GV w podgrzewaczu do butelek, wpływ Słońca Księżyca ... wiarygodny?

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
wk
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 17/10/09, 18:42

GV w podgrzewaczu do butelek, wpływ Słońca Księżyca ... wiarygodny?




przez wk » 17/10/09, 18:54

Witam wszystkich!
Nowość w tym wspaniałym forum, chciałbym najpierw podziękować wszystkim za pomoc w zrozumieniu silnika Pantone, który udostępniacie! (nawet jeśli daleko mi do zrozumienia wszystkiego : Lol: )

W zeszłym tygodniu spotkałem na targach organicznych pantonistę, który stosuje proces pantonu, ale bez instalacji na wydechu (według niego nie jest wystarczająco stała dla temperatury)

dlatego używa podgrzewacza do butelek pokrytego tupérwarem (nie jestem pewien pisowni), aby wytworzyć parę wodną.
Zrobiłem badania nt forum ale nie znalazłem podobnego przykładu wśród lokalnych pantonistów..

Co sądzisz o tym procesie?
Ponadto zalecił stosowanie wody „słonecznej”, czyli (wciąż według niego) wystawionej na działanie słońca za pomocą kawałka mosiądzu (lub na księżyc w pełni), aby naładować wodę… :|

ta osoba wydaje się dość dobrze znana w społeczności (rozmawiamy o tym w tym temacie forum), ale zastanawiałem się, czy możemy potraktować to poważnie? (oferuje również praktyki)

dziękuję
0 x
Pierre-Yves
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 120
Rejestracja: 06/12/07, 17:13
Lokalizacja: Rennes-Quimper




przez Pierre-Yves » 17/10/09, 22:31

dobry wieczór heb

rozmawialiśmy już o „zimnym pantonie” w tej sprawie forum : system, w którym reaktor jest umieszczony w powietrzu wlotowym, a nie wywiewanym. Para wodna wytwarzana jest przez podgrzewacz do butelek nagrzany do 37°, „ponieważ taka jest temperatura ludzkiego ciała i dlatego, że musimy naśladować naturę” (to jest „wyjaśnienie”, które naprawdę słyszałem!!!). Osoba, która wypowiadała się na temat tego systemu w forum również stwierdziłem, że to nie zadziałało i że nie było zmniejszenia zużycia...

Jeśli chodzi o wodę „solaryzowaną”, to im jest ona większa, tym skuteczniej działa, choć nie dajcie się zwieść, skoro zadajecie sobie to pytanie! Moglibyśmy też spróbować wody z Lourdes: wygląda na to, że działa cuda!!!!
0 x
optymalizacji, oszczędność energii
http://www.avel-vor.fr

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 77