototypu mojego silnika jest angielski inżynier elektryk, który obecnie buduje testowe maszyny elektryczne e-Orbo. Do tej pory dostarczono ponad 30 maszyn do różnych klientów na całym świecie, a zamówienia napływają w tym okresie letnim.

Obraz[/ Img]

Jeśli silnik nie działa, jasne jest, że jestem bardzo przekonujący, jeśli jestem towarzyszony na drogach uznawanych za bez wyjścia.

Bardziej logiczne byłoby założenie, że przyjaciel ten określił swój wybór na podstawie bardzo jednoznacznych dokumentów, z którymi mógł się zapoznać po podpisaniu umowy NDA.
0 x
Gdy będziemy ble do budowy silników w zależności z prawdziwym kołem natury, będziemy produkować energię w nieograniczonych ilościach. Nikola Tesla
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 30/06/10, 23:32

Claude

Daleki jestem od oczerniania Cię, ale postaw się na naszym miejscu i też spróbuj nas zrozumieć!

Nie mamy nic jednoznacznego, co pozwalałoby nam stwierdzić, że to działa! Nawet prestiżowy współpracownik nie daje nam funkcjonalnego prototypu!

Potrzebujemy tego cholernego prototypu, aby potwierdzić twoje postępy!

Pascal i Raymondo przekazali nam funkcjonalne prototypy różnych wynalazków, są wiarygodne!

Taka jest brutalna rzeczywistość! Przyznaję, że jest to trudna do przełknięcia pigułka, ale taka jest rzeczywistość!

Jeśli chodzi o e-Orbo, pozostawiam moim przyjaciołom, którzy są członkami tej witryny, ocenę ich powagi samodzielnie!


http://www.ameriquebec.net/actualites/2 ... e-monde.qc

Oraz ten link potwierdzający niedziałanie jego działania:
http://en.wikipedia.org/wiki/Steorn
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.

Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.

Alain
RealWheel
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 205
Rejestracja: 04/07/09, 23:44
Lokalizacja: Paryż




przez RealWheel » 30/06/10, 23:44

Alain G napisał:Pascal i Raymondo przekazali nam funkcjonalne prototypy różnych wynalazków, są wiarygodne!

Taka jest brutalna rzeczywistość! Przyznaję, że jest to trudna do przełknięcia pigułka, ale taka jest rzeczywistość!

Jeśli chodzi o e-Orbo, pozostawiam moim przyjaciołom, którzy są członkami tej witryny, ocenę ich powagi samodzielnie!


http://www.ameriquebec.net/actualites/2 ... e-monde.qc

Oraz ten link potwierdzający niedziałanie jego działania:
http://en.wikipedia.org/wiki/Steorn


Dziś popołudniu podałem plan działającego silnika. Jeśli nie, zmarnuję swój dyplom inżyniera!

Jeśli chodzi o Steorna, nie ma obecnie nic, co potwierdzałoby, że silnik nie działa, a przynajmniej że nie jest nadjednostkowy. Istnieją wewnętrzne dokumenty wyjaśniające powody, dla których superjedność mogła pojawić się w tej maszynie z powodu braku elektromagnetycznego sprzężenia zwrotnego.

Domysły dotyczą pochodzenia tej energii. Inżynierowie Orbo wierzą w energię próżni, ja wcale nie wierzę. Osobiście uważam, że wystarczy naruszenie III zasady Newtona, aby pojawił się nadmiar energii.
0 x
Gdy będziemy ble do budowy silników w zależności z prawdziwym kołem natury, będziemy produkować energię w nieograniczonych ilościach. Nikola Tesla
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 01/07/10, 00:34

Claude

Wierzę w energię pustki!

Dla mnie energia próżni jest elektromagnetyczna, podobnie jak ta, która pozwala nam na przykład odbierać programy telewizyjne przez satelitę!

Pomysł wykorzystania fluktuacji pól magnetycznych sam w sobie nie jest nowy i wykorzystanie go na dużą skalę nie jest utopią, gdyż przeprowadzono już kilka rozstrzygających eksperymentów!

Ale to już inny temat!
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.

Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.

Alain

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 49